Trwa ładowanie...
Kokosimo,Goss
|

Nie tylko mężczyźni używają życia. Oto znane kobiety, które związały się z MŁODSZYMI PARTNERAMI: Monika Olejnik, Madonna, Sharon Stone... (ZDJĘCIA)

340
Podziel się:
340
Podziel się:

Przykładów celebrytek, które zdecydowały się na relację z młodszymi mężczyznami, zdecydowanie nie brakuje. W takich związkach odnalazły się m.in. Małgorzata Potocka, Edyta Górniak czy nawet Małgorzata Kożuchowska. Rekordzistów dzieliły... ponad cztery dekady!

1
 / 18
Nie tylko mężczyźni używają życia. Oto znane kobiety, które związały się z MŁODSZYMI PARTNERAMI: Monika Olejnik, Madonna, Sharon Stone... (ZDJĘCIA)
Nie tylko mężczyźni używają życia. Oto znane kobiety, które związały się z MŁODSZYMI PARTNERAMI: Monika Olejnik, Madonna, Sharon Stone... (ZDJĘCIA)
Celebrytki z młodszymi partnerami (Getty Images, East News, AKPA)
0
0

O tym, że w show biznesie wciąż obowiązują podwójne standardy, wie chyba każdy. Choć mamy XXI wiek, związki celebrytek z młodszymi partnerami wciąż mogą budzić kontrowersje. Przykładów dla zobrazowania tego stwierdzenia jest wiele, rozpoczynając od obecnego chłopaka Madonny, a na związkach Demi Moore czy Sharon Stone, kończąc.

Romanse gwiazdorów z dwa razy młodszymi kochankami są w przemyśle rozrywkowym na porządku dziennym i zwykle nie robią na nikim najmniejszego wrażenia. Coraz częściej kobiety biorą jednak sprawy w swoje ręce i też czerpią garściami z życia, wypowiadając wojnę skostniałym przekonaniom sceptyków.

W Polsce również nie brakuje celebrytek, które, nie zważając na (kompletnie bezpodstawną) krytykę co bardziej "wrażliwych" internautów, "odważyły się" związać partnerami, z którymi dzieli je różnica wieku. Należą do nich m.in. Monika Olejnik, Małgorzata Foremniak czy Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

Specjalnie dla Was zebraliśmy najpopularniejsze przypadki w przemyśle rozrywkowym, kiedy prominentki stworzyły relację z (w kilku przypadkach nawet znacznie) młodszymi mężczyznami.

2
 / 18
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski - 15 lat różnicy

Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski poznali się na korytarzu w radiu w 1996 roku. W mediach spekulowano, że w 2009 lub 2010 roku para wzięła ślub, jednak sami zainteresowani do tej pory nie zdradzili, czy oficjalnie się pobrali.

3
 / 18
Małgorzata Potocka i Iwo Orłowski - 16 lat różnicy

Dla Iwo Orłowskiego Małgorzata Potocka rozstała się z czwartym mężem Janem Nowickim. W tym roku para świętowała ósmą rocznicę związku.

4
 / 18
Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Michał Olejnik - 41 lat różnicy

Swego czasu Agnieszka Fitkau-Perepeczko spotykała się z kierownikiem planu "M jak Miłość", Michałem Olejnikiem. Aktorka i młodszy o 41 lat ukochany chętnie pojawiali się razem na ściankach, a nawet "spłodzili" wspólną książkę - "Romantyczna kolacyjka". W 2015 roku kochanek rzucił Agnieszkę, tłumacząc później w wywiadach, że "za bardzo go osaczała".

5
 / 18
Madonna i Ahlamalik Williams - 35 lat różnicy

Madonna już od lat wyraźnie gustuje w młodszych mężczyznach. We wrześniu 2019 roku piosenkarka została przyłapana na umizgach z Ahlamalikiem Williamsem, który jest od niej młodszy o 35 lat. Gwiazda ma na koncie zresztą wiele związków ze sporo młodszymi przystojniakami, między innymi z Aboubakarem Soumahoro, Brahimem Zaibatem, Kevinem Sampaio oraz Jesusem Luzem.

6
 / 18
Joan Collins i Percy Gibson - 31 lat różnicy

Od 2002 roku Joan Collins żyje w szczęśliwym małżeństwie z menadżerem Percym Gibsonem, z którym dzieli ją 31 lat różnicy. Mimo wyjątkowo długiego - jak na hollywoodzkie standardy - stażu, para nieustannie stara się podtrzymać miłosny płomień w swoich sercach i systematycznie chodzą na randki.

7
 / 18
Sharon Stone i Angelo Boffa - 19 lat różnicy

Pod koniec 2017 roku Sharon Stone zaczęła spotykać się z 41-letnim wówczas biznesmenem, Angelo Boffą. W amerykańskich mediach pojawiły się nawet plotki, że aktorka zaręczyła się z Włochem, jednak po 1,5 roku ich związek przeszedł do historii.

