Witek
|

NIE ŻYJE uczestnik "Chłopaków do wzięcia"! "W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek"

56
Podziel się

To już trzeci bohater serialu dokumentalnego, który zmarł w ciągu ostatnich dwóch lat...

NIE ŻYJE uczestnik "Chłopaków do wzięcia"! "W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek"
(facebook)

Serial dokumentalny Chłopaki do wzięcia jest emitowany na kanale Polsat Play od 2012 roku. Przedstawiająca prawdziwe historie poszukujących miłości prostych mężczyzn mieszkających na wsi produkcja od lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów.


Niestety, okazuje się, że niedawno zmarł jeden z uczestników serialu. Wiesiek, który dzięki zamiłowaniu do mundurów doczekał się pseudonimu "Oficer", odszedł 12 stycznia. Smutną wiadomość zamieszczono na oficjalnym fanpage’u mężczyzny:


W niedzielę niespodziewanie odszedł od nas na ostatnią wartę Oficer Wiesiek. Człowiek, który walczył za Polskę na wielu frontach. Uczestnik rekonstrukcji historycznych i zlotów aut zabytkowych, jeden z bohaterów serialu "Chłopaki do wzięcia". Będzie nam ciebie brakowało... - czytamy.


Uroczystości pogrzebowe odbyły się 17 stycznia w Józefowie, skąd pochodził Wiesiek. Przyczyna jego śmierci nie jest znana.


Oficer uchodził za jednego z bardziej lubianych bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Niestety, mimo usilnych starań, nie udało mu się za życia zaznać miłości. Wiesław to nie jedyny uczestnik serialu, który przedwcześnie zmarł. W sierpniu minionego roku ze światem pożegnał się pan Stanisław, a na początku 2018 roku odszedł Roman Paszkowski, znany jako Napoleon. Mężczyzna miał zaledwie 31 lat.


KOMENTARZE
(56)
Bianka
miesiąc temu
No cóż! Współczuję mu że urodził się w takim miejscu na ziemi, w takiej wsi, wśrod takiej rodziny i takich ludzi. Nie miał możliwości spróbować innego życia, zaznać prawdziwej miłości. Takie życiorysy jak jego są bardzo przygnębiające, bo zdajesz sobie sprawę że nie każdy ma prawo do szczęścia i nie wszystkie marzenia się spełniają.
Paradox
miesiąc temu
współczuje ludziom co to oglądają, serial ma za zadanie wyśmiać bohaterów mniej zaradnych życiowo niektórych lekko upośledzonych nie rozumiem jak można takie coś puścić w tv.
GOŚĆ
miesiąc temu
SZKODA CZŁOWIEKA.
lolo
miesiąc temu
Szczerze powiem, że ci faceci w tym programie to najgorszy sort, ale wymagania co do partnerek to mają bardzo wygórowane. Żeby mieć takie wymagania to i sobą także należy coś reprezentować.
Zane
miesiąc temu
Spokoju duszy.
Najnowsze komentarze (56)
Nnnnn
miesiąc temu
Patologie i alkoholizm się dziedziczy i ciężko z tych nawyków wyjść jak się nie zna innego świata na szczęście można wyjść z pomocą instytucji tylko trzeba wyciągnąć do niej rękę pomocy sama instytucja nas nie znajdzie i bez chęci zmian nic nie pomoże
Paulina
miesiąc temu
Śpiesz się kochać ludzi tak szybko odchodzą
333
miesiąc temu
Kondolencje dla rodziny.
PGR
miesiąc temu
Bania u cygana bania u cygana doo rana ! Miej pijta więcej pracujta
Arni
miesiąc temu
Bo prostymi i uzależnionymi ludźmi łatwiej manipulować.liczy się tylko kasa.,, Po trupach do celu". Szkoda faceta.
Madelajn12
miesiąc temu
Czytajcie dobrze i oglädajcie też kto pije to pije bardzo jest mi żal Pana Wieśka wydaje mi się był ok
Dragon
miesiąc temu
Dlatego już może pora zdjąć to z tv Bo aż żal oglądać
Ona
miesiąc temu
Czemu telewizja pokazuje tak krzywdzący obraz wsi? Tylko patologia, alkohol i zacofanie. Czemu nikt nie pokazuje wsi "rozwiniętej" , zadbanej, z mieszkańcami, którzy są wykształceni, z fajnym placem zabaw,z dobra oferta zajęć pozalekcyjnych dla dzieci?? Bo to się nie sprzedaje! A tak właśnie wygląda wieś XXI wieku.
wini
miesiąc temu
na wsi ludzie wiedzą kto lubi wódkę, dziewczyny się cenią nie chcą alkoholika , w tym programie większość tych chłopaków lubi pić
inny reżys.
miesiąc temu
lepiej pomoc tym ludziom w inny sposob...by zapobiegac alkoholizmowi, dac im dobra peace w stolarni, magazynach itd...nic ich pokazywac i ośmieszac szukajacych miloscu=i...swiadczy tylko b.źle o producentach, rezyserach tego cyklu filmowego...
Wiki
miesiąc temu
Alkoholikom dają marne grosze, które wydają na wódkę.No i się kręci, wszystko dla kasy.Trzeba im pomóc, a nie robić z nich żałosne przedstawienie.Jedna wielka tragedia.Jeszcze trochę to zrobią serial kręcony w psychiatryku a najlepiej na odwykówce.
darken
miesiąc temu
Ci co tu piszą te bzdury obecnie nie mają ani serc ani empati ani sumienia sorry taka prawda
Asda
miesiąc temu
Za dużo alkoholu na tych wiochach....pozdro dla Jarusia!!!
Jak to
miesiąc temu
Przez ten program wszyscy padaja