Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Ojciec Britney Spears twierdził, że gwiazda cierpi na DEMENCJĘ!

147
Podziel się

Fani wokalistki właśnie dotarli do dokumentów złożonych przez Jamiego Spearsa w 2008 roku. Zdaniem mężczyzny, przez chorobę jego córka wymagała specjalnego nadzoru.

Ojciec Britney Spears twierdził, że gwiazda cierpi na DEMENCJĘ!
Britney Spears (ONS)
bDTZTdCJ

Britney Spears zaistniała w show biznesie jeszcze jako dziecko i stosunkowo szybko zdobyła ogromną popularność. Niestety, spektakularna kariera poważnie odbiła się na jej życiu osobistym.

Nie jest tajemnicą, że przez lata 38-latka zmagała się m.in. z depresją, uzależnieniami i załamaniem nerwowym. W ostatnim czasie najgłośniej mówi się jednak o jej zaciętej walce z ojcem. W pewnym momencie Jamie Spears uznał, że jego córka nie powinna dłużej sama decydować o swoim losie i postanowił ubezwłasnowolnić piosenkarkę. W efekcie ojciec Spears stał się jej "kuratorem".

bDTZTdCL

W ubiegłym tygodniu sąd podjął decyzję o przedłużeniu nadzoru Jamiego Spearsa nad córką przynajmniej do końca sierpnia. Chociaż we wrześniu 2019 roku mężczyzna zrzekł się części swoich uprawnień na rzecz menedżerki gwiazdy, wciąż może rozporządzać jej majątkiem. Niedawno wyszło również na jaw, że Spears kontroluje życie Britney nawet w najbardziej intymnych aspektach.

bDTZTdCR

Przez lata obecności w branży muzycznej Britney Spears zdążyła dorobić się pokaźnego grona wiernych fanów. Wielbiciele wokalistki są poważnie zaniepokojeni jej obecną sytuacją, dlatego też nie ustają w poszukiwaniach sposobów na uwolnienie gwiazdy spod kuratorskiego nadzoru ojca.

Ostatnio fanom Britney udało się dotrzeć do pochodzących z 2008 roku sądowych dokumentów. Jeden z użytkowników Reddita zamieścił na portalu zdjęcie formularza, za pomocą którego Jamie Spears ubiegał się o przyznanie nadzoru kuratorskiego nad córką. Ojciec Britney twierdził wówczas, że gwiazda cierpi na demencję.

Dokument złożony przez Spearsa w przypadku demencji zapewnia kuratorowi szczególnie rozległe uprawnienia względem osoby nadzorowanej. Na jego mocy może on na przykład zadecydować o umieszczeniu jej w specjalnej placówce opiekuńczej oraz podawaniu odpowiednich leków.

Myślicie, że Britney Spears faktycznie zmaga się z chorobą?

bDTZTdCS
bDTZTdCT
bDTZTdDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(147)
sasa
12 miesięcy temu
niestety jej filmiki potwierdzają, że nie jest w najlepszej formie
Retsio
11 miesięcy temu
Różne uzależnienia, depresje czy inne choroby dotyczą nielicznych znanych osób, ale właśnie dlatego że są znane to media o nich piszą. Nie ma znaczenia czy zaczynasz w show biznesie jako 13 latka czy 18 latka. Zwykli ludzie nawet częściej miewają różne problemy, ale nikogo to nie interesuje.
Kasia
12 miesięcy temu
Pamiętam jak w Żonach Hollywood chyba Helena Król Kołodziej opowiadała, że jak mieszkala niedaleko Britney w Beverly Hills to prawie codziennie przyjeżdżało do niej pogotowie, a George Clooney(który bezpośrednio sąsiadował z jej posesja) wychodzil wtedy z domu i krzyczał żeby się uspokoiła bo podobno strasznie jej odbijało. Żal mi tej kobiety, od dziecka tresowana. Jako dziecko byłam jej ogromną fanką.
bDTZTdDn
xxxx
12 miesięcy temu
Nie sądzę, żeby miała demencję - kiedyś żyłam pod dużym stresem i też traciłam pamięć - zapominałam, co miałam powiedzieć, w jakim celu gdzieś szłam itd. To wynik słabego stanu psychiki.
Baba
11 miesięcy temu
Ona do najmodrzejszych nie nalezy ale zarabia na siebie i rodzine cale zycie.Kiedy zaczynaly sie jej problemy jego tam nie bylo. Probowal zaistniec w kateringu dla ludzi bogatych ...ale mu nie wyszlo, wtedy zainteresowal sie nie tylko nia ale i jej pieniedzmi. Ona chyba dobiega 40 wiec moze wystarczy! Ciezko zostawic te zlota kure ,z jednej strony ojciec ,z drugiej ex maz obaj ciagna ile moga. Czas zmienic prawnikow Britney!
Najnowsze komentarze (147)
Bożena
11 miesięcy temu
Tyle lat używania narkotyków zrobiło swoje.
gość
11 miesięcy temu
Tatusiowi nie tyle zależy na zdrowiu córki, co na jej ogromnym majątku, oto cała tajemnica. Tak to często bywa, gdy margines społeczny nagle staje się bogaty. Przecież zanim kariera Brit rozkwitła, ona z rodziną żyli w biedzie, mieszkali w przyczepie, a teraz każdy chce podpiąć się pod sławę i kasę córki i siostry.
Vjena
11 miesięcy temu
Ojciec zachłannie, żeruje na tej dziewczynie, tyle w temacie, zal
Kuba
11 miesięcy temu
Myślęże tatuś dybie na jej kasę jeśli to prawda to wyrodny ojciec
Ullo
11 miesięcy temu
I co jest skazana tylko na opinię jednego lekarza ,coś tu cuchnie, A jej. FANI WIELBICIELE GDZIE SĄ ??? ZAŁATWILI JÂ WSZYSCY PO TROCHU.
Dddd
11 miesięcy temu
Agnieszka Radwańska jak uwolnił się z pod kurateli swojego toksycznego ojca zaczęła spokojniejsze życie i odnosiła większe sukcesy tenisie
Genek
11 miesięcy temu
Wygląda jak świrnięta emerytka z Katowic.
Dżenka
11 miesięcy temu
Oczy zdradzają jej stan psychiczny, uważam iż powinna być pod opieką kuratora ale nie ojca. Bo to najgorsze co może ja spotkać. Szkoda dziewczyny
bDTZTdDf
muzyk
11 miesięcy temu
W tym biznesie sa poddani mind control i nie tylko ona. Slawa duze pieniadze , ale zawsze cos za cos no niestety. Nie zaistniejesz na arenie swiatowej jezeli nie podpiszesz z nimi cyrografu. Ale to nie tylko Birtney ma ten problem!
Zapq😀😀😀
11 miesięcy temu
Zwyczajnie, ma śrubę i to o dużej średnicy.
BUSIA
11 miesięcy temu
PODOBNIE BYŁO Z MICHAELEM JACKSONEM.....BRAK DZIECIŃSTWA I PAZERNY TATUŚ. TU PODOBNIE.SZKODA DZIEWCZYNY....
FUFU
11 miesięcy temu
Tak samo PO i Milera chlopcy zachowujom sie po ,przegranej .On tesz jest przegrana ,pienc minut ninelo
anna
11 miesięcy temu
myślimy że nie, jest absolutnie normalna
teatrolog
11 miesięcy temu
Prawdziwe show robi PiS ze swoją wędrowną trupą dziwaków zorientowanych na zbawienie
...
Następna strona
bDTZTdDH