8
 / 18
Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak - 17 lat różnicy

Głośny romans Małgorzaty Foremniak i młodszego od niej o 17 lat Rafała Maseraka rozpoczął się niemal 15 lat temu na parkiecie "Tańca z gwiazdami". Para co prawda zajęła 2. miejsce, jednak 39-letnia wówczas aktorka wygrała miłość 22-letniego tancerza. To dla niego rzuciła męża, reżysera Waldemara Dzikiego. Ich miłość nie przetrwała jednak próby czasu i w 2009 roku każde z nich poszło w swoją stronę.

9
 / 18
Edyta Górniak i Mateusz Zalewski - 12 lat różnicy

Edyta Górniak i Michał Zalewski przez kilka upojnych miesięcy byli nierozłączni. Ich związek niespodziewanie dobiegł końca w listopadzie 2018 roku. Spekulowano później, że powodem rozstania miał być deficyt wspólnego czasu.

10
 / 18
Kris Jenner i Corey Gamble - 25 lat różnicy

Kris Jenner poznała młodszego o 25 lat Corey'ego na przyjęciu w 2014 roku. I choć Amerykanin jest niemal w wieku jej najstarszej córki, celebrytka niezmiennie pała wielkim uczuciem do ukochanego i wciąż przeżywa u jego boku drugą młodość.

11
 / 18
Brigitte Macron i Emmanuel Macron - 23 lata różnicy

Wybranka serca Emmanuela Macrona była przed laty jego nauczycielką w szkole. Wtedy Brigitte miała jeszcze męża, z którym wychowywała trójkę dzieci. W jednym z wywiadów prezydent Francji wspominał, iż mając zaledwie 15 lat "dobrze wiedział, że to miłość jego życia". Dziś 68-letnia Brigitte i 43-letni Emmanuel tworzą zgrane małżeństwo.

12
 / 18
Vivienne Westwood i Andreas Kronthaler - 25 lat różnicy

Vivienne Westwood i Andreas Kronthaler świętowali niedawno 30-lecie małżeństwa. Projektantka poznała swojego drugiego męża na wykładzie na uniwersytecie sztuk pięknych pod koniec lat 80. Andreas był studentem, a Westwood była profesorem wizytującym.

13
 / 18
Demi Moore i Ashton Kutcher - 15 lat różnicy

Pomimo dużej różnicy wieku Demi Moore i Ashton Kutcher przez sześć lat uchodzili w Hollywood za wzorowe małżeństwo. Kłopoty zaczęły się w 2011 roku, kiedy prasa zaczęła donosić o zdradach Ashtona. Wkrótce Demi wniosła o separację. Mroczne kulisy ich związku aktorka opisała w autobiografii z 2020 roku.

14
 / 18
Małgorzata Szumowska i Mateusz Kościukiewicz - 13 lat różnicy

W 2011 roku reżyserka Małgorzata Szumowska wyszła za mąż za aktora Mateusza Kościukiewicza, z którym ma córkę Alinę. Małżonkowie do dziś są stałymi bywalcami branżowych imprez, na które najczęściej chodzą w parze.

15
 / 18
Heidi Klum i Bill Kaulitz - 16 lat różnicy

Po płomiennym romansie z Vito Schnabelem Heidi Klum nieoczekiwanie nawiązała relację z Tomem Kaulitzem, gitarzystą Tokio Hotel. Podczas gdy większość podejrzewała, że parę łączy tylko przelotny romans, modelka i muzyk pobrali się w tajemnicy w 2019 roku i dziś wspólnie wychowują czwórkę jej dzieci.

16
 / 18
Priyanka Chopra i Nick Jonas - 10 lat różnicy

Historia miłości byłej gwiazdy Disneya i bollywoodzkiej piękności sięga bankietu po rozdaniu Oscarów w 2017 roku. Ponoć już po kilku randkach 25-letni wówczas Nick Jonas uznał, że starsza od niego o 10 lat Priyanka Chopra to miłość jego życia. Para scementowała związek w 2018 roku, decydując się na trzy ceremonie ślubne.

17
 / 18
Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski - 9 lat różnicy

Małgorzata Kożuchowska od 13 lat jest małżonką Bartka Wróblewskiego. Aktorka i młodszy od niej o 9 lat przedsiębiorca doczekali się 6-letniego syna, Franciszka.

18
 / 18
Reni Jusis i Tomek Makowiecki - 9 lat różnicy

Tomasz Makowiecki i Reni Jusis rozwiedli się w kwietniu 2019 roku po 12 latach wspólnego życia, a ich rozstanie było sporym zaskoczeniem dla fanów. Muzycy uchodzili za zgodne małżeństwo i doczekali się dwójki dzieci: 11-letniego Teofila oraz 9-letniej Gai. Parę dzieliło 9 lat.

