Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak i Anna Cieślak NIE RADZĄ SOBIE z komentarzami na temat ich relacji? "Boli ich to, co czytają w sieci"

538
Podziel się

Dyrektor programowy TVN od jesieni minionego roku pozostaje w miłosnej relacji z Anną Cieślak. Zdołają przywyknąć do nadmiernego zainteresowania ze strony mediów?

TYLKO NA PUDELKU: Edward Miszczak i Anna Cieślak NIE RADZĄ SOBIE z komentarzami na temat ich relacji? "Boli ich to, co czytają w sieci"
(ONS)
bCyyTUhx

We wtorek poinformowaliśmy, że polski show biznes jest bogatszy o kolejną parę. Jak udało się ustalić Pudelkowi, od jesieni minionego roku Edward Miszczak pozostaje w szczęśliwym związku z młodszą o 25 lat Anną Cieślak. Choć para nie zaliczyła jeszcze debiutu na imprezie branżowej, pozując wspólnie na ściance, dyrektor programowy TVN zdążył już przedstawić wybrankę partnerom biznesowym.

bCyyTUhz

Okazuje się, że najprawdopodobniej nie ma co liczyć na to, że zakochani będą nadmiernie epatować łączącym ich uczuciem. Jak zdradza nasz informator, para nie zamierza ze szczegółami opowiadać o swoim związku:

Ani Edward, ani Ania, nigdy nie opowiadali mediom o swoim życiu prywatnym. Nie zrobią tego też teraz - zdradza osoba z otoczenia aktorki.

Choć zarówno Cieślak, jak i Miszczak domyślali się, że ich relacja wzbudzi kontrowersje, okazało się, że nie są gotowi na liczne negatywne komentarze:

Oboje traktują ten związek bardzo poważnie, więc bolą ich komentarze, które czytają dziś w sieci. Wiedzieli, że ich relacja wzbudzi zainteresowanie czy nawet kontrowersje, ale nie sądzili, że tak szybko wyjdzie to na jaw - słyszymy.

bCyyTUhF

Myślicie, że niebawem oswoją się z nadmierną ciekawością ze strony mediów i będziemy mieli okazję zobaczyć ich we wspólnej sesji zdjęciowej?

bCyyTUhG
bCyyTUia
KOMENTARZE
(538)
abba
2 miesiące temu
Taa zakochani na zabój, zwłaszcza ona. Żenada.
vvv
2 miesiące temu
Pal licho różnicę wieku , ale Miszczak ma wzrost krasnala i generalnie jest trochę zaniedbany.
Gwiazda
2 miesiące temu
Pudlu ty kanalio..ty tefałenowski zakalcu..o Kaczyńskiej to tylko nasycone zjadliwościąartykuły, za to o Tuskowej jak o świętej, a o Miszczaku jak o biednym zaszczutym młodzieniaszku a nie o starym dziadzie, który posuwa młodą aktoreczkę! Wy zakłamane pseudo dziennikarzyny! Haftać się chce na tę jednostajną retorykę, kłamstwa i manipulacje..ale Polacy za mądrzy są, zeby w wasze kłamstwa wierzyć bez konca..Niech zyje wolna Polska!
bCyyTUib
Malwina
2 miesiące temu
Miszczak to taki Polski odpowiednik Weinsteina - molestuje każdą młodą w TVN-ie....
J34
2 miesiące temu
Zadziwiające, że starzy ludzie z forsa :miniszczek, tajkner, sztrosburger - wierzą, że te dziuni się w nich zakochały, powiedzcie im, że forsy nie dostaną, a zobaczycie jak szybko te cwaniara się odkochaja
Najnowsze komentarze (538)
Xxx
miesiąc temu
Stary łatwowierny dureń - szkoda mi ciebie, staruszku o bardzo małym rozumku
J34
miesiąc temu
Mniszczaka jakim ty jesteś starym durnym oslem, wierząc, że ta cwaniara cię kocha, powiedz jej, że jesteś bankrutem a przekonasz się w 2 minuty jak jest naprawdę, odkocha się w tobie bezpowrotnie
jaro
miesiąc temu
ale syf
milok
miesiąc temu
edek ona z toba tylko dla kasy
milok
miesiąc temu
ale on oblesny
Bronią wiedza
miesiąc temu
Pudlel to knalia
Doris
miesiąc temu
Niech im sie wiedzie
doti
miesiąc temu
Ludzie ile w was jadu ile trucizny!!! Weźcie sobie w rękę lustro i spojrzyjcie na karykaturę swojego diablego odbicia. Dajcie żyć innym! Spojrzyjcie z lotu ptaka na swoje obesrane brudem gniazda to może przychylniejszym okiem zerknięcie na świat i ludzi. Ale.... Was nic nie zmieni, niestety. W życiu pewnie sami sobie kiepsko radzicie i nie jesteście z niego zadowoleni, zgorzkniałe stare duchem DZIADY. 😫👹🤮
bCyyTUhT
tylo
miesiąc temu
fajna laska mogla miec kazdego nie rozumie???
ja1
miesiąc temu
to jest ich problem.prognoza...skonczy sie wirus ,nie wystarczy szczepionka. pozostanbie piosenka nie warto bylo,,,,
klara
miesiąc temu
Starym dziadom przewraca się w głowie. Oni chyba luster nie mają. Nawet jako 60-ciolatka bym go nie chciała. No cóż pieniądz i pozycja robią swoje.
kik
miesiąc temu
Przeleciała wiekszość celebrytów, to jeszcze miszczak został...
zik
miesiąc temu
Ja wierzę, że ona jest zakochana, bardzo.... w jego pieniądzach i pozycji zawodowej!
gość
miesiąc temu
Stary, nieciekawy facet z pieniędzmi i stanowiskiem oraz jeszcze młoda dziewczyna. Z jakiego powodu - wiadomo!!!
...
Następna strona
bCyyTUiv