Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Ola i Rafał z "Love Island" ROZSTALI SIĘ: "Nie jestem na sprzedaż!"

84
Podziel się

Rafał Pietrzak ujawnił, że jednym z powodów rozstania była próba "komercjalizacji ich związku". Sugeruje, że Ola Kotowska chciała się na nim wypromować?

Ola i Rafał z "Love Island" ROZSTALI SIĘ: "Nie jestem na sprzedaż!"
Ola i Rafał z "Love Island" rozstali się (Instagram)
bDAbazhh

Love Island to program, w którym atrakcyjni single szukają miłości podczas pobytu w luksusowej hiszpańskiej willi. W ostatniej edycji jedną z par, które dotarły do finału, byli Ola Kotowska i Rafał Pietrzak.

"Wyspiarze" stworzyli związek już na samym początku i tak wytrwali ponad pięć tygodni. W finale przegrali z Magdą i Igorem oraz Julią i Dominikiem.

bDAbazhj

Przez cały pobyt na "wyspie miłości" Ola i Rafał byli niemal nierozłączni. Wyznawali sobie miłość i snuli plany na przyszłość. Co prawda często dochodziło między nimi do spięć i kłótni, ale potem zawsze szybko następowało pojednanie.

Zobacz także: Najśmieszniejsze wypowiedzi uczestników "Love Island"

Okazuje się jednak, że w prawdziwym życiu nie byli w stanie dojść do porozumienia. Rafał ujawnił właśnie na Instagramie, że nie są już razem.

bDAbazhp

Nie jestem w związku z Olą Kotowską. Oficjalne oświadczenie statusu związku w mediach społecznościowych to zupełnie nie w moim stylu. Sytuacja jednak wymaga, aby wam to powiedzieć. Wielu z was bacznie nas obserwowało, kibicowało i oddało masę głosów. Jesteśmy wam za to wdzięczni! Dlatego powinniście wiedzieć.

Powrót do realnego świata postawił mnie z Olą w różnych życiowych sytuacjach, na które niestety szybko zaczęliśmy mieć dość skrajne poglądy. W dużej mierze chodzi również o komercjalizację naszego związku w mediach - ujawnia Pietrzak.

Rafał sugeruje chyba, że Ola próbowała wypromować się na ich związku.

Nie jesteśmy razem już od jakiegoś czasu. Dla mnie miłość nie szuka poklasku. Komercjalizacja związku na siłę to po prostu robienie interesów i szukanie rozgłosu, bo miłość w tych czasach dobrze się sprzedaje. Ja nie jestem na sprzedaż i nie chciałbym sprzedawać swojej miłości. Było jeszcze wiele innych powodów, o których wam już nie powiem, może Ola wam powie - powiedział na InstaStories.

bDAbazhq

Mocne słowa. Myślicie, że Ola odniesie się do tych insynuacji?

bDAbazhr
bDAbazhK
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(84)
rrt
2 miesiące temu
Przecież od początku było wiadomo, że to nie wypali
Taktak
2 miesiące temu
Niesamowite, kto mógł to przewidzieć xD 😂😛
Kasia
2 miesiące temu
To akurat żadne zaskoczenie 😂
bDAbazhL
wax
2 miesiące temu
ta dziewczyna była męcząca. Cały czas to samo, bo powiedział tak a nie inaczej, bo musi zadeklarować co czuje, ciągłe rozkazy o deklarację ...a jak tu deklarować w programie. Dziewczyna strasznie go osaczała ....
Zxy
2 miesiące temu
Ja nierozumiem, jak niektórzy postrzegają Olę jak super wyluzowaną dziewczynę... Obserwuję ją od samego początku i jest bardzo spięta. Mam wrażenie, że każdy jej krok jest przemyślany „jak to będzie wyglądało” i cały czas oczekuje publiki... Rafał cóż też śliski typ, raczej mało poważny, ale chociaż nie stara się promować na siłę tak jak cała reszta.
Najnowsze komentarze (84)
Dzz
2 miesiące temu
Uwielbiam teksty "nie jestem na sprzedaż" - a czym niby był udział w tym programie??? Ubawiłam się po pachy!!! Ten chłopak, nigdy nie chciał być z tą Olką, ale wyczuł, że może z nią daleko zajść i tak się to ciągnęło
Ifonka
2 miesiące temu
Wcale mnie to nie zdziwiło. Sytuacja do przewidzenia.
Xxx2
2 miesiące temu
Ludzie odrazu to wyczuli, ogólnie piękna Para wizualnie pasująca do siebie, mieli szansę wygrać ale ludzie zauważyli że Ola ma w tym jakiś cel i z Rafałem nie jest szczera, i było wiadomo ze to nie przetrwa bo nawet jeśli on chciał to ona nie koniecznie i dlatego też nie wygrali głównie przez Olkę i tak pewnie było w real live , a my to wszystko widzieliśmy .. szkoda Rafał fajny facet!!
Greg
2 miesiące temu
Ona taka byle jaka , ani to ładne ani zgrabne , naoglądała się za dużo instagrama zagranicznych uczestników love island i myślała ze będzie się bujać na kokosach.
Nie prawda
2 miesiące temu
On jej nigdy tam miłości nie wyznawał
Mariola
2 miesiące temu
Kogoś to zaskoczyło?
Andrea
2 miesiące temu
Co on ma takie duże oczy na jednym zdjęciu, a z drugiej strony życie. Mówią łobuz kocha najbardziej okazuje się że nie....
Tom
2 miesiące temu
No i może dobrze, Ola nie jest zbyt inteligentna i chyba jest zaborcza, z tego dała się poznać w LI. Ja bym się z nią zanudził na smierć, ona jest taka „powtarzalna”.
bDAbazhD
Toja
2 miesiące temu
Bardzo głupiutka dziewczynka. Facet wprost mowi w tv, ze mu nie zalezy, ze woli inną. A Ola brnie. Szkoda mi takich.... W obu edycjach LI dziewczyna najbardziej bez honoru. Gdzie rodzice, uczący, że kobieta za mężczyzną nie biega, nie prosi o uwagę. Wstyd na całą wieś.
Ooo
2 miesiące temu
Od razu wiedzialam ze oni ze soba nie beda bylo to widac ze udawane
Gosia z NY
2 miesiące temu
Ta dziewczyna miala prawdziwe uczucia a on to tylko narcyz bez zobowiazan . A gadana jak z z Warszawy do NY ale to puste slowa ktorych on sam nie rozumie
Koala
2 miesiące temu
Obydwoje nieatrakcyjni, byłam zdziwiona ich udziałem w programie. A z czasem już tylko męczyli mnie jako widza.
Jola
2 miesiące temu
No luzik.
N tak
2 miesiące temu
Ja mu się nie dziwię, Olka ma bardzo trudny charakter, jest kłótliwa, butna liczy się tylko z własnym zdaniem, niustannie wywierała presje na Rafale, musiałobyć tak jak ona chce albo robiła wielką afere o nic, manipulowała, wszystkich uczestników sondowala i podpuszczała, udawała psychoterapeutke, by zawsze byc krok przed innymi.. Z taką osobą nie da się żyć, podjął słuszną decyzję... A tak na marginesie według moich obserwacji to Olce zdecydowanie bardziej zależało na wygranej niż Rafałowi, zgrywała wielką tancerke i wielokrotnie mówiła jak bardzo chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami", prosząc o głosy... Dobrze, że widzowie zorientowali się co jest między tą dwójką i nie dali się nabrać na to jakże prawdziwe "uczucie".
...
Następna strona
bDAbazif