Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
Dymek
|
aktualizacja

Orły 2020. Robert Więckiewicz POMINIĘTY przy ogłoszeniu zwycięzcy

98
Podziel się:

Gdy w końcu przeproszono za pomyłkę, dla wyróżnionego aktora zabrakło statuetki...

Orły 2020. Robert Więckiewicz POMINIĘTY przy ogłoszeniu zwycięzcy
Robert Więckiewicz (East News, East News)

Orły 2020 zostały rozdane. Największym wygranym wtorkowej gali okazała się produkcja Jana Komasy "Boże Ciało". Film zgarnął aż 11 statuetek, co stanowi nowy rekord.

Podczas gali nie obyło się też rzecz jasna bez wpadek. Do jednej z nich doszło podczas wręczenia statuetki w kategorii "Drugoplanowa rola męska". Choć wyróżniono w niej tak naprawdę dwóch aktorów, ze sceny wyczytano tylko nazwisko Łukasza Simlata. Pominięty został natomiast Robert Więckiewicz.

Co istotne, chwilę później ceremonia została przerwana przez lektora, który przeprosił za pomyłkę, tym samym dodając, że drugim wyróżnionym we wspomnianej kategorii jest właśnie Więckiewicz. Zaskoczony aktor pomknął więc na scenę, a tam okazało się, że... nie ma dla niego statuetki.

Jakoś udziela mi się taki nastrój pozytywny, chyba się starzeję i staję się coraz bardziej sentymentalny, ale chcę powiedzieć, że bardzo dobrze się czuję, że jestem częścią tej naszej wielkiej rodziny. Ciesze się, że mogę być jednym z was! - mówił ze sceny.

Myślicie, że Orzeł w końcu trafił w ręce Więckiewicza?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(98)
NASTIA
4 lata temu
Bardzo duże faux pas ze strony organizatorów. Taka sytuacja na takiej gali nie powinna mieć miejsca. A dla Pana Roberta dodatkowe brawa.
Buuuuu
4 lata temu
Ale wstyd! Jak tak można było potraktować jednego z najbardziej utalentowanych polskich aktorów...
mimi
4 lata temu
Ten Więckiewicz to jak wino...z wiekiem coraz lepszy.
Polaczek
4 lata temu
Ale WSTYD!!! Zwolnić organizatorów!!! Niech nigdy nie przygotowują już takiej imprezy. Zauważyłem, że polską cechą jest przymykanie oczu na takie sprawy. Często Polacy są nabijani w butelkę, płacą np. za marnie wykonane usługi itd. Nauczcie się wymagać i rzeczowo oceniać. Nie mówię o byciu "trudnym", mówię o byciu uczciwym wobec samego siebie. Strasznie nie lubię tej cechy Polaków. Coś zostało zrobione źle - mówcie o tym, a nie chowajcie się za manierami i strachem powiedzenia czegokolwiek. Najgorsze co się może stać, to to, że osoba robiąca coś dla was przestanie was lubić i nie zechce z wami już więcej współpracować. Żadna strata.
Hejho
4 lata temu
Z koronawirusem będzie takie samo przygotowanie :)
Najnowsze komentarze (98)
Władek
4 lata temu
Braklo orlow, mogli dac szczura
Papryk
4 lata temu
Moze dobry z niego aktor, ale nie wiem co on mowi i dykcja do du..
sceptyk
4 lata temu
Ta cała gala to jedna wielka ściema! Prowadzący ubrany, jak na rodzinną domówkę. Brak nagrody dla Więckiewicza. "Żart" Stuhra przebranego za papieża - parodiowanie Jana Pawła II słowami " nie lękajcie się ", jak najgorzej o nim świadczy. Realizator pokazał Maję Komorowską, która wówczas w wymownym geście spuściła głowę... Na domiar złego, transmisja na Canale + przebiegała z usterkami. Co chwilę były przerwy w nadawaniu.
Grażyna
4 lata temu
Robert, kochamy Cię, już zapisałeś się w historii polskiego filmu, czekamy na Twoje kolejne, nietuzinkowe kreacje. Jesteś niezastąpiony w tym co robisz. Przykro mi z powodu tego niedopatrzenia organizatorów ... Szanuję Cię bardzo za wysoką klasę, jaką sobą reprezentujesz i za wielki talent aktorski, skromność, przenikliwość, intelekt, wyjątkową spostrzegawczość, krótko - osobowość. Wyrazy szacunku.
TOP 100
4 lata temu
ale OREŁY uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Ina
4 lata temu
Skandal
Tena
4 lata temu
A tak się przygotował, wygląda elegancko, 10 lat młodziej, dobrze że zachował spokój, nie rzucał k... mi no i trzezwy był, WOW!!
Dejv
4 lata temu
Po prostu żenada
Ehhh do dupy
4 lata temu
Dobry aktor i znów pomijany
Fifirifi
4 lata temu
Paździerz nawet na takim festiwalu wyszedł. Wstyd! Co, oni głosowali na 2 minuty przed rozdaniem nagród, czy co? Organizator powinien publicznie przeprosić Pana Więckiewicza. Na szczęście widzowie doceniają talent aktorski Pana Roberta!!!
xyz
4 lata temu
Wybrnęli z tego jak umieli. ale dziwne że zabrakło drugiej statuetki. Prawdopodobnie nagrodę za drugoplanową rolę dostał tylko Więckiewicz, ale skoro się pomylili i przyznali ją innej sobie to na poczekaniu wymyślili bajkę o nagrodzie ex equo.
Wstyd
4 lata temu
Ale wstyd. Nie przygotowali się i nie przećwiczyli.
Judyta
4 lata temu
Ciekawe czy ktoś poniesie konsekwencje ? Panie Robercie i bez tej statuetki jest Pan dla widza świetnym aktorem, dziękujemy.
Asa
4 lata temu
Kołysanka💖
...
Następna strona