Nastąpiła ZMIANA w INTERCYZIE, jaką podpisali Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez. Co w razie rozwodu otrzyma ukochana piłkarza?

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zdecydowali się wprowadzić zmiany w zawartej intercyzie. Według ustaleń portugalskiej telewizji, ukochana piłkarza ma być dobrze zabezpieczona w przypadku rozstania. Co się zmieniło w zapisie?

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zmienili intercyzęCristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zmienili intercyzę
Źródło zdjęć: © Getty Imges
Ignacy Węgrzyn

Cristiano Ronaldo w 2016 roku wybrał się na zakupy do sklepu Gucci w Madrycie. Tam poznał sprzedawczynię Georginę Rodriguez, która zawróciła mu w głowie. Dziś piłkarz oraz hiszpańska piękność tworzą jedną z najpiękniejszych par z show-biznesie. Oprócz tego spełniają się również jako rodzice. Ukochana piłkarza urodziła mu dwie córki. Jest też macochą dla trójki jego pociech.

Ostatnio wielkim echem odbiły się zaręczyny pary. Na początku sierpnia celebrytka przekazała za pomocą Instagrama, że Cristiano w końcu się jej oświadczył. Nie jest tajemnicą, że choć zakochani wiążą ze sobą przyszłość, to wolą dmuchać na zimne i swego czasu zdecydowali się na "pakt przedmałżeński".

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zmienili intercyzę

Jak udało się ustalić mediom, do zawarcia umowy między Rodriguez i Ronaldo doszło jeszcze w trakcie pierwszej ciąży. W razie rozpadu związku celebrytka miała otrzymać m.in. dom w Hiszpanii czy comiesięczne alimenty w wysokości aż 100 tysięcy euro do końca życia. Po narodzinach ich ostatniej córki warunki tej umowy miały jednak trochę zostać zmienione na jeszcze korzystniejsze dla kobiety.

Obecnie wielu fanów pary czeka na ich ślub. Zanim jednak padnie długo wyczekiwane "tak", to piłkarz i jego świeżo upieczona narzeczona postanowili wprowadzić delikatne zmiany w intercyzie, którą zawarli. Informacje udało się ustalić portugalskiej telewizji Guia. Według najnowszego porozumienia w przypadku rozwodu Georgina otrzyma od Ronaldo ponad 114 tysięcy dolarów miesięcznie. Stanie się także dumną właścicielką luksusowej rezydencji w La Finca, położonej w Madrycie, którą wyceniono na ponad pięć milionów euro.

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez © Getty Imges
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez © Getty Imges
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez © Getty Imges
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez © Getty Imges
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez
Cristiano Ronaldo i Georgina Rodríguez © Getty Imges
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą