Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Anna Cieślak dostała rolę w polsko-ukraińskim serialu! "Jest dumna, bo NIE ZAŁATWIŁ JEJ TEGO EDWARD"

108
Podziel się:

Anna Cieślak, prywatnie domniemana narzeczona Edwarda Miszczaka, zagra w "Kawie z kardamonem". Podbije serca widzów ze Wschodu?

Anna Cieślak dostała rolę w polsko-ukraińskim serialu! "Jest dumna, bo NIE ZAŁATWIŁ JEJ TEGO EDWARD"
Anna Cieślak dostała rolę w serialu bez protekcji Edwarda Miszczaka (AKPA)
bETrRJRx

Anna Cieślak od dłuższego czasu nie pracuje na "pierwszej linii" aktorskiego frontu, skupiając się na mniejszych kreacjach czy dubbingu. Ostatnio i tak zresztą jest o niej głośno z powodu relacji, jaka połączyła ją ze starszym o 25 lat Edwardem Miszczakiem. Dookoła pary zrobiło się gorąco zwłaszcza po ujawnieniu faktu, że 40-letnia Cieślak zaszczepili się ze znanym narzeczonym poza kolejką.

Na samym początku związku Anna Cieślak podobno bardzo mocno przeżywała plotki dotyczące jej relacji z Miszczakiem. Bycie narzeczoną dyrektora programowego TVN-u z pewnością niesie ze sobą bagaż oskarżeń o wykorzystywanie uprzywilejowanej pozycji w stosunkach zawodowych. Teraz Anna w końcu odetchnęła z ulgą: dostała rolę w serialu i to bez protekcji narzeczonego.

bETrRJRz
Zobacz także: Afera szczepionkowa – złota "18-tka"

Chodzi o serial Kawa z kardamonem, w którym gra już Paweł Deląg - polska eksportowa gwiazda na wschodni rynek. W kostiumowej produkcji pojawił się też Bartek Kasprzykowski.

Ania zagra w romansie pt. "Kawa z kardamonem". To kosztowna produkcja kostiumowa. Akcja toczy się w XIX wieku na Kresach Rzeczypospolitej, m.in. we Lwowie. Oprócz niej wśród polskiej części obsady w produkcji udział weźmie Bartek Kasprzykowski - słyszymy.

bETrRJRF

Co najważniejsze, Anna Cieślak pęka z dumy, bo producenci docenili jej aktorskie zalety, a związek z Miszczakiem nie miał żadnego wpływu na angaż. Wszystko odbyło się w normalnym, castingowym trybie.

Ania dostała rolę w superprodukcji polsko-ukraińskiej. Przeszła casting online, potem miała rozmowy z reżyserką i producentką. Bardzo spodobała im się jej wrażliwość i talent. Jest dumna, bo nie załatwił jej tego Edward - opowiada nam bliska znajoma aktorki.

Myślicie, że Anna Cieślak podbije serca widzów ze Wschodu?

bETrRJRG
bETrRJRH
bETrRJSa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(108)
Vnmk
10 miesięcy temu
Czyli załatwił 🤣
Hhb
10 miesięcy temu
Edward wcale nie musiał załatwiać - wystarczy, ze jej nazwisko jest z nim kojarzone i już może liczyć na role w jakiejś szmirze
Taka prawda
10 miesięcy temu
Edward nie załatwił, tylko p. Miszczak
bETrRJSb
pawel
10 miesięcy temu
No to zalatwil skoro o tym sie mowi. Aktorka slaba
Francji
10 miesięcy temu
Dziś jak facet ma kasę może mieć wszystko.... Dlatwgo Panowie zarabiać pieniążki aby później być jak Pan Edward:)
Najnowsze komentarze (108)
Ada
10 miesięcy temu
Nie wierze poprostu, ze dla niej wyglad nie na znaczenia... nie wierze!!
ilona ubeczka
10 miesięcy temu
trzeba wiedzieć wszystko o sąsiadach nawet to czego sami o sobie nie wiedzą, chyba mnie nie doleczyli całkiem jak byłam w Tokyo
Tak,
10 miesięcy temu
już wszyscy uwierzyliśmy, że przypadkiem zadzwonili z Ukrainy, czy nie chciałaby łaskawie zagrać w serialu jak w przypadku telefonu z WUM, czy nie chciałaby się zaszczepić przeciw Covid-19.
lol
10 miesięcy temu
tyle dobrze że się ubectwo nie rozmnoży
ilonka ubeczk...
10 miesięcy temu
nie mogę z kielonka po przegapię momenty
ilona ubeczka
10 miesięcy temu
momenty trzeba nagrać do archiwum i pokazać sąsiadce
Normalna
10 miesięcy temu
Wszędzie wietrzycie zło, a ona naprawdę sama sobie załatwiła, bo jest super aktorką i świetnym człowiekiem . Jest bardzo ładna i zgrabna do tego- ulało się żółci ? cha,cha.
Ala
10 miesięcy temu
Bardzo dobra i zdolna aktorka, dostała sie po kastingu, a wy tyko hejt i hejt
bETrRJRT
gość
10 miesięcy temu
Dziwię się, że związała się z dziadkiem chyba dla kariery i pieniedzy bo nie dla miłości w to nie uwierzę.
Krisani
10 miesięcy temu
Myşlaľm ze to mąndra kobieta lubiłam ją ale co to sié nie robi dla kariery i dla forsy z takkim facetem ..związała siè..
Ewa
10 miesięcy temu
Anka jest niezłą aktorką, trzeba to uczciwie przyznać (nie jest też wybitną). Ale jest wiele utalentowanych i pięknych dziewczyn, które nie mają wsparcia w postaci nazwiska ważnego DEREKTORA, więc Anka, lepiej nic już nie gadaj, żeś sama w castingu online ... :D
Natychmiast
10 miesięcy temu
Potrzebny jej jest fryzjer, stylists I makijarzystka
Elka
10 miesięcy temu
Nie załatwił?To z kim teraz śpi?
gość
10 miesięcy temu
Nie bardzo rozumiem czemu ma służyć ta informacja. To naprawdę dobra aktorka, od początku miała ciekawe role, szkoda , że teraz oceniana jest poprzez związek, który mnie nic nie obchodzi.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrRJSM
bETrRJSN
bETrRJSO
bETrRJSP
bETrRJSQ
bETrRJSv