Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Narzeczeni Edward Miszczak i Anna Cieślak UNIKAJĄ SIĘ na premierze spektaklu "Savannah Bay" (ZDJĘCIA)

148
Podziel się:

65-letni dyrektor programowy TVN Edward Miszczak i o 25 lat młodsza aktorka Anna Cieślak robią wszystko, by na oficjalnych imprezach nie robiono im wspólnych zdjęć. Myślicie, że po ślubie to się zmieni?

Narzeczeni Edward Miszczak i Anna Cieślak UNIKAJĄ SIĘ na premierze spektaklu "Savannah Bay" (ZDJĘCIA)
Edward Miszczak i Anna Cieślak unikają się na premierze spektaklu (AKPA)

O "sekretnym" związku Edwarda MiszczakaAnny Cieślak donieśliśmy Wam jako pierwsi w kwietniu zeszłego roku. To wtedy wyszło na jaw, że 65-letni dyrektor programowy TVN jest związany z młodszą o 25 lat aktorką. Do ich poznania doszło na początku maja 2019 podczas krakowskiego festiwalu Off Camera 2019, a osobą, która zainicjowała ich spotkanie, był... Piotr Woźniak-Starak.

Choć EdwardAnna zdążyli się już nawet zaręczyć, słynna para wciąż nie chce obnosić się publicznie z łączącym ich uczuciem. Głównym argumentem jest zapewne fakt, że celebrytka nie chce, aby myślano, że korzysta z przywilejów bycia narzeczoną takiej "grubej ryby", jaką niewątpliwie jest Miszczak. Na szczęście jakiś czas temu Cieślak udało się dostać lukratywną ofertę pracy i to bez protekcji ukochanego, co jest dla niej niewątpliwie wielkim powodem do dumy.

Zobacz także: #gwiazdy: Anna Cieślak się zaręczyła!

Wygląda na to, że przyszłe małżeństwo dalej zamierzają się trzymać swojej strategii i nie pokazywać się razem publicznie (przynajmniej na ściankach). W czwartek, podczas premiery spektaklu Savannah Bay w Teatrze Polskim, aktorka i dyrektor programowy TVN-u dosłownie wychodzili z siebie, by nie zostać przyłapanymi na wspólnym zdjęciu. Żeby było zabawniej, Edward przyszedł na wydarzenie z ogromnym bukietem kwiatów, który wręczył Annie Polony, mimo iż Cieślak również była gwiazdą sztuki.

Myślicie, że w którymś momencie Anna Cieślak i Edward Miszczak dokonają jednak publicznego "coming outu" i zapozują wspólnie na ściance?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(148)
🌹🌹🌹
3 lata temu
Ładna kobieta ale niech zmieni fryzurę bo wygląda jak zaczarowany ołówek
Aga
3 lata temu
Jak ona wyglada omg
tak jest
3 lata temu
Cieślak próboje upodobnić się do Miszczaka. Obniżyła loty buty bez obcasów, spodnie i kamizelka jeszcze melonik i Czeplin jak zywy. W tym wieku trzeba się chować.
Wzrok
3 lata temu
On ma bukiet z malw a pani Polony ma w rękach bukiet z piwonii …. Kwiatów nie odróżniacie?
😂😂😂
3 lata temu
Może straty i krótki okazał się jeszcze starszy i bardziej krótszy.
Najnowsze komentarze (148)
Iza
3 lata temu
Dlaczego tak się sprzedała.Nisko upadła. Nie wierzę w miłość.Ten Pan to portfel no niestety.
olo
3 lata temu
Wcale sie nie dziwie -- wstydzi, sie dziadek--- bo wiadomo pani domaga, sie ślubu jak najszybciej... a dziadek przemyslał i może zdaje sobie sprawę, że ta miłośc -- ze strony ukochanej-- to może raczej do konta staruszka, a nie do niego !!!????
Ewa
3 lata temu
O ile ten ślub się odbędzie. Miszczakowi chyba się do niego nie spieszy, szczególnie , że dopiero co został wdowcem.
Sara P.
3 lata temu
Anna Cieślak jest aktorką a nie celebrytką...
Sonia
3 lata temu
Ja bym go w ogóle unikała.
Tennm
3 lata temu
Nie jedzcie mięsa a odmłodniejecie. Leonardo da Vinci i Einstein nie jedli mięsa, bo ludzie nie są ewolucyjnie przystosowani do trawienia padliny. Kto zabija sam naraża się na ciężkie choroby związane z jedzeniem zwierząt. Bądź miłosierny i daruj im życie - wybierz zdrowie. Nie musisz wierzyć lekarzom na słowo, po prostu doczytaj w temacie i pooglądaj filmy na ytb.
Anna
3 lata temu
Ok... Bla, bla bla. Nie korzysta z protekcji ukochanego. Sam fakt że są ze sobą dla wszystkich jest oczywiste że lepiej nie zadzierać, co nie znaczy że nie jest dobrą aktorką
kuba
3 lata temu
nie oszukujmy się, dzisiaj na rynku matrymonialnym 30 letnia kobieta, to już staruszka
Witkacy
3 lata temu
Pan Miszczak po "rozmowach w drodze" sukcesywnie obniżał swoje loty. A spraw prywatnych nie lubię komentować. Każdy ma swoją opinię, wiadomo.
Ostatnia_fota
3 lata temu
Jak można pomylić Szapołowską z Miszczakiem?
Aneta
3 lata temu
Ceniłam bardzo Pana Muszfzaka do czasu kiedy ulkokowal wTvn te pseudo mądre programy,, szkoła,, i cis tam 19. A ona w końcu nie wygląda jak szara myszka . Wygląda jakoś w końcu.
Antmen
3 lata temu
Co tu się od odwala...
Policjant
3 lata temu
Beton komórkowy,i kostka Libet co kto woli!!!!
Ewa M
3 lata temu
Oni sąjuż dawno po ślubie
...
Następna strona