Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski. Aktor i autor bloga Mr Mature miał 46 lat

102
Podziel się

Smutną wiadomością podzielili się w mediach społecznościowych bliscy dziennikarza.

Nie żyje Grzegorz Czepułkowski. Aktor i autor bloga Mr Mature miał 46 lat
Grzegorz Czepułkowski (Facebook)
bDIBFWeZ

W piątek 27 marca zmarł Grzegorz Czepułkowski. O nagłej śmierci aktora, dziennikarza i blogera modowego, za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowali jego najbliżsi. Czepułkowski miał 46 lat.

Grześ! Nie rozumiemy, nie chcemy! Brak słów, żal tych niewypowiedzianych… Ty wiesz…Część Ciebie została, bądź przy Nich blisko… Z wielkim smutkiem informujemy, że w dniu 27.03.2020 r. odszedł do Pana nasz ukochany Ojciec, Syn, Przyjaciel. Pogrążeni w żalu, Dzieci, Rodzina i Bliscy - czytamy we wpisie.

Czepułkowski od lat był związany z mediami. Był dziennikarzem portalu Realnews, gdzie przeprowadzał wywiady z gwiazdami show biznesu oraz twórcą bloga modowego Mr Mature. Swoje stylizacje chętnie prezentował również na Instagramie.

bDIBFWfb

Grzegorz Czepułkowski zajmował się także aktorstwem. Miał na koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych. W ostatnich latach mogliśmy go oglądać m.in. w filmie Patryka Vegi Bad Boy. Gościnnie pojawiał się również w znanych polskich serialach, takich jak Barwy Szczęścia, Ojciec Mateusz czy Klan.

bDIBFWfh
bDIBFWfC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(102)
Ewa
11 miesięcy temu
Ten człowiek prawdopodobnie przeżył jakiś b.duży uraz psychiczny. Widoczne to jest na 1-szym zdjęciu.
zcx
11 miesięcy temu
jest 4 lata starszy ode mnie a wygląda na mojego ojca.
MatkaPolka
11 miesięcy temu
A mi przypomina jednego naszego siatkarza
bDIBFWfD
Rzepakżółty
11 miesięcy temu
"Wylaczcie telewizje, oglądajcie 15min wiadomości"?? Kto żyje-może nadal coś zmieniać. Ile może znieść zdrowy człowiek, ile słabszy? Nie ma procentowego odniesienia. Chodzi bardziej o to , by redukować stres , by nie brać wszystkiego za bardzo. Dajcie spokój z dietą, warzywami , poradami ze złotej spizarni. Obudzcie się w końcu, wszyscy, ale trwajcie w spokoju, bo tylko on nas uratuje . Jeśli dojdzie do wyborów-głosujcie ma wolność, nie głosujcie na Dude. Ten , kto wie -ten wie W Pisie nie ma ludzi wolnych od niewoli . Świadomi wiedzą, a nieświadomi muszą się obudzić. Poczucie zapach porannej kawy Dzisiaj się budzimy kochani. Koniec z niesmiesznymi żartami!
Hateman
11 miesięcy temu
Nikt nie chce napisać o przyczynie śmierci!
J. M.
11 miesięcy temu
Wystąpił w serialu "Słoiki" nr 51.
Piotr.W
11 miesięcy temu
Trzymaj się bracie . To bardzo przykre .
Gra
11 miesięcy temu
Madre oczy , piekna twarz ! Zal !
Karol
11 miesięcy temu
Kolejne samobojstwo...
rtyh
11 miesięcy temu
nie znam aktora nie ogladam polskich filmow facet bardzo przystojny szkoda
Max
11 miesięcy temu
kwarantanna ! ludzie pozamykani w domach a mimo to na drogach nadal się zaboijają
tylegt
11 miesięcy temu
Jak przekazał Wojciech Kapczyński do wypadku doszło w piątek na moście Gdańskim po godzinie 21. – Na moście doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej – powiedział strażak. Dodał, że w wyniku wypadku pięć osób zostało poszkodowanych. – Wobec jednego z nich strażacy wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety pomimo wysiłków strażaków oraz ratowników medycznych, reanimowanej osoby nie udało się uratować – podał. Dodał, że dwóch poszkodowanych zostało zabranych do szpitala. – Z naszej strony akcja została zakończona. Trwają jednak czynności policji, dlatego most cały czas jest zablokowany. Trudno w tej chwili ocenić, kiedy będzie przejezdny – stwierdził Kapczyński. (Źródło: TVN24, PAP)
tyle
11 miesięcy temu
Facet miał wypadek samochodowy, prowadził auto Trzy auta zderzyły się na moście Gdańskim. Jedna osoba nie żyje, cztery zostały ranneJak przekazał Wojciech Kapczyński do wypadku doszło w piątek na moście Gdańskim po godzinie 21. – Na moście doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Na miejsce zostały skierowane trzy zastępy straży pożarnej – powiedział strażak. Dodał, że w wyniku wypadku pięć osób zostało poszkodowanych. – Wobec jednego z nich strażacy wspólnie z zespołem ratownictwa medycznego podjęli resuscytację krążeniowo-oddechową. Niestety pomimo wysiłków strażaków oraz ratowników medycznych, reanimowanej osoby nie udało się uratować – podał. Dodał, że dwóch poszkodowanych zostało zabranych do szpitala. – Z naszej strony akcja została zakończona. Trwają jednak czynności policji, dlatego most cały czas jest zablokowany. Trudno w tej chwili ocenić, kiedy będzie przejezdny – stwierdził Kapczyński.
bDIBFWfv
Gość
11 miesięcy temu
Facet zadbał o stopy, a zapomniał o siebie :D
...
Następna strona
bDIBFWfX