Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|
aktualizacja

Natalia Szroeder, Kayah, Krzysztof Zalewski i inne gwiazdy na koncercie TVN "Razem z Ukrainą" (ZDJĘCIA)

Podziel się:

W niedzielę w łódzkiej Atlas Arenie odbył się koncert będący wyrazem wsparcia dla broniącej się przed rosyjską agresją Ukrainy. Na scenie wystąpiły polskie i ukraińskie gwiazdy.

Natalia Szroeder, Kayah, Krzysztof Zalewski i inne gwiazdy na koncercie TVN "Razem z Ukrainą" (ZDJĘCIA)
Koncert TVN "Razem z Ukrainą" (AKPA)

Od niemal miesiąca Ukraina jest w stanie wojny. Z rosyjskim najeźdźcą walczy nie tylko wojsko, ale i cywile. Koszmar wojny wygnał z kraju ogromną rzeszę ludzi. W Polsce wsparcie znalazło już ponad dwa miliony uchodźców.

Pomagamy Ukraińcom na różne sposoby. Gościmy ich w naszych domach, wspieramy finansowo. Nadawcy mediów organizują zbiórki i imprezy, z których dochód jest przekazywany na pomoc dla walczącej Ukrainy.

Do akcji przyłączył się między innymi TVN. Stacja zorganizowała w niedzielę koncert z udziałem polskich i ukraińskich artystów. W czasie imprezy widzowie mogli wpłacać pieniądze na specjalne konto, również dochód z reklam nadawanych w tym czasie przeznaczono na pomoc uchodźcom i walczącej Ukrainie.

Na scenie łódzkiej Atlas Areny pojawili się między innymi Kayah, Krzysztof Zalewski, Natalia Szroeder, Kuba Badach, a także Anita Lipnicka, Daria Zawiałow, Natalia Przybysz i Maciej Musiałowski. Wszyscy artyści zrzekli się honorariów za swoje występy.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu "Razem z Ukrainą".

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl