Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Nowy konflikt w rodzinie królewskiej? Kate Middleton SPRZECIWIŁA SIĘ królowi Karolowi III! Poszło o księcia George'a...

109
Podziel się:

Jak donosi jeden z portali, między Kate Middleton a królem Karolem miało dość do nieprzyjemnej utarczki słownej. "Dla niej słowo króla nie jest ostateczne, jeśli chodzi o jej dzieci" - czytamy.

Nowy konflikt w rodzinie królewskiej? Kate Middleton SPRZECIWIŁA SIĘ królowi Karolowi III! Poszło o księcia George'a...
Konflikt w rodzinie królewskiej? Kate Middleton miała sprzeciwić się Karolowi! (Getty Images)

To że małemu księciu George'owi nie zawsze odpowiada narzucona protokołem musztra, wiadomo nie od dziś. Już sześć lat temu chłopiec buntował się przed noszeniem krótkich spodenek, bo, jak stwierdził, "są głupie i wolał wyglądać jak tatuś".

Wszystko wskazuje na to, że apel chłopca dotarł do rodziców. W kuluarach mówi się, że Kate Middletonksiążę William starają się dać chłopcu nieco odetchnąć od sztywnych dworskich zasad i pozwolić 9-letniemu royalsowi pobyć jeszcze dzieckiem. Ponoć troskliwi rodzice starają się, by ich najstarszy syn nie odczuł odpowiedzialności, jaka na nim spoczywa, gdyż "jest kochającym zabawę dzieckiem z uroczą, psotną stroną".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jak długo mogą być dziećmi? Księżna Kate będzie musiała się tym martwić wcześniej, niż sądziła

Konflikt w Pałacu Buckingham? Kate Middleton miała sprzeciwić się królowi

Teraz okazuje się, że metody wychowawcze Williama i Kate nie odpowiadają królowi Karolowi, który już ma wobec George'a ambitne plany. Jak podaje Radar Online, monarcha miał być zachwycony tym, jak dobrze George wywiązał się ze swoich obowiązków podczas koronacji 6 maja. Dlatego władca życzy sobie, aby chłopiec podjął się kolejnych książęcych zadań, gdy tylko trochę podrośnie. Według "Radar Online" Karol i Middleton nie zgadzają się co do tego, jak George powinien być wychowywany jako przyszły następca tronu.

Kate i Karol są bardzo podobni pod wieloma względami: Oboje kochają to, co reprezentuje monarchia, czują głęboki obowiązek wobec Wielkiej Brytanii i Wspólnoty Narodów - mówi w rozmowie z "Radar Online" osoba bliska Pałacu Buckingham.

Mówi się, że Karol powiadomił Kate o swoich zamiarach wobec George'a, licząc na to, że Kate przyzna mu rację i pomoże mu wcielić nowy plan w życie.

Karol jest "znacznie bardziej tradycyjny i nie chce iść z duchem czasu" – twierdzi informator. Chciałby, aby George poszedł w ślady przodków i uczęszczał do elitarnej szkoły z internatem, tak jak on, jego rodzeństwo i synowie.

Ku zaskoczeniu króla, Middleton miała wyrazić dezaprobatę wobec jego żądań. Jak podaje portal, księżna nie zamierza poddawać się presji króla i chce wychować chłopca tak, jak sama uważa za słuszne. Nawet kosztem rodzinnego konfliktu.

Dla niej słowo króla nie jest ostateczne, jeśli chodzi o jej dzieci. Mówiła o tym bardzo jasno. A jeśli to zapoczątkuje rozłam lub nawet pełną wojnę, to niech tak będzie - czytamy.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
andi
4 miesiące temu
Wedle wszystkich badań w temacie szkoły z internatem to bezpośrednia przyczyna zaburzeń osobowości, depresji i problemów psychicznych. Dzieci są ZA MAŁE aby zostac bez rodziców w agresywnej strukturze, gdzie notorycznie są prześladowane i zmuszane do posłuszenstwa. Dobrze robi.
Martyna
4 miesiące temu
I co Karolowi dał internat? Chyba biseksualizm tylko.
Pani Prawda
4 miesiące temu
Stary oderwany od rzeczywistosci zapatrzony w siebie 'Monarcha' - 'Pan i wladca'
What?
4 miesiące temu
Bzdury. Książę i Księżna Walii na pewno nikomu nie pozwalają wtrącać się w to, jak wychowują swoje dzieci i sami o wszystkim decydują. Jest XXI wiek. Nie sądzę, żeby Król Karol naprawdę chciał ingerować w życie rodzinne dorosłego syna, ma wystaczająco dużo własnych spraw i obowiązków. A już na pewno Karol, dla którego surowa szkoła z internatem była najgorszym koszmarem, nie będzie domagał się wysłania do takiej szkoły Georga, wbrew woli rodziców.
Detektyw Pedr...
4 miesiące temu
Okropny typ, egoista do bólu! Idz to cie ta twoja Kamila przytuli i pogłaszcze po glowce i powie, ze jestes najlepszy i najpiekniejszy.... hahaha
Najnowsze komentarze (109)
Świstak
4 miesiące temu
Ach te dworskie ploty...
Go_
4 miesiące temu
Matka walczy o dobro swojego dziecka, to powinna być norma. Szanuję.
Felek
4 miesiące temu
Śmieszy mnie ten średniowieczny teatr
***
4 miesiące temu
A Pudelek był pod stołem i słyszał całą rozmowę :)
Don
4 miesiące temu
Trudno mi pojąć jak chętnie ludzie łykają wszystkie newsy od brukowców.
Tt6
4 miesiące temu
Kamila teraz zabierze jej dzieci załatwi ja jak Daiane
mod
4 miesiące temu
ciagle ci starcy jak w sredniowieczu, smieszne to i niedorzeczne że w XI wieku jeszcze nie przywykl do czasu w jakim żyje.
elunia
4 miesiące temu
Piekny chlopiec !
Lili
4 miesiące temu
Chyba nie był szczęśliwy w tej szkole. Po co chcę robić to swojemu wnukowi... Kate dobrze robi że broni syna
Ityleeee
4 miesiące temu
Lepiej niech zna swoje miejsce. Świadomie 10 lat biegała za Williamem doskonale wiedziala w co wchodzi i że wychowaniem jej dzieci będą dyrygować królowa lub król a nie ona. Jak jej się nie podoba może wracać skad przyszła, ale dzieci i tak zostaną z Williamem bo ona nie ma do nich praw. Jak będzie fikać to ja William pogoni i tyle.
Rokss
4 miesiące temu
Idzie nowe pokolenie i chyba czas przestać je psuć szkołą z internatem ani z Filipa,ani z Karolka czy reszty rodzinki za dobrze ta szkoła z internatem nie wyszła. Patrząc na Elkę która nawet szkoły nie skończyła a rządziła UK 70 lat to szkoły im niej tym lepiej.
Jan
4 miesiące temu
I tu mamy przykład...kiedy Kate wyraża swoje zdanie i się sprzeciwia to jest wszystko w porządku natomiast kiedy Megan wyraża swoje zdanie nawet będąc już w Stanach to im się to nie podoba i ja oczerniają. Ot taka mała wzmianka, która mówi o tym jak manipulują i niszczą ludzi!!!
Kodeinka
4 miesiące temu
Karol bardziej tradycyjny? On już dawno chciał monarchię zmieniać. Źródłem jest „bliska osoba”… ciekawe
Gosc
4 miesiące temu
I bardzo dobrze. To jej dzieci. Stary niech się żoną zajmie.
...
Następna strona