Trwa ładowanie...
Kokosimo
|
aktualizacja

Orły 2023. Gwiazdy brylują na rozdaniu nagród: Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Dawid Ogrodnik z partnerką... (ZDJĘCIA)

483
483
Podziel się

W poniedziałkowy wieczór śmietanka polskiego kina gościła na rozdaniu Orłów, uznawanych za "polskie Oscary". Zobaczcie stylizacje gwiazd. Nie wszyscy popisali się wyczuciem stylu...

1
 / 20
Orły 2023. Gwiazdy brylują na rozdaniu nagród: Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Dawid Ogrodnik z partnerką... (ZDJĘCIA)
Orły 2023. Gwiazdy brylują na rozdaniu nagród: Katarzyna Figura, Maja Ostaszewska, Dawid Ogrodnik z partnerką... (ZDJĘCIA)
Orły 2023 (KAPIF)
0
0

Trwa 25. gala rozdania Orłów, zwanych także "polskimi Oscarami". Ceremonia przyznawania statuetek przez Polską Akademię Filmową jak co roku zwabiła do Teatru Polskiego obfite grono najwybitniejszych osobistości ze świata nie tylko filmu, ale też muzyki i szeroko pojętej kultury.

W tegorocznej edycji Orłów brały udział 73 filmy fabularne, 51 filmów dokumentalnych i 25 seriali. O najważniejszą nagrodę dla filmu roku walczą: "Silent Twins", "Kobieta na dachu", "Chleb i sól", "Johnny" oraz nominowany do Oscara "IO". Podczas konferencji poznaliśmy również pierwszego laureata tegorocznych Orłów. Nagrodę za całokształt twórczości otrzymał w tym roku kompozytor Jan A.P. Kaczmarek.

Na uroczystej gali Orły 2023 pojawiła się m.in. nominowana za najlepszą rolę drugoplanową w filmie "Inni ludzie" Magdalena Koleśnik, która - podobnie jak w zeszłym roku - postawiła na ekstrawagancki look z odważnymi wycięciami. Przy okazji "wydało się", że Koleśnik jest w ciąży. Szyku na czerwonym dywanie zadał także nominowany za "Apokawixę" Sebastian Fabijańskim w klasycznym garniturze czy walcząca o statuetkę za główną rolę kobiecą Agnieszka Grochowska, która odsłoniła nogi w eleganckiej marynarce. Wzrok przyciągała także nominowana za "Chrzciny" Katarzyna Figura w srebrne sukience, którą uzupełniła fioletowym żakietem i wielką czapką.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na rozdaniu Orłów.

2
 / 20
Katarzyna Figura
3
 / 20
Maja Ostaszewska
4
 / 20
Dawid Ogrodnik z partnerką
5
 / 20
Sebastian Fabijański
6
 / 20
Agnieszka Grochowska
7
 / 20
Karolina Korwin Piotrowska
8
 / 20
Magdalena Różczka, Jak Holoubek
9
 / 20
Magdalena Cielecka
10
 / 20
Matylda Damięcka
11
 / 20
Mateusz Kościukiewicz
12
 / 20
Magdalena Koleśnik
13
 / 20
Sandra Drzymalska
14
 / 20
Paulina Koziejowska
15
 / 20
Aleksandra Konieczna
16
 / 20
Roma Gąsiorowska
17
 / 20
Andrzej Seweryn, Katarzyna Kubacka-Seweryn
18
 / 20
Andrzej Chyra
19
 / 20
Marcin Bosak
20
 / 20
Sonia Bohosiewicz
KOMENTARZE
(483)
🤠🤠🤠🤠🤠🤠
3 miesiące temu
Ale mnie Katarzyna rozbawiła 🤣 sie kobita przebrała za krasnoludka z King Sajz!
Gość
3 miesiące temu
To nie jest Marta Nieradkiewicz🙄
Ana
3 miesiące temu
Z Ogrodnikiem nie przyszła Marta Nieradkiewicz ...Co za dziennikarz to pisał...
Viola
3 miesiące temu
Ogrodnik nie przyszedł z Martą Nieradkiewicz lecz z nową partnerką...
Życzliwa
3 miesiące temu
Pudel to nie jest pani Marta Nieradkiewicz! Poprawcie to pilnie!
Najnowsze komentarze (483)
tym
3 miesiące temu
Karolina Korwin Piotrowska w szlafroku przyszła i nieuczesana
Koko
3 miesiące temu
Pani Cielecka i Ostaszewska klasa, reszta masakra
Nicki
3 miesiące temu
Niech się ubierają jak chcą, ale same produkcje i to nowsze pokolenie niby aktorów to jakaś porażka. Aż przykro się na to patrzy. Młodzi ludzie żyjący w swoim wyimaginowanym świecie, potrzebujący pomocy a nie atencji… jak Fabijanski.
Mina
3 miesiące temu
Maja chciała pokazać, że nie ma majtek
Anulla
3 miesiące temu
Ostaszewska i Cielecką cudnie!
Agnieszka
3 miesiące temu
Cielecka najlepiej. Pięknie wygladąda.
Alabama
3 miesiące temu
Roma i Cielecka wow!
Bea
3 miesiące temu
Figura świetnie z dystansem , Cielecka bosko widać ze ma młodszego..dopieszczona a Roma jak diwa z przeszłości cudnie wszystki trzy Panie.
hydfutrurd
3 miesiące temu
Cielecka super, niewairygodne, ze ona ma 50 lat.
Madzia
3 miesiące temu
Maja, Magda i Sebastian - pięknie, rasowo i z klasą. Oklaski!
Majka
3 miesiące temu
Podsumowując:1. Czy Stuhr musi prowadzić te imprezy?Jest mocno wkurzający! 2.Teraz wszystkie będą pokazywać nagie biodra? 3.Korwin jakaś strasznie gruba, prawda li to? 4.Damięcka, twarz starej kobiety.
Kolaż
3 miesiące temu
Cielecka 👍
Iwon
3 miesiące temu
Maja Pieknie i z klasa
Esteta
3 miesiące temu
Ani jedna kreacja nie jest szykowna. Za duża marynarka, za duże spodnie, epatowanie niemłodym ciałem. Jeszcze chwila to Ostaszewska obnaży d..., Cielecka i inne -wystawianie nogi czy połowy torsu jest już nudne. A Damiecka niczym chłopak, a jej brat dziewczyna.
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
9.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!
8.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Helena Englert jak gwiazda disco polo, Sokołowska ryzykownie

