Źródło wideo: © pudelek.pl
Dav

Natsu komentuje swój nieudany występ w "TzG" i dwójkę od Pavlović: "Nie uważam, żeby to było aż tak tragiczne" (WIDEO)

Natsu w rozmowie z Pudelkiem opowiedziała o swoich odczuciach po drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami", w którym zdobyła zaledwie 19 punktów od jury. "Nie uważam, żeby to było aż tak tragiczne" - przyznaje.

W drugim odcinku "Tańca z Gwiazdami" Natsu w parze z Wojtkiem Kuciną zatańczyła tango. Ich występ nie przypadł jednak do gustu jury, które oceniło go na 19 punktów. Najsurowsza była Iwona Pavlović, która podniosła tabliczkę z cyfrą "2". Dzięki wsparciu widzów para awansowała jednak do kolejnego odcinka.

Simona Stolicka z Pudelka porozmawiała z parą tuż po zakończeniu odcinka. Natsu przyznała przed naszą kamerą, że była przekonana, iż tym razem poszło jej lepiej niż w poprzednim tygodniu.

Myślałam, że poszło mi lepiej, a noty są gorsze, więc muszę wrócić do domu i przeanalizować, co poszło nie tak. Bo chyba jeszcze za bardzo... Kurczę, no myślałam, że się lepiej czułam i myślałam, że się mniej stresowałam i że bardziej pewnie zatańczyłam generalnie. No a noty były takie o...

- powiedziała.

Nasza reporterka zwróciła uwagę, że za kulisami Natsu zalała się łzami. Dlaczego?

Jestem wrażliwa i płacz też jest dla mnie taką formą uwolnienia emocji. (...) Czuję, że jest wysoki poziom tej edycji. Ja się czuję trochę, jakbym odstawała od reszty i może czuję się przez to trochę źle i gorzej. Do tego te oceny jury i po prostu to mnie tak dobija chyba...

- dodała.

Odniosła się także do oceny Iwony Pavlović i przyznała, że gdyby nie wsparcie fanów, nie dałaby rady udzielać wywiadów po programie.

No, jeżeli było tak kiepsko, to tak jak mówiłam - muszę sobie spokojnie obejrzeć ten występ, bo może faktycznie było aż tak źle. Ale czy na dwa? Kurczę, na dwója. No, ważne, że nie jedynka, prawda? (…) Widziałam fragmenty mimo wszystko i nie uważam, żeby to było aż tak tragiczne. (...) Wierzę bardzo w swoich fanów i wiem, że oni mnie też bardzo wspierają i to ile ja w ogóle pozytywnych DM-ów dzisiaj dostałam. Jak tylko miałam chwilę, to sobie to czytałam i gdyby nie to, to pewnie teraz bym nie stała i nie dała rady dać wywiadów, a tak ja się podniosę z tego...

- padło z jej ust.

Co jeszcze powiedziała o swoim występie? I co szykuje na przyszły tydzień? O tym w naszym wideo.

Więcej wideo
TYLKO NA PUDELKU: Krzysztof Zalewski i Kaeyra NIE MOGLI ODERWAĆ OD SIEBIE RĄK! Tak rozwiewają plotki o rozstaniu (WIDEO)TYLKO NA PUDELKU: Krzysztof Zalewski i Kaeyra NIE MOGLI ODERWAĆ OD SIEBIE RĄK! Tak rozwiewają plotki o rozstaniu (WIDEO)
"TzG" stawia na kontrowersje: problematyczny Żurnalista, "nie-gwiazda" Helena Englert... Czy to przyciągnie widzów przed telewizory? (WIDEO)"TzG" stawia na kontrowersje: problematyczny Żurnalista, "nie-gwiazda" Helena Englert... Czy to przyciągnie widzów przed telewizory? (WIDEO)
Daria z "Love is Blind" w pierwszym wywiadzie po programie. Wiemy, co dalej z jej PRZYJAŹNIĄ Z JULITĄ (WIDEO)Daria z "Love is Blind" w pierwszym wywiadzie po programie. Wiemy, co dalej z jej PRZYJAŹNIĄ Z JULITĄ (WIDEO)
Nicol Pniewska zachwala NOWEGO PARTNERA. "Poznaliśmy się dzięki MOJEMU TACIE" (WIDEO)Nicol Pniewska zachwala NOWEGO PARTNERA. "Poznaliśmy się dzięki MOJEMU TACIE" (WIDEO)
Marcela Leszczak o relacjach z Miśkiem Koterskim. "Jestem dumna z tego, że mogę POZYTYWNIE wypowiadać się o ojcu mojego syna" (WIDEO)Marcela Leszczak o relacjach z Miśkiem Koterskim. "Jestem dumna z tego, że mogę POZYTYWNIE wypowiadać się o ojcu mojego syna" (WIDEO)
Paulina Gałązka o udziale Mandaryny w "TzG": "Nie ma NIC WSPÓLNEGO z tymi tradycyjnymi dziedzinami tańca" (WIDEO)Paulina Gałązka o udziale Mandaryny w "TzG": "Nie ma NIC WSPÓLNEGO z tymi tradycyjnymi dziedzinami tańca" (WIDEO)
Nicol Pniewska KOMENTUJE doniesienia o tym, że ona i Natalisa wystąpiły w "Królowych Przetrwania" ZA DARMO. "Nie jesteśmy gorsze" (WIDEO)Nicol Pniewska KOMENTUJE doniesienia o tym, że ona i Natalisa wystąpiły w "Królowych Przetrwania" ZA DARMO. "Nie jesteśmy gorsze" (WIDEO)
Wybrane dla Ciebie