KOMENTARZE
(340)
Scully
3 lata temu
No i gitara, jak też mam młodszego 👌✌
Fggh
3 lata temu
Te chłopy staro wyglądają. Tylko przy Madonnie widać różnice wieku
Mmm
3 lata temu
Do 10 lat różnicy w każdą stronę.Zwiazki ok 20- 30 lat różnicy to różnica pokolenia, 40 lat różnicy to 2 pokolenia.Osoba 60 lat mogłaby być biologicznie babcia lub dziadkiem 20 latka.W każdą stronę to glupie i zwyczajnie wstrętne.
łubudubu
3 lata temu
Czyli jak mam partnera w tym samym wieku to nie uzywam zycia?
Bara
3 lata temu
Mój mlodszy 8 lat wylysial, brzucha nabrał,skarpety brudne rzuca byle gdzie,pierdzi po każdym posiłku , platfus mu się zrobił i wyglada 8 lat starzej ode mnie .
Najnowsze komentarze (340)
Polka
2 lata temu
Nie wiem jaka granica wieku jest stosowna w tym naszym kraju. Na swiecie widac troche inna. Mnie sie jednak wydaje, ze ludzie powinni szukac partnerow w swoim wieku. Zenujaco i smiesznie wyglada kobieta z mlodszym facetem tak jak i facet z mlodsza dziewczyna. Rozne sa ludzkie potrzeby, ale roznica 10 lat, to obecnie przepasc.... kiedys bylo, to chyba mniej widoczne. Niestety bogaty stary czlowiek znajdzie amatora....taki obrzydliwy swiat.
Nol
3 lata temu
Też ma młodszego a czyjeś opinie na ten temat mam gdzieś ,moje życie moje wybory ,nikt nikomu nie będzie życia układać i gitara pozdrawiam zazdrosnikow 🤣🤣🤣🤣🤣😋😘
Robert
3 lata temu
Hahaha, "one też używają życia" - to raczej oni przy nich. W większości przypadków, bo nie we wszystkich oczywiście, to poprostu bogata babcia. Trzeba tylko zamknąć oczy.....
eefewfe
3 lata temu
większość tych par już dawno się rozpadała a faceci znależli sobie młodsze, sorry
Stef
3 lata temu
Fajny temat. Też miałem romans że starsza o około 20 lat kobieta. Tyle że kilka lat po zakończeniu, uświadomiłem sobie ze ja w niej szukalem swojej matki. A raczej uwagi, bezwarunkowej akceptacji, ciepła i zrozumienia. Wszystkiego tego czego nie otrzymałem w dysfunkcyjnym domu. Moim zdaniem taki związek nie jest w stanie, poza kilkoma wyjątkami, osiągnąć dojrzałej fazy tz. kiedy pojawią się kłopoty para przezwyciezy je i przetrwa. Z doświadczenia wiem że to afrodyzjak, chemia, coś, niestosownego w brew standarda nakręca te związki. Myślę że to kwestia doświadczenia zebranego wcześniej i świadomości czym jest życie. A życie składa się z chorób, śmierci, biedy, kryzysów czy para jest to także znieść. Na zachodzie jest norma że mezczyzni są starci, czasem nawet w moich kręgach o 14 lat i ciągną ten wózek razem. Coś za coś. Młodym kobieta30-40 letnim piszącym że mają już kolejne takie związki z młodym mezczyzna, radzę przeczytać raz jeszcze co napisały ale ze zrozumienie. Wszystkim życzę dojrzałej miłości, wytrwałości i bycia autentycznym przy tym. Związek to nie lada sztuka.Myslenie marzeniowo życzeniowe, rozczarowania bo partner nie spełnił moich oczekiwań bo nie odpowiada moim wyobrażeniom. .., chemia, motylki, ucieczka ze starego związku, chwila slobosci, kryzysy, zdrada partnera, kasa, wszystko to należy obserwować i przemyśleć dwa razy zanim się zdecydujemy coś budować.
Alabama
3 lata temu
Mój partner 10 lat młodszy... i nie jestem żadna celebrytka
Inka
3 lata temu
Miłość nie ma wieku 😊
Agusia
3 lata temu
To jest Ich wybór... Uczucie.... Wyrachowanie.... Jak zwał, tak zwał..... To ich życie... To są osoby publiczne, więc ludzie to czytają... Ale to ich życie i nam nuc do tego. Pozdrawiam 🙂
yxyxy
3 lata temu
Rzadko zdarza się prawdziwa miłość, gdy kobieta jest dużo starsza. W większości facet chce się wybić na plecach starszej i bogatej.
Marti
3 lata temu
Tom jest z Heidi, a nie Bill. Jest błąd w nagłówku.
Krt
3 lata temu
Olejnik to trzeba być ślepym żeby zaliczyć
Marika
3 lata temu
Ja mam 13 lat młodszego,3 dzieci z nim i jesteśmy już razem 16 lat
Graba 2
3 lata temu
Proszę zobaczyć p. Olejnik na żywo tj. na mieście a w telewizji to dwie inne osoby przepaść wizerunkowa
Danuta
3 lata temu
I bardzo dobrze!ludzie mają się szanowac
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Zrelaksowana Iga Świątek pozuje w bikini. Ikona sportu podzieliła się serią prywatnych kadrów (ZDJĘCIA)

