Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

Od "Chwili prawdy" do "Azji Express": tak wyglądał telewizyjny debiut rodziny Zdrójkowskich 20 LAT TEMU! Adam i Kuba mieli wtedy 2 lata (FOTO)

40
Podziel się:

Od niedawna możemy obserwować zmagania Adama Zdrójkowskiego i jego ojca w nowym sezonie "Azja Express". Razem wystąpili w telewizji jednak dużo wcześniej, bo 20 lat temu, rodzina Zdrójkowskich w komplecie pojawiła się w programie "Chwila prawdy".

Od "Chwili prawdy" do "Azji Express": tak wyglądał telewizyjny debiut rodziny Zdrójkowskich 20 LAT TEMU! Adam i Kuba mieli wtedy 2 lata (FOTO)
Zdrójkowscy wystąpili w teleturnieju 20 lat temu. Pojawili się tam w komplecie (AKPA)

Niedawno na antenę powrócił format "Azja Express", w którym jednymi z uczestników są Adam Zdrójkowski i jego ojciec, Dariusz. Ich udział w formacie był dla wielu zaskoczeniem, gdyż o ile dla aktora i jego brata Kuby świat mediów nie jest obcy, to ich rodzice wyraźnie unikali bycia na świeczniku. Mają natomiast na koncie pewien epizod, o którym niektórzy mogą już dziś nie pamiętać.


Zobacz też: "Azja Express". Widzowie krytykują zachowanie Adama Zdrójkowskiego: "BEZ SZACUNKU do ojca"

Od "Chwili prawdy" do "Azji Express": Zdrójkowscy w komplecie w dawnym teleturnieju

Adam Zdrójkowski zyskał ogólnopolską rozpoznawalność dzięki roli Kuby Boskiego w "Rodzince.pl", jednak nie był to oczywiście jego debiut na szklanym ekranie. Wcześniej pojawił się w kilku rodzimych produkcjach, natomiast niespodzianką może być fakt, że pierwszy kontakt z telewizją miał jeszcze jako niespełna trzylatek. Wszystko za sprawą udziału jego rodziców w programie "Chwila prawdy".

W 2003 roku rodzina Zdrójkowskich w komplecie pojawiła się we wspomnianym formacie, a matka bliźniaków walczyła wówczas o atrakcyjne nagrody. W materiale pokazano nawet, jak Edyta Zdrójkowska przygotowywała się do wyzwania oraz jak wyglądał ich warszawski dom. Choć podeszła do zadania ze sporą precyzją, to nie poradziła sobie przez drobną pomyłkę i rodzina odeszła wtedy z pustymi rękami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jakub Zdrójkowski o tym, jak się czuje będąc w cieniu sławnego brata

Adam Zdrójkowski wprost o relacjach z bratem: "Szorstka przyjaźń"

Od tego czasu wiele się zmieniło. Dziś Adam bierze udział w kolejnych projektach i działa jako konferansjer, karierę kontynuuje też jego brat. Pierwszy z nich przyznał jakiś czas temu w rozmowie z serwisem Co Za Tydzień, że nie rozmawiali ze sobą przez 8 lat i dopiero niedawno odnowili ze sobą kontakt.

Kochamy się jak bracia, ale właściwie nigdy nie byliśmy przyjaciółmi. Mieliśmy ciche dni przez ostatnie 8 lat - przyznał, a po przytoczeniu historii o tym, jak on i Kuba przestali się obserwować na Instagramie, odpowiedział: To były jakieś gówniarskie zagrywki, zupełnie bez sensu. Dziś jest już normalniej, ale to ciągle szorstka przyjaźń.

W programie "Azja Express" Adam podkreślał też, że walka o zwycięstwo to jedno, ale przede wszystkim ceni możliwość spędzenia większej ilości czasu z własnym ojcem. Wcześniej wspominał natomiast, że obaj musieli "nauczyć się siebie na nowo".

Każdemu z nas życie się zmieniło przez ostatnie lata, także uczenie siebie na nowo było ważne. Jednak to nie jest tak, że zacząłem bardziej go kochać, bo byłoby nieprawdziwe, bo kocham swojego ojca - podkreślił w "Fakcie".

Niedawno Dariusz wspierał również Kubę, gdy ten brał udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dorosłych dziś synów wspiera również matka, Edyta, która prowadzi nawet własny instagramowy profil. Nie udziela natomiast wywiadów i najwyraźniej nie planuje powrotu do mediów.

