Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ostaszewska o krytyce rządu: "DOSTAJĘ GROŹBY, ale należy stawać w obronie wartości. Najgorszy jest oportunizm!"

263
Podziel się

"W czasach, kiedy mamy kryzys wartości, to ważne, żeby osoby publiczne zabierały głos. Nie oceniam tych, których się nie wypowiadają, pewnie jest to podyktowane lękiem, czy wygodą".

bCONbqCZ

Maja Ostaszewska jest jedną z gwiazd, które są mocno zaangażowane politycznie. Zaczęło się od walki o prawa kobiet, teraz jednak chętnie włącza się w inne inicjatywy, takie jak chociażby obrona Puszczy Białowieskiej. Maja, podobnie jak Magdalena Cielecka, przyznaje, że krytyka rządu ściągnęła na nią falę hejtu. Przypomnimy:Cielecka wspomina powrót po marszu KOD-u: "Czułam się JAK ŻYDOWSKIE DZIECKO W TRAMWAJU W CZASIE OKUPACJI"

Dla Mai jednak groźby, to żadna bariera nie do pokonania. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl przyznała, że nie zrezygnuje z wyrażania własnego zdania i obrony wyznawanych wartości.

Dostaję groźby. Miałam silną faję hejtu. Myślę, że w czasach, kiedy mam kryzys wartości, to bardzo ważne, żeby osoby publiczne zabierały głos. Należy zawsze stawać w obronie wartości, tak jestem wychowana, w to wierzę i będę temu wierna, bez względu na to, czy to się komuś podoba, czy nie. Nie chcę nikogo oceniać, kto się nie wypowiada, pewnie jest to podyktowane lękiem, wygodą. Dla mnie najbardziej smutny jest oportunizm. Bardziej rozumiem lęk. Pewnie motywacje są jednak różne.

bCONbqDb
bCONbqDC
KOMENTARZE
(263)
gość
3 lata temu
juz mnie to nie obchodzi, od dawnacp kosze 9 tysiecy miesiecznie nie ruszajac sie z domu kopali. juz nie musze zrywac sie z rana do pracy. niektorzy juz lata tak zarabiaja, chociazby tu: tabletgold.cf
gość
3 lata temu
Najbardziej boli ze $$$ sie nie zgadza.
a
3 lata temu
Sztuka nigdy nie powinna być łączona z polityką. Tracę sympatię do tej pani. Jest artystką i nich przy tym zostanie.
bCONbqDD
gość
3 lata temu
Nie cierpię i PIS i PO, ale dlaczego gwiazdy krytykują tylko PIS (często słusznie zresztą)? Gdzie były gwiazdy jak PO podpisywało ACTA czy wprowadzenie do Polski GMO, albo przedłużało wiek emerytalny? Wszystko to jest tak fałszywe i zakłamane że aż brak słów
gość
3 lata temu
W obronie wartości? Przecież ty masz ANTY-wartości. W końcu walczysz o zabijanie dziecie. Jakby robienie z macicy cmentarza było czymś normalnym i powszechnym niczym wykonanie makijaży z rana. To są anty-wartości. Pisze to kobieta, młoda, jeszcze bez dzieci. Wykształcona bardziej niż ty Ostaszewska. I jak widać mądrzejsza życiowo. Nie dajcie się nabrać na te brednie i "nowoczesność" kobiety. Dziecko to błogosławieństwo. Dlatego ciąża nazywana jest stanem błogoslawionym. A dziś? Dziś traktuje się to jakby to było śmieciowe. Pranie mózgu robicie Polkom.
Najnowsze komentarze (263)
gość
3 lata temu
artysta to też człowiek i powinien móc wyrażać swoje poglądy. publicznie. szacun dla pani Mai i reszty
gość
3 lata temu
Wystarczy zaobserwować banki. Padają! Dlaczego? Ludzi otrzymali zasiłki rodzinne i już nie biorą strasznie drogich POżyczek. Tak wcześniej POlaków urządziła PO! Teraz PiS dał warunki, że wraca normalizacja.
gość
3 lata temu
Ale czwórka z pedałem, Szczurem i dwiema krętaczkami.
gość
3 lata temu
Ostaszewska jesteś brzydka (brrr) i g****a. Spadaj!
gość
3 lata temu
Jeżeli to jest gwiazda :-