Trwa ładowanie...
Neta
|
aktualizacja

Obwieszona biżuterią za 17 TYSIĘCY EURO Jenna Ortega i Catherina Zeta-Jones przyciągają wzrok na premierze drugiego sezonu "Wednesday"

112
Podziel się:
112
Podziel się:

30 lipca w Londynie odbyła się światowa premiera drugiego sezonu "Wednesday". Na miejscu zjawiła się między innymi odtwórczyni głównej roli - Jenna Ortega, która postawiła na kreację z prześwitami. Wpadła też Catherine Zeta-Jones.

1
 / 10
Obwieszona biżuterią za 17 TYSIĘCY EURO Jenna Ortega i Catherina Zeta-Jones przyciągają wzrok na premierze drugiego sezonu "Wednesday"
Ortega i Zeta-Jones brylują na premierze "Wednesday"
Ortega i Zeta-Jones brylują na premierze "Wednesday" (Getty Images)
0
0

Fani "Wednesday" od trzech lat czekali na ten moment. Już lada dzień na Netfliksa trafi drugi sezon serialu. Obecnie obsada skupia się na promocji produkcji i z tej właśnie okazji przylecieli do Londynu na światową premierę.

30 lipca gwiazdy Netfliksa zgromadziły się w Central Hall w Westminster, gdzie miały okazję zaprezentować się na premierowej ściance. Uwagę zwracała Jenna Ortega, która tego dnia postawiła na mocno prześwitującą stylizację.

Jenna Ortega bryluje na premierze "Wednesday"

Jenna Ortega słynie z wyrazistego wizerunku i zazwyczaj na ściankach możemy ją oglądać w ciemnych stylizacjach. Tym razem aktorka postawiła na cielistą, prześwitującą sukienkę z jesiennej kolekcji Ashi Studio, do której dobrała złote buty na wysokim obcasie od Jimmy Choo. Całość dopełnił komplet wysadzanej kamieniami biżuterii Rainbow K, której wartość sięga niespełna 17 tys. euro.

Na premierze nie zabrakło również Catherine Zety-Jones. Odtwórczyni roli Mortici Addams zaprezentowała się w ultradługiej sukience z trenem. Uwagę zwraca wycięcie na plecach.

Zobacz, jak Ortega i Zeta-Jones zaprezentowały się na premierze "Wednesday".

2
 / 10
Jenna Ortega
3
 / 10
Jenna Ortega
4
 / 10
Jenna Ortega
5
 / 10
Jenna Ortega
6
 / 10
Catherine Zeta-Jones
7
 / 10
Catherine Zeta-Jones
8
 / 10
Catherine Zeta-Jones
9
 / 10
Catherine Zeta-Jones
10
 / 10
Joanna Lumley, Jenna Ortega i Catherine Zeta-Jones
KOMENTARZE
(112)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Och
6 miesięcy temu
Jenna wygląda fenomenalnie w tej mrocznej stylizacji, ma bardzo ciekawą urodę. Catherine Zeta-Jones przepięknie i stylowo.
Stan G.
6 miesięcy temu
Ortega przypomina mumie, a Zeta-Jones wygląda na zmęczoną i ta czarna stylizacja Jej nie pasuje
Sebastian N.
6 miesięcy temu
Obie wygladaja tragicznie. Moze to celowy zabiegi stylizacja. Ale jesli nie to dramat
Jas D.
6 miesięcy temu
Ale Ortega ma obrzydliwy makijaz. To bardzo ladna kobieta, a ten makijaz robi ja po prostu brzydka.
Tomasz K.
6 miesięcy temu
I to wieczne zblazowanie na rwarzy...buhaha
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Ola
6 miesięcy temu
A mi się klimat podoba i pasuje do serialu
Aaa
6 miesięcy temu
Super, świetne babeczki w ciekawych strojach.
D.D.
6 miesięcy temu
Schudła albo majstrowała coś przy twarzy.
Jenyyyy
6 miesięcy temu
Ortega cała płynie pod tą ceratą. Widać litry potu.
Hehe
6 miesięcy temu
Czy wy już po?
NAJNOWSZE KOMENTARZE (112)
Iii
miesiąc temu
Joanna Lumley piękna kobieta . Ładnie się zestarzała. Widać dawną urodę. Zeta była piękna ale teraz dziwnie się starzeje.
666
6 miesięcy temu
Zeta super się starzeje
XENA
6 miesięcy temu
COŚ MROCZNE TE PANIE CZAS JEST ULOTNY NIKT GO NIE JEST W STANIE ZATRZYMAĆ CÓŻ JAK JEST SIĘ AKTORKĄ TO TRUDNO POGODZIĆ SIĘ Z GRAWITACJĄ ....
Madzia
6 miesięcy temu
czekam !!!!! na nowy sezon !!!
Ewelina R.
6 miesięcy temu
W pierwszej chwili mysślałam, że Ortego to Aimee Lou Wood
prix
6 miesięcy temu
nie poznałam ani jednej ani drugiej, właściwie nadal nie wiem która jest która ;)
Mat
6 miesięcy temu
Czyżby młoda pokombinowała coś z twarzą? Mam nadzieję, że to tylko nieudany makijaż.
otco
6 miesięcy temu
Ortega wygląda jakby wjechała na Ozempic
Penny L.
6 miesięcy temu
Joanna Lumley <3 Czy są tu fani serialu "Absolutnie fantastyczne"?
Jenn
6 miesięcy temu
WOW Wyglądają cudownie!!!!
Ale o co chod...
6 miesięcy temu
Ortega ma jakiegoś guza pod prawą piersią?
Asik
6 miesięcy temu
Rozumiem, że wartość samych pierścionków Jenny to 17 tyś eur? Sporo..
Funfel
6 miesięcy temu
Kolejna pt. zakryjcie mi brwi, bo robi tak gaga, Miley, doja, czas na znaną ortege. Nieważne jak to wygląda.
Karol I.
6 miesięcy temu
Ortega z bialymi brwiami...tragikomedia
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Monika Olejnik tankuje za ponad 400 ZŁOTYCH warte 350 TYSIĘCY BMW, prezentując zimową stylówkę i torbę za 22 tysiące (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik znów wpadła na paparazzi. Tym razem została sfotografowana na stacji benzynowej, na którą zajechała luksusowym BMW. Dziennikarka tego dnia postawiła na ciepłą stylizację z nutką luksusu.
9.

