Ola Nowak i Maciej Mazurek zorganizowali poprawiny przy basenie. Fajny pomysł? (ZDJĘCIA)
Ola Nowak nie ustaje w relacjonowaniu swojego ślubu z Maciejem Mazurkiem. Tym razem influencerka pokazała fanom, jak wyglądały poprawiny zorganizowane przy basenie.
Ola Nowak od kilku dni regularnie dzieli się z obserwatorami kolejnymi kadrami ze swojego wielkiego włoskiego wesela, które odbyło się w malowniczej Villa la Torre di Pila. I trzeba przyznać, że powodów do relacjonowania nie brakuje - od wystawnej oprawy, przez występ Roksany Węgiel, aż po spektakularny "wjazd" pana młodego, który zjechał z okna na tyrolce. Maciej Mazurekchyba nie spodziewał się, że jego popis tak szybko podbije internet i stanie się viralem.
Tym razem Ola postanowiła pokazać zdjęcia z poprawin, które - podobnie jak sama ceremonia - zostały zorganizowane z rozmachem. Wśród opublikowanych kadrów znalazły się ujęcia znad basenu, gdzie para wraz z gośćmi kontynuowała świętowanie. Nie zabrakło wspólnych kąpieli, opalania i "spontanicznych" zdjęć.
Poprawiny jako pool party co myślicie o tym pomyśle? Przesuń palcem w bok i poznaj naszych boskich gości - napisała przy zdjęciach.
Wygląda też na to, że nietypowy sposób na odgonienie deszczu, czyli zakopanie kiełbasy, faktycznie zadziałał - goście mogli cieszyć się piękną, słoneczną pogodą.
Z mediami show-biznesowymi jestem związany od 2014 roku, a od 2024 roku pracuję w Pudelku. Jestem zawsze tam, gdzie inni nie chcą lub boją się być, tropię afery - zarówno te większe, jak i te mniejsze - starając się dotrzeć do sedna spraw, które łatwo mogą umknąć uwadze. Wolny czas, którego zawsze mi za mało, spędzam w kinie lub słuchając muzyki. Świat polityki również nie jest mi obcy.