Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Nie żyje Władysław z "Sanatorium miłości". "Trudno znaleźć słowa, głos się łamie"

170
Podziel się:

Jak poinformowała stacja TVP, w piątek zmarł jeden z bardziej lubianych uczestników ostatniej edycji "Sanatorium miłości", Władysław Szustorowski. Głos w sprawie śmierci mężczyzny zabrała także wyraźnie poruszona informacją Marta Manowska.

Nie żyje Władysław z "Sanatorium miłości". "Trudno znaleźć słowa, głos się łamie"
Nie żyje uczestnik "Sanatorium miłości" (Instagram)
bEDmQiVx

Sanatorium miłości niespodziewanie okazało się hitem Telewizji Polskiej. Program, w którym samotni emeryci szukają drugich połówek, doczekał się już trzech sezonów (czwarty zaplanowano na początek 2022 roku), a niektórzy z jego bohaterów dorobili się rzeszy fanów.

Zobacz także: Marta Manowska o "Sanatorium Miłości": "To obopólna korzyść energetyczna"
bEDmQiVz

Jednym z uczestników ostatniego sezonu był Władysław Szustorowski. Niestety, mężczyzna zmarł w piątek.

Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji "Sanatorium miłości". Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia - czytamy na profilach w mediach społecznościowych TVP.

Głos w sprawie odejścia jednego z bardziej lubianych uczestników hitowego show zabrała także Marta Manowska. Jak się okazuje, łączyła ją z emerytem wyjątkowa więź.

bEDmQiVF

Władku, trudno znaleźć słowa, głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre informacje, nie przyszły... - pisze gospodyni Sanatorium miłości, następnie wspominając, jak wiele dała jej znajomość z Szustorowskim:

Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. A było ich sporo. Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. Zawsze czekałeś na mnie po porannej rozmowie w pijalni. Rozmawialiśmy dalej, a ty z parasolem, prawdziwy dżentelmen, odprowadzałeś mnie aż do drzwi. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę na pontonach - o żaglach - Twojej wielkiej miłości. Nikt z nas nie zapomni Twojego meldunku złożonego ukochanej żonie z wychowania córki Mileny - wspomina Marta.

Kochałam Twój spokój, ton, wyważenie, inteligencję i dobroć. Samą dobroć. Postaram się być tutaj, choć na mały wzór Ciebie. I mam nadzieję kiedyś będę mogła złożyć Ci meldunek - kontynuuje. Władku kochany, odpoczywaj. Ostatnie dni Cię zmęczyły. Płyń w Twój najpiękniejszy rejs. Córce Milenie i całej rodzinie składam głębokie wyrazy współczucia - kwituje wyraźnie dotknięta odejściem uczestnika Manowska.

Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny śmierci Władysława.

bEDmQiVG
bEDmQiVH
bEDmQiWa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(170)
Jedni09008
6 miesięcy temu
Najlepszy uczestnik trzeciej edycji. Mężczyzna z klasą i kulturą osobistą. Tak strasznie żal - miałam nadzieję, że po programie znajdzie kogoś kogo pokocha.
Helka
6 miesięcy temu
Ten pan zrobił na mnie największe wrażenie w programie. Kulturalny, dobry, mądry i ten głos... RIP
Ania
6 miesięcy temu
Bardzo ciepły, uczuciowy i życzliwy człowiek. Oglądałam Sanatorium Miłości i muszę przyznać, że była to najsympatyczniejsza osoba.. Straszna szkoda :(
bEDmQiWb
Lana
6 miesięcy temu
Jakiś czarny miesiąc, same zgony
zofia
6 miesięcy temu
Wyrazy wspolczucia
Najnowsze komentarze (170)
Edzia
4 miesiące temu
Niezwykle kulturalny i taktowny mężczyzna. Szanujący kazda kobietę. Dlaczego pokolenie dzisiejszych 40latkow nie ma takich manier? NIECH SPOCZYWA W SPOKOJU.
Toja
5 miesięcy temu
Tego slodzenia i mydlenia nie da się czytać nie znacie człowieka a piszecie o nim 20 min.na wizji przed kamerami nie wystarazy aby oceniać ludzie w tym wieku to powinni różaniec odmawiać a nie szukać wrazen
Iza
5 miesięcy temu
[ * ]
add
5 miesięcy temu
I znów przesadne wpisy, przesadna żałość, dziwny kraj
ela
5 miesięcy temu
Władku, dlaczego to Ty, chodząca dobroć, pozostał, żal, smutek niedowierzanie
basia
5 miesięcy temu
Super człowiek, a jednak żadna kobieta nie zauważyła Jego kultury, szkoda.
sdfsd
5 miesięcy temu
pokój jego duszy. wcale bym się nie zdziwił jakby to był kolejny zaszczepiony. stad cisza o przyczynach śmierci
Aneta
5 miesięcy temu
Ciekawe czy wiedział o chorobie i chciał coś jeszcze w życiu przeżyć szalonego czy zmarł na szczepionkę bo w programie był w świetnej kondycji, szkoda prawdziwy dżentelmen
bEDmQiVT
Aneta
5 miesięcy temu
Ciekawe czy jadzce jest teraz przykro
Kat
5 miesięcy temu
Mężczyzna z klasą, najpiękniejszy człowiek tej edycji o uspakajającym głosie...przykre ☹️
Farida2021
5 miesięcy temu
Pan Władysław był bardzo pozytywną i przykładną osobą. Wysoka kultura , spokojny .Wielka szkoda i strata. Pokój Jego duszy..............niech spoczywa w spokoju.
Miśka
5 miesięcy temu
Zrobił na mnie bardzo miłe wrażenie. Olbrzymia kultura osobista. Szkoda, że go nie ma już z nami.
hera
5 miesięcy temu
tak to prawda inteligentny super człowiek szkoda że odszedł...
Gość
5 miesięcy temu
Bardzo inteligentny miły po prostu najlepszy uczestnik szkoda ze tacy ludzie tak szybko odchodzą 🖤. A na co ten pan umarł wiadomo coś?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDmQiWM
bEDmQiWN
bEDmQiWO
bEDmQiWP
bEDmQiWQ
bEDmQiWv