TYLKO NA PUDELKU: Kuba Wojewódzki wybrał się Z ŻONĄ (?) na zakupy. Były czułości i błyszczące obrączki na palcach (ZDJĘCIA)

Paparazzi napotkali Kubę Wojewódzkiego w towarzystwie Żanety Rosińskiej. Prezenter od co najmniej kilku miesięcy utrzymuje, że pogodynka znana z "DD TVN" jest jego żoną. Parę z obrączkami na palcach sfotografowano podczas załatwiania codziennych sprawunków.
8.

Krzysztof i Karolina Skibowie wzięli KOLEJNY ŚLUB. Tym razem na... Malediwach! " Teraz czeka nas NOC POŚLUBNA"

Krzysztof Skiba i jego żona Karolina wypoczywają na egzotycznych wczasach. Na plaży na Malediwach zakochani zdecydowali się na ceremonię powtórnych zaślubin. Oczywiście pochwalili się tym wyjątkowym momentem w sieci.
7.

Dawno niewidziana Aleksandra Domańska zaprezentowała NOWĄ FRYZURĘ na ściance. Tęskniliście za jej blond odsłoną? (FOTO)

Po kilkumiesięcznej przerwie od blasku fleszy Aleksandra Domańska powróciła na salony i przy okazji zaprezentowała odświeżoną fryzurę. Zdaje się, że aktorka zatęskniła za blondem i dłuższymi puklami. Zmiana na plus?
6.

Justin Bieber rozkręcił niezłą BIBĘ po rozdaniu Grammy: wywalony język, przytulaski z Billie Eilish i Hailey w ultra mini sukience (ZDJĘCIA)

Justin Bieber hucznie przypieczętował swój powrót na galę wręczenia nagród Grammy po 4 latach nieobecności. Wokalista był w tak wybornym nastroju, że postanowił przedłużyć tę wyjątkową noc. Razem ze swoją skąpo odzianą żoną i grupą przyjaciół wybrali się na afterparty.
5.

Monika Ordowska świętuje urodziny 27 lat starszego męża-multimilionera: "Kocham cię" (ZDJĘCIA)

Monika Ordowska, która rodzimy show-biznes opuściła w cieniu skandalu, spełnia obecnie swój amerykański sen u boku 27 lat starszego multimilionera. Ukochany ekspartnerki Piotra Zelta świętował właśnie urodziny. Zobaczcie fotki.
4.

Grammy 2026. NAJLEPSZE I NAJGORSZE stylizacje wieczoru: mroczna Lady Gaga, wulgarna Heidi Klum... (ZDJĘCIA)

Czerwony dywan Grammy co roku okazuje się bezlitosnym sprawdzianem stylu. Tegoroczna gala przyniosła zarówno spektakularne kreacje, które będą wspominane latami, jak i modowe niewypały, o których chciałoby się natychmiast zapomnieć.
3.

Chappell Roan podbija ściankę gali Grammy w sukni z prześwitami i z obnażonym biustem (ZDJĘCIA)

Tegoroczna gala Grammy jak zawsze obfitowała w dość intrygujące stylizacje. Tym razem na pewno zaskoczyła Chappell Roan, która obnażyła biust na tamtejszej ściance.
2.

Grammy 2026. Justin Bieber wtargnął na scenę w satynowych BOKSERKACH. To jego pierwszy występ na gali od 4 lat (ZDJĘCIA)

Justin Bieber powrócił na uroczystość rozdania nagród Grammy po 4 latach nieobecności. Co prawda nie zgarnął żadnej statuetki, lecz i tak zwrócił na siebie uwagę wszystkich zgromadzonych. Piosenkarz wystąpił w niezwykle swobodnej stylizacji. Majtki i skarpetki to dobry zestaw na galę?
1.

Emocjonalny rollercoaster Sharon Osbourne na gali Grammy. Zalała się łzami na wspomnienie o Ozzym: "KOCHAMY CIĘ W CH*J" (ZDJĘCIA)

Za nami gala Grammy 2026, na której pojawili się również Sharon Osbourne i jej dzieci, Kelly i Jack. Miłych momentów nie brakowało, bo wdowa po Ozzym chętnie cykała sobie fotki z gwiazdami, ale była też chwila wzruszenia na scenie.