Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Oliwia Bieniuk świętuje osiemnastkę i chwali się CHŁOPAKIEM (ZDJĘCIA)

0
Podziel się

Na urodzinowej imprezie adeptki modelingu pojawił się nie tylko jej chłopak, ale i partnerka Jarosława Bieniuka, Zuzanna Pactwa.

Oliwia Bieniuk świętuje osiemnastkę i chwali się CHŁOPAKIEM (ZDJĘCIA)
Oliwia Bieniuk świętuje "osiemnastkę" i chwali się chłopakiem (Instagram)
bDZoWjJx

Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Urodzinowa impreza córki Jarosława Bieniuka nie mogła przybrać imponujących rozmiarów ze względu na panującą epidemię. Mimo wszystko Oliwka bawiła się doskonale w gronie swoich najbliższych. Pierwszy krok w dorosłość Bieniukówna celebrowała nie tylko w towarzystwie taty i jego partnerki, ale i u boku swego chłopaka.

W niedzielne popołudnie na Instagramie Oliwii Bieniuk pojawiło się zdjęcie bukietu czerwonych róż. Był to pierwszy znak, że stawiająca swe pierwsze kroki w show biznesie córka Anny Przybylskiej zaczyna świętowanie urodzin. Pod wieczór Instagram Oliwii ożywił się. 18-latka wrzuciła na Insta Story zdjęcie ze swoim chłopakiem. Wkrótce jednak pożałowała swej wylewności, bo zdjęcie, na którym dziewczyna całuje przystojnego blondyna, zniknęło.

bDZoWjJz
Zobacz także: Natalia Siwiec o przyjaźni z córką Jarosława Bieniuka

Mimo szybkiej "akcji" z kasowaniem zdjęcia, wiemy już, kim jest chłopak Oliwii. To Michał Krasodomski, model i żeglarz pochodzący z Gdyni. Partner Oliwii uczy się w Zespole Szkół Sportowych w Gdyni i - jak możemy dowiedzieć się z publikacji na jego temat zamieszczonych w internecie - każdą wolną chwilę przeznacza na treningi.

bDZoWjJF

A wracając do osiemnastki Oliwii. Po skasowaniu przez początkującą modelkę jej zdjęcia z Michałem, na InstaStory jubilatki została fotka, na której Oliwia z tatą pozują nad tortem wystawiając języki. Zdjęcie urodzinowego tortu córki Jarosława Bieniuka wrzuciła też na swój Instagram jego obecna partnerka, Zuzanna Pactwa.

Pudelek życzy wszystkiego najlepszego!

bDZoWjJG
bDZoWjJH
bDZoWjKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(0)
bDZoWjKv