Zobaczcie, jak to wyglądało 20 lat temu. Rodzina jak z obrazka?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(40)
🫣🫣🫣
8 miesięcy temu
Niech mi ktoś wyjaśni, czy bracia nie odezwali się do siebie ani słowem od 14 roku życia? Czy w przeciągu ostatnich 8 lat zdarzały im się ciche dni? Ta pierwsza opcja to jakiś hardcor, przecież mieszkali ze sobą nadal przez ileś tam lat 🫣
Magda
8 miesięcy temu
Sama jestem jedynaczką i nieraz w życiu brakowało mi brata czy siostry, ważna jest dla mnie prawdziwa przyjaźń. Nie wyobrażam sobie, jak można mieć brata bliźniaka i marnować taki potencjał bliskości i miłości. Mój ojciec miał siostrę bliźniaczkę i też mieli inne spojrzenia na świat, ale podświadomie odczuwali pewne rzeczy identycznie. Ludzie nie marnujcie miłości bliskich na głupstwa.
Amelia
8 miesięcy temu
Nie podoba mi sie to ze Ojciec nie nauczył syna szacunku i relacja dla mnie jest niedo zaakceptowania w normalnej rodzinie
Ela z wesela
8 miesięcy temu
Rodzice cwaniaki.
Gość yes
8 miesięcy temu
Taka normalna polska rodzina ¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯
Najnowsze komentarze (40)
Jfjdy
8 miesięcy temu
TVN promuje Paulinę - miała najwiecej nazbieranych oczek a nawet chwili nie pokazali jak zbierała, na łące nawet nie była. Zgubiła drogę a nagle dojechała pierwsza! Wszystko to przekręt! W konkurencjach nie wygrywa bo nie ma jak TVN oszukać a wyścigi prawie wszystkie wygrywa bo ją dowożą do mety. Dziwne tez ze akurat jak ona miała odpaść to była koperta z uratowaniem pary! Wszystko ustawka i przykro się to oglada. Szkoda tych uczestników którzy walczą! A ona ma podane na tacy!
Aga
8 miesięcy temu
Wspólna relacja braci nie do zaskceptowania dla mnie jako dla matki.
Kasia
8 miesięcy temu
Taka ciekawostka. Robiłam kiedyś praktyki w jednej z agencji castingowych w Warszawie. Obserwowałam casting do jednej z reklam. Mimo, że na castingu było 216 osób to nie znaleźli dzieci do tej reklamy. I w pewnym momencie reżyser castingu mówi do operatora, żeby zadzwonił do tej swojej sąsiadki, co ma tych synów bliźniaków, bo oni świetnie wypadli na castingu do Delicji i że widziałby ich tutaj w reklamie marketu. I chodziło właśnie o zdrojkowskich :)
Hok
8 miesięcy temu
Rodzina z parciem na szklo, definitywnie.
aaa
8 miesięcy temu
Ochydne te tatuaże niech nie bierze przykładu z tatuśia tak paskudzić ciało a fe
Życie
8 miesięcy temu
Dziwne to wszystko ? Ale nie nam to oceniać co chatka to zagadka , parcie na szkło nie pomoże w relacjach rodzinnych co widać niby razem a osobno
Hugo
8 miesięcy temu
Co za parcie na szkło całej rodziny...
Ooo
8 miesięcy temu
Przystojne chłopaki,Adama lubię tego drugiego nigdzie nie widzialam
thtr
8 miesięcy temu
Guano King
Karo
8 miesięcy temu
Szkoda, że Pani Edycie nie udało się wtedy wygrać w Chwili Prawdy... Teoretycznie miała łatwe zadanie, ułożenie kolorowej wieży - mniejszy na większy element, ale stres zrobił swoje a czerwona kulka rozproszyła, ale fajna, elegancka, stonowana kobieta 🙂
Mons
8 miesięcy temu
Z tego wniosek że rodzice od początku mieli parcie na tv i na łatwe pieniądze. Łatwe w sensie że żeby podobne pieniądze zarabiać normalną pracą, to trzeba się jednak natyrać, albo wiele lat kształcić, albo być kreatywnym i wytrwałym żeby własny biznes rozkręcić.
Iwa
8 miesięcy temu
Zero talentu.
Mia
8 miesięcy temu
Chlopak ciezki charakter,nerwus I histeryk.
Lela
8 miesięcy temu
To się nazywa parcie na szkło