Trwa ładowanie...
Przejdź na
Paw
|

Natalia Siwiec zagra w filmie Blanki Lipińskiej?

94
Podziel się

Chcielibyście znów zobaczyć Natalkę na wielkim ekranie?

Natalia Siwiec zagra w filmie Blanki Lipińskiej?
Natalia Siwiec zagra w filmie Blanki Lipińskiej? (pudelek)
bCYhOwHV

Blanka Lipińska pojawiła się w show biznesie za sprawą swojej głośnej książki 365 dni, która przez niektórych określana jest, jako "nienawistna fantazja o gwałcie". Po ekranizacji "dzieła" celebrytka jednak nie spoczęła na laurach i wciąż walczy o popularność, od jakiegoś czasu w duecie z Alekandrem Milwiwem-Baronem. Celebrytka nie ukrywa również bliskich relacji z modelkami, które pomogły jej wypromować "literackie dzieło”. W gronie przyjaciół Lipińskiej znajduje się między innymi Natalia Siwiec.

Pudelek zapytał Siwiec, czy planuje wystąpić w ekranizacji kolejnej powieści przyjaciółki. Modelka zapewnia, że w gronie najbliższych osób nie prowadzi takich rozmów i gdyby chciała, w każdej chwili mogłaby poprosić przyjaciółkę o angaż do produkcji.

bCYhOwHX

Nie ma presji. Ludziom się wydaje, że Blanka przez to, że się przyjaźnimy powinna mi dać rolę w filmie. Mogłabym ją poprosić - duma celebrytka.

Chcielibyście zobaczyć Natalię w dziele Blanki?

Natalia Siwiec zagra w filmie Blanki Lipińskiej?

bCYhOwId
bCYhOwIy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(94)
ola
2 tyg. temu
zatoka sztuki się kompletuje
Gosc
2 tyg. temu
Natalka w inny sposób zdobywa role
Poeta
2 tyg. temu
Nie chcielibyśmy zobaczyć NS w filmie BL!
bCYhOwIz
Nata
2 tyg. temu
Panią do towarzystwa ?
hihi
2 tyg. temu
ten nos ...buhahaha
Najnowsze komentarze (94)
prawda
4 dni temu
Nadaje się Pani Siwiec do tego typu filmów idealnie
Koko
5 dni temu
Nikt inny by do tej roli nie pasował lepiej.....
Ewqqqqqqqqqqq
1 tyg. temu
O nie tylko nie ona ...
...
1 tyg. temu
Czemu w tak starym wieku? Jeszcze w 2005 roku robiła na mnie wrażenie i już wtedy mogła być aktorką ambitnych ról. Nie mówię, że jest aż tak źle ale można by ją zatrudnić do jakiejś opery mydlanej typu "Dynastia" (wersja polska). Zagrałaby starą Alexis.
buzklaudia
1 tyg. temu
Hejka, ostatnio na onet pisali o dziewczynie, która zrzuciła ponad 10 kilo w 2 miesiące będąc na diecie Anusi (najlepiej wyszukać w google). Wcinała jakieś posiłki z niskim IG, stewię, błonnik i coś tam jeszcze dodatkowo. Jeśli ktoś z czytających tutaj ma jakieś doświadczenie odnośnie tej diety - bardzo proszę o opinię. Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
klaudix
1 tyg. temu
Witam, niedawno na onet było o lasce, która zrzuciła powyżej 10 kilo w 2 miesiące stosując dietę Anusi (najlepiej przeczytać w Google). Jadła jakieś posiłki z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam jeszcze poza tym. Jeżeli ktoś z was tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - proszę o porady. Z góry dzięki. Pozdrawiam.
Judyta
1 tyg. temu
Bianka i Vega to wytwory dzisiejszych czasów i nie ma to nic wspólnego z KULTURĄ ! w=Widz dał się nabrać raz ale drugiego razu już nie będzie. Każdy następny film podobny do pierwszego, wulgarny język nie do przyjęcia i oczywiście bez przesłana.
MICHALINA
1 tyg. temu
WIADOMO SKAD ZNAJOMNOŚĆ
bCYhOwIr
Onnna
1 tyg. temu
Ten film jest bardzo popularny zagranicą i zarabia miliony dla Blanki. I na pewno będzie druga część, bo film się kończy niejednoznacznie. I tam wcale gwaltu nie było jeśli nie liczyć sceny seksu oralnego. A główny aktor jest tak przystojny, że tylko dla niego warto obejrzeć ten film.
toja
1 tyg. temu
hahahaha naprawde ktos to bedzie ogladal chyba wojewodzki
85klaudia
1 tyg. temu
Witam, ostatnio na onet mówili o dziewczynie, która schudła przeszło 10 kilo w 2 miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej poczytać w google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, błonnik, stewię i coś tam jeszcze poza tym. Jeśli ktoś z was tutaj ma jakiekolwiek doświadczenia dotyczące tej diety - proszę o swoje odczucia. Z góry dziękuję bardzo. pozdrawiam ;).
eeeeeeeeee
1 tyg. temu
fajnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
1 tyg. temu
hahhahha. pisarka i aktorka nizszej kategori
Monika
1 tyg. temu
jaki poziom filmu i kolezanki taka aktorka
...
Następna strona
bCYhOwIT