Po dłuższej przerwie Pudelek wraca z cyklem modowym. Przejrzyjcie razem z nami najbardziej udane i te mniej fortunne stylizacje ostatnich dni. Kto zrobił na Was najlepsze wrażenie? Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, czy może Magda Mołek?
7.

Finansowe ELITY dokazują na rozdaniu Nagród Polskiej Rady Biznesu: Agnieszka Woźniak-Starak, Zbigniew Niemczycki, Rafał Brzoska... (ZDJĘCIA)

Najbogatsi Polacy zebrali się pod jednym dachem, aby uczcić największe sukcesy ubiegłego roku podczas gali Polskiej Rady Biznesu. Sala aż pękała w szwach od nagromadzenia prezesów i prezesek największych polskich przedsiębiorstw. Imprezę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.
6.

Roksana Węgiel zaręczyła się "kilka miesięcy temu". Są DOWODY, kiedy Kevin Mglej mógł jej się oświadczyć (FOTO)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno ogłosili, że są już po zaręczynach. W oświadczeniu 18-latka wspomniała, że doszło do nich "kilka miesięcy temu", jednak nie ujawniła szczegółów. Fani znaleźli pewne poszlaki, które wskazują, kiedy do tego doszło.
5.

Dominika Kulczyk pozuje z dziećmi na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk pojawiła się w poniedziałek na finale 12. edycji Nagród Polskiej Rady Biznesu. Najbogatsza Polka pozowała na ściance w towarzystwie dwójki pociech: 19-letniego Jeremiego oraz 15-letniej Weroniki. Fajna rodzinka?
4.

Edyta Górniak robi zakupy Allanowi, po czym wręcza mu pakunek z darami przed jego blokiem. Troskliwa? (ZDJĘCIA)

Edyta Górniak niejednokrotnie udowodniła, że jej syn Allan jest dla niej całym światem i najchętniej przychyliłaby mu nieba. Teraz okazuje się, że zdarza jej się także robić synowi zakupy.
3.

Gwiazdy na Gali Ekstraklasy: Kamil Grosicki z żoną, Anita Werner z partnerem (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowa Gali Ekstraklasy przyciągnęła wiele gwiazd związanych ze światem sportu. Na ściance brylowali m.in. Kamil Grosicki wraz z żoną Dominiką, Anita Werner i Michał Kołodziejczyk, Fernando Santos, Mateusz Borek czy Katarzyna Zillman.
2.

Helena Englert u boku całej na biało Beaty Ścibakówny TONIE w gigantycznym garniturze. Modnisia? (ZDJĘCIA)

W poniedziałek na gali ShEO 2023 pojawiłą się cała rzesza polskich celebrytek. Wydarzenie swoją obecnością uświetniły Beata Ścibakówna i jej córka Helena Englert. Młoda aktorka postawiła na oryginalne wdzianko.
1.

Zatrzęsienie gwiazd na gali ShEO Awards: Katarzyna Dowbor, Joanna Przetakiewicz, Aleksandra Żebrowska (ZDJĘCIA)

Poniedziałkowa gala ShEO Awards przyciągnęła tłum znanych nazwisk. Na wydarzeniu brylowały m.in. Małgorzata Rozenek, Joanna Przetakiewicz, Aleksandra Żebrowska i Katarzyna Dowbor. Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na evencie.