Nowy chłopak Pajączkowskiej zrobił furorę na plotach po "Królowej przetrwania". Hładki odnotował: "Taki DO DARKA PACHUTA podobny". Faktycznie?

Finał "Królowej przetrwania" już za nami, ale TVN zorganizował jeszcze serię konfrontacji między uczestniczkami, które można obejrzeć na Playerze. Karolina Pajączkowska zabrała na nagranie nowego ukochanego, który kogoś nieco przypomina...

Nowy chłopak Karoliny jest podobny do Dariusza Pachuta?Nowy chłopak Karoliny jest podobny do Dariusza Pachuta?
Źródło zdjęć: © "Królowa przetrwania: Konfrontacje", Player.pl, AKPA
Goss

Za nami ostatni odcinek 3. edycji "Królowej przetrwania", a po tytuł i 75 tysięcy złotych sięgnęła Dominika Rybak. Podczas gdy w sieci trwa burzliwa dyskusja na temat finału, na Playerze pojawił się też odcinek specjalny z dopiskiem "konfrontacje", w którym wzięły udział wszystkie uczestniczki.

Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na nagranie

Między rozmowami o tym, co się działo w programie, na fanów kontrowersyjnego show czekało również kilka niespodzianek. Jedną z nich była obecność na nagraniu nowego chłopaka Karoliny Pajączkowskiej, który jest wojskowym i dla którego, jak stwierdziła, lubi czasem "zatańczyć".

Nie kontynuowałam tej nauki, ale skupiłam się na innych aspektach tanecznych. Na przykład takich, żeby mojemu prywatnemu chłopakowi tańczyć w alkowie.

Później głos zabrał także sam zainteresowany. Na pytanie o to, jak się czuje dzieląc życie z Karoliną, odpowiedział:

Przede wszystkim jestem szczęśliwy, to mogę zdecydowanie powiedzieć. I to jest dobry wybór, dobry kierunek. Karolina prywatnie jest kobietą bardzo czułą i opiekuńczą. I kochającą, to jest naprawdę fenomenalna osoba. Mieszkamy razem od dłuższego czasu, właściwie od początku mieszkaliśmy razem.

Dominika Rybak nazwała "Królową Przetrwania" odmóżdżaczem?

Zanim jednak ukochany Karoliny przemówił, Mateusz Hładki , prowadzący "Mówię Wam", "mówi wam" o pewnym szczególe, który wyraźnie przykuł jego uwagę. Chodzi o podobieństwo nowego love Pajączkowskiej do... Darka Pachuta, którego nieudolnie "podrywała" w programie. Na to wspomnienie część koleżanek (?) Karoliny z programu wybuchła śmiechem.

Dobrze mu z oczu patrzy. Taki do Darka Pachuta trochę podobny.

Ej, ja to samo pomyślałam

 - powiedziała Iza Macudzińska do Dominiki Tajner.

No to rozwiejmy wątpliwości, oddajemy głos Wam - jak dwie krople wody?

Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na wywiad
Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na wywiad © "Królowa przetrwania: Konfrontacje", TVN, Player.pl
Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na wywiad
Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na wywiad © "Królowa przetrwania: Konfrontacje", TVN, Player.pl
Dominika Rybak mierzy Karolinę Pajączkowską wzrokiem
Dominika Rybak mierzy Karolinę Pajączkowską wzrokiem © "Królowa przetrwania: Konfrontacje", TVN, Player.pl
Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na wywiad
Pajączkowska zabrała nowego chłopaka na wywiad © "Królowa przetrwania: Konfrontacje", TVN, Player.pl
Reakcja dziewczyn
Reakcja dziewczyn © "Królowa przetrwania: Konfrontacje", TVN, Player.pl
Dariusz Pachut
Dariusz Pachut © AKPA | AKPA
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą