Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Morderca Anders Breivik chce zarobić na swojej historii OSIEM MILIONÓW EURO!

190
Podziel się

Dziesięć lat po masakrze w Norwegii Anders Breivik postanowił sprzedać prawa do książki i filmu o swoim życiu. Przedsiębiorczy?

Morderca Anders Breivik chce zarobić na swojej historii OSIEM MILIONÓW EURO!
Morderca Anders Breivik chce zarobić na swojej historii (East News, Pixabay)
bEsuUtWt

W czwartek 22 lipca mija dokładnie dziesięć lat od tragicznych wydarzeń w Norwegii. Anders Breivik dokonał wówczas zamachu bombowego na budynek rządowy w centrum Oslo, a następnie masakry na wyspie Utoya.

Mężczyzna przez ponad godzinę "polował" z karabinem na przebywającą tam młodzież z Partii Pracy. Zastrzelił również opiekunkę obozu i ochroniarza. Łącznie zabił 77 osób, najmłodsza ofiara miała 14 lat. Breivik sam zadzwonił na policję, a gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, nie stawiał oporu.

W trakcie procesu Breivik stwierdził, że nie żałuje swojego czynu. Sąd skazał go na 21 lat pozbawienia wolności z możliwością przedłużenia kary.

bEsuUtWv

W więzieniu morderca żyje w całkiem niezłych warunkach, ale i tak się na nie skarży.

bEsuUtWB

Mieszka w trzypokojowej celi, ma dostęp do sali gimnastycznej, kuchni, telewizji, gier wideo oraz pokoju do nauki.

Za kratkami Anders odkrył też w sobie talent do biznesów i postanowił sprzedać prawa do książki i filmu o swoim życiu. Chce za nie osiem milionów euro.

Myślicie, że ktoś się skusi na jego ofertę?

Pudelek ma swoją grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEsuUtWC
bEsuUtWD
bEsuUtWW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(190)
Olenka
2 tyg. temu
Robi dobrą robotę. Pokazuje jak głupie i niewydolne jest prawo!
sssss
2 tyg. temu
mieszka w 3 pokojach....zabil prawie 100 osob i mieszka lepiej niz niejedna osoba uczciwie pracujaca, której nie w glowie morderstwa.Ten swiat schodzi na psy
Masakra
2 tyg. temu
Mam nadzieję że przedłuża mu kare a najlepiej zrobią egzekucję. Ten gościu jak wyjdzie to ponownie zabije on nic sobie z tego nie robil a wręcz się szczycił że tyle osób zabił . Wymiary sprawiedliwości są do d....
bEsuUtWX
Koko
2 tyg. temu
Twardy facet
Jasiu
2 tyg. temu
On powinien zostać premierem Norwegii
Najnowsze komentarze (190)
Mara
2 tyg. temu
Niech wydadzą książkę i nakręcą film... Ale niech typ nic za to nie dostanie! Te miliony muszą trafić do ofiar i ich rodzin.
Valeriana
2 tyg. temu
No nic dziwnego... Oczywiście znajdą się Ci, którze chętnie zapłacą mu
jjggjh
2 tyg. temu
21 lat za zabivci 77 osob smiech na sali dozywocie albo krzeslo elektrzyczne
Patrzcie!
2 tyg. temu
To jest koleś, który nie znosił lewicowej młodzieży i mówił językiem, którym dziś mówi Konfabulacja i PiS. Marksizm, nihilizm to dla niego wrogie terminy(tak jak prawicy) i w imię tego i swoich prawicowych poglądów zamordował tyle osób. Do tego prowadzi pozwalanie kraju na to i wyzwalanie w innych głupiej nienawisci. A Konfabulacja chce jeszcze dostępu do broni. Zdelegalizować każdego, kto sieje mowe nienawiści. Delegalizacja Bąkiewicza i spółki! PiS przeprowadza zamach stanu na państwie i umysłach.
Martyna Cicho...
2 tyg. temu
To jest oburzające. On zasługuje na karę a nie luksusowe warunki w więzieniu. Ludzie potracili dzieci. Żyją w traumie i smutku. Może zróbmy jakiś protest w tej sprawie. Petycję ogólnoświatową. Ten wyrok godzi w poczucie przyzwoitości całej ludzkości.
Gość
2 tyg. temu
Skandal po prostu.
szok
2 tyg. temu
tego kogoś nie powinno się w ogóle pokazywać, nie mówiąc o promowaniu
anik
2 tyg. temu
Tam prawo jest denne. Za tyle morderstw tylko 21 lat. Co to znaczy możliwość przedłużenia? O ile? W jakich okolicznościach? Jak będzie niegrzeczny?
bEsuUtWP
Gosia
2 tyg. temu
Mam nadzieje,ze sprzeda prawa za 77 milionów i sąd orzeknie,ze rodziny ofiar dostania po 1 milionie zadośćuczynienia za jego makabryczny mord!
Natalia
2 tyg. temu
Chore :(
Ewka
2 tyg. temu
On powinien już dawno nie żyć.
Kajak
2 tyg. temu
Na krzesło z nim
Gosia
2 tyg. temu
Za wydanie jego książki (lub czegokolwiek) - odgórna kara śmierci czyli stryczek , na rynku - na widoku , tak do pokazania dla wszystkich , aż by się odechciało ...
twój nick
2 tyg. temu
W Norwegii celowo nie używa się jego nazwiska i zdjęć w artykułach o zamachu. Ten wpis z Waszej strony to jakieś nieporozumienie, zwłaszcza w rocznicę zamachu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEsuUtXI
bEsuUtXJ
bEsuUtXK
bEsuUtXL
bEsuUtXM
bEsuUtXr