Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Natasza Urbańska jak... Brooke Shields. Fani: "Piękna i elegancka, ale tak jakby 10 lat starsza"

0
Podziel się

Internauci porównują też Urbańską do Moniki Olejnik, Ewy Kasprzyk, a nawet do... Caitlyn Jenner.

Natasza Urbańska jak... Brooke Shields. Fani: "Piękna i elegancka, ale tak jakby 10 lat starsza"
Natasza Urbańska jak... Brook Shields (ONS)
bDZpcPiZ

Natasza Urbańska prawdziwą bohaterką portali plotkarskich była ponad dekadę temu. Media rozgrzewał wtedy związek aktorki ze starszym od niej o prawie 20 lat Januszem Józefowiczem. W pamiętnych sesjach dla kolorowych magazynów Natasza, wzorem celebrytek zza oceanu, pozowała nago z ciążowym brzuchem. Gdy urodziła córkę, z nią także pozowała do okładkowych zdjęć. Z czasem Urbańska zeszła na drugi plan show biznesowych plotek. W ostatnim czasie tancerka na "salonach" pojawia się już sporadycznie, więcej czasu spędzając na deskach teatru swego męża i w dworku w Jajkowicach.

Urbańska nie zalicza się też do grona celebrytek, które swoją popularność przekuły na tytuły influencerek. Jej profil na Instagramie obserwuje 88 tysięcy osób, co pozostawia Nataszę daleko w tyle za prężnie działającymi w sieci koleżankami, łapiącymi przeróżne, dobrze opłacane współprace. Urbańskiej wystarcza bycie "twarzą" marki biżuteryjnej i reklamowanie butelek z filtrami.

bDZpcPjb
Zobacz także: Kowbojska Natasza Urbańska poprawia stylizację córki pod TVP

W ramach jednej z tych "współprac" Natasza wrzuciła właśnie na swój Instagram zdjęcie, które wywołało prawdziwą lawinę komentarzy. Internautów do aktywności sprowokowało niecodzienne ujęcie Urbańskiej. Na zdjęciu aktorka wygląda dojrzale i przypomina fanom... wiele innych gwiazd.

bDZpcPjh

Trochę jak Brooke Shields - porównują internauci.

Pani Nataszo, w pierwszej chwili myślałam, że patrzę na Monikę Olejnik; Jest pani taka ładna na żywo, a ta stylizacja to chyba była zainspirowana Caitlyn Jenner; Pierwsze spojrzenie i myślałam, że Katarzyna Dowbor, Jak Kelly Preston; O wow, myślałam że to Ewa Kasprzyk; Jak Grażyna Torbicka; Dla mnie trochę Viola Piekut - wymieniają internauci.

Inni dokonują analizy zdjęcia pod kątem psychologicznym.

Dostrzegam zmęczenie; Uroda pięknej kobiety nie podlega dyskusji, bo czy młodo,czy wiadomo z wiekiem poważniej, to piękno i tak zostaje, ale oczy są bardzo smutne... - czytamy w komentarzach.

bDZpcPji

Piękna i elegancka, jak zawsze, ale tak jakby 10 lat starsza, to przez te długie włosy - oceniają.

A Wam kogo przypomina Natasza?

bDZpcPjj
bDZpcPjk
bDZpcPjC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)
bDZpcPjX