Paw
|
aktualizacja

Natalia Janoszek ogłasza: "Nie potępiam ludzi, którzy noszą ubrania wykończone futrzanymi elementami"

115
Podziel się

"Nie możemy popadać ze skrajności w skrajność". Aktorka przyznała, że sama również kupiła kurtkę z prawdziwym futrem. Jak dodaje, przez pomyłkę.

Natalia Janoszek ogłasza: "Nie potępiam ludzi, którzy noszą ubrania wykończone futrzanymi elementami"

O Natalii Janoszek mało kto słyszał do momentu, aż dziwnym trafem zyskała popularność dzięki pracy w bollywoodzkich filmach. Obecnie jest najbardziej znaną Polką grającą w indyjskich produkcjach i chętnie dzieli się w mediach swoimi mrożącymi krew w żyłach przygodami. Zobacz: Polska gwiazda Bollywood została UDERZONA na planie filmowym: "Popłakałam się i nikt mi nie pomógł" Aktorka postanowiła zabrać głoś również w sprawie noszenia futer. Janoszek uważa, że trudno jest odróżnić naturalne futro od sztucznego zamiennika. Dlatego nie potępia osób, którym podczas zakupów zdarzy się pomyłka. Sama kilka lat temu pomyliła się podczas kupowania kurtki. Zobacz też: Polska gwiazda Bollywood żali się na traktowanie kobiet w Indiach: "Pozostawia dużo do życzenia"

KOMENTARZE
(115)
Nina
miesiąc temu
Uprzejmie prosimy łączyć język z mózgiem przy wypowiedziach !
jola
miesiąc temu
ale ja potepiam noszenie naturalnych futer , celowo chodowane zwierzaki w barzo ciasnych klatkach , moze ta osoba jeszcze wlasnymi rekami dokona uboju by nosic martwe zwierze na sobie !!!
Nina
miesiąc temu
Jestem wegetarianka ale zdarza mi się jeść mięso ... no na takiej zasadzie tej pani wypowiedz ..
Gość
miesiąc temu
Mieszka w Indiach gdzie zwierzęta są święte a popiera naturalne futra? Ciekawe.. Niestety ale ani w Indiach ani w Polsce jak i również nigdzie na zachodzie nikt cie nie poprze pustaku
Hula
miesiąc temu
Oj kobieto ogarnij się
Najnowsze komentarze (115)
Mała
miesiąc temu
Hipokrytka ,żeby tylko raz miała Coś z naturalnym futrem na sobie ...
wstyd
miesiąc temu
wstyd
gosc
miesiąc temu
W naturalnych futrach czy dodatkach kobieta wyglada naprawdę ładnie także , wybaczam ci, natalia te ładne obszycia na rękawach i kołnierzu
Oskar123
miesiąc temu
Norki są gazowane więc nie ma mowy o jakimś cierpieniu więc nie opowiadanie bzdur jak dobrze nie wiecie.zeby futro było dobrej jakości to trzeba bardzo dobrze dbać o takiego zwierzska.oczywiście też niestety zdarzają się takie osoby które zle traktują zwierzęta.jak człowiek pobije psa to trzeba wszystkim ludzie zabrać psy?
Oskar123
miesiąc temu
Lepiej prawdziwe niż plastikowe futro które będzie się rozkładać miliony lat.rosolek z kurczaka pyszny co?A noreczka biedna .żenada
górol
miesiąc temu
A kto to jest bo nie bardzo kumam chyba jakas nawiedzona.
Ola
miesiąc temu
Ale ja potempiam bestialskie zabijanie !!!! Jestes ograniczona w byciu człowiekiem
Ja lalla
miesiąc temu
Większość z nas nosi skórzane buty i dodatki, są uszyte ze skóry zwierząt, które zostały zabite na mięso. Ludzkość od zawsze tak czyniła. Taka jest brutalna prawda. Te rzeczy są bardziej ekologiczne niż plastikowe eko skóry... Tak samo rzecz ma się z futrami. Nie noszę futer ze zwierząt hodowanych,by je zabić tylko dla futra (lisy,jenoty,norki), ale np mam futerko z kóz afgańskich, które zostały zjedzone,a skóry wykorzystano zamiast wyrzucić. Rozumiem jednak,że niektórych odrzucają zarówno futra,jak i skóry. I to też jest w porządku.
Magda
miesiąc temu
Nie jem mięsa ale za to noszę futra. I nie potępiam ludzi, którzy jedzą mięso, więc dajcie już spokój
Xxx
miesiąc temu
Chcąc zakazać produkcji plastikowych toreb, sztućców... To sztuczne materiały na ubrania tak samo biorą pod uwagę.? 😁
123
miesiąc temu
Można nie odróżniać, ale żeby nie umieć czytać (skład podany na metce) to już niemozliwe...
Kochanowski
miesiąc temu
Ciekawe, czy goli futerko :)
tyle
miesiąc temu
jak kogos nie stac to nosi poliester
???
miesiąc temu
No nie wiem czy można pomylić kurtke z prawdziwym i sztucznym futrem???? Jeśli były tej samej marki, w tym samym sklepie to ta ze sztucznym była zapewne dużo tańsza.
...
Następna strona