Iga Świątek zaprezentowała fanom swoją prywatną odsłonę, publikując w mediach społecznościowych serię wakacyjnych zdjęć. Jak "pierwsza rakieta świata" spędza wolne chwile? Przekonajcie się sami.
9.

Allan Krupa spaceruje po stolicy w butach za prawie 10 TYSIĘCY, po czym wsiada z partnerką do BMW za ĆWIERĆ MILIONA (ZDJĘCIA)

Koczujący w warszawskim Śródmieściu fotoreporterzy często mają okazję widywać spacerującego Allana Krupę. Tym razem towarzyszyła mu dziewczyna, która wykazała się oryginalnym podejściem do mody. Z kolei młody celebryta zaprezentował kolejną parę sneakersów ze swojej pokaźnej kolekcji.
8.

56-letnia Beata Ścibakówna zachwyca formą, wylegując się na plaży w Juracie z Janem Englertem (ZDJĘCIA)

Beata Ścibakówna i Jan Englert postanowili odpocząć od życia w stolicy i, jak co roku wybrali się nad morze. Korzystając z pięknej pogody, małżonkowie pojawili się w Juracie.
7.

Pogrzeb Jerzego Stuhra. Tłumy żegnają aktora: Maciej Stuhr, Marek Kondrat, Monika Olejnik i inni (ZDJĘCIA)

W ubiegłym tygodniu media obiegła informacja o śmierci Jerzego Stuhra. W środę o godzinie 12.00 w kościele św. Piotra i Pawła w Krakowie rozpoczął się pogrzeb aktora. Legendarnego artystę pożegnali między innymi rodzina i przyjaciele ze świata sztuki.
6.

Victoria i David Beckhamowie świętują 13. urodziny córki na jachcie wartym 26 milionów złotych (ZDJĘCIA)

Beckhamowie z okazji urodzin córki wybrali się do Włoch, gdzie ruszyli w rodzinny rejs luksusowym jachtem. Na miejscu zostali "przyłapani" przez tamtejszych paparazzi, którzy uwiecznili, jak się bawili. Fajnie mają?
5.

Eva Longoria dokazuje na plaży z mężem i 6-letnim synem, prezentując sylwetkę w białym bikini (ZDJĘCIA)

Podobnie jak wiele innych gwiazd, Eva Longoria udała się na wakacje. Od ponad tygodnia wypoczywa w rodzinnym gronie w obleganej przez turystów Hiszpanii. Aktorka niezmiennie może chwalić się zniewalającym ciałem.
4.

Znani wdzięczą się na ściance podczas premiery filmu: Katarzyna Zielińska, bracia Mroczek... (ZDJĘCIA)

Warszawskie salony świecą obecnie pustkami. Znani aktorzy i prezenterzy znaleźli jednak okazję do zabłyśnięcia, stawiając się na premierowym pokazie filmu animowanego. Kto zapozował przed fotoreporterami?
3.

Marina Łuczenko pokazała pokój córki: sztukateria, pastelowe kolory i kocyk za ponad 7 tys. złotych (ZDJĘCIA)

Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny ostatnio po raz drugi zostali rodzicami. Dumna mama pochwaliła się w mediach społecznościowych, jak urządziła pokój córki. Uwagę zwracają stylowe dodatki, m.in. kocyk za kilka tys. złotych.
2.

Katy Perry i Orlando Bloom znów na wakacjach. Tym razem zrzucili ubrania na plaży w St. Tropez (ZDJĘCIA)

Katy Perry i Orlando Bloom tworzą jeden z najgorętszych związków w Hollywood. Paparazzi "przyłapali" piosenkarkę i aktora podczas plażowego szaleństwa w St. Tropez. Gwiazdorskiej parze towarzyszyła 3-letnia córeczka.
1.

Zofia Zborowska pokazała pokój 3-letniej córki Nadziei. Bajkowe tapety na zamówienie, różowa antresola, mini kawiarenka... (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska chętnie dzieli się w sieci kulisami macierzyństwa. Tym razem aktorka zaprezentowała obserwatorom, jak wygląda pokój jej starszej córki. Niespełna 3-letnia Nadzieja spędzi dzieciństwo w iście bajkowym królestwie.