Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

Olga Kalicka dziękuje fanom za wsparcie po ROZSTANIU z narzeczonym (FOTO)

42
Podziel się:

W poniedziałek Olga Kalicka poinformowała o rozstaniu z ojcem swojego dziecka. Fani próbują ją pocieszyć: "Czasem najtrudniejsze decyzje są dla nas najlepsze" - piszą.

Olga Kalicka dziękuje fanom za wsparcie po ROZSTANIU z narzeczonym (FOTO)
Olga Kalicka dziękuje fanom za wsparcie (AKPA)

Około dwóch lat temu o Oldze Kalickiej było bardzo głośno w polskich mediach. Aktorka nie tylko miała wówczas świetną passę zawodową, ale też znakomicie układało jej się na gruncie prywatnym. Wraz z ukochanym Cezarym doczekali się synka, a niedługo potem się zaręczyli.

Od tamtej pory Kalicka coraz rzadziej pojawiała się w mediach i można było przypuszczać, że postanowiła skupić się na rodzinnej sielance. Niestety okazało się, że aktorka rozstała się z narzeczonym.

Zobacz także: Olga Kalicka rozpoczyna karierę w Rosji!: "Nie znam języka, ale zostałam wspaniale przyjęta"

Na Instagramie aktorka wyznała, że związek z Cezarym zakończył się już kilka miesięcy temu i była to "najtrudniejsza decyzja w jej życiu". Kalicka poprosiła o uszanowanie prywatności.

Internauci zalali profil Olgi wyrazami wsparcia.

Dużo siły i wytrwałości! Jesteś megadzielną supermamą; Dużo siły kochana; Jeszcze będzie pięknie; Powodzenia! Czasem najtrudniejsze decyzje są dla nas najlepsze. Oby i dla was tak było - pisali w komentarzach.

W odpowiedzi Kalicka zamieściła na Instastories zdjęcie gór i napisała: "Dziękuję Wam za wsparcie", dodając emotikonę serduszka.

Myślicie, że nie spodziewała się aż tak miłego odzewu?

W Pudelek Podcast wyznamy, za którą skończoną karierą najbardziej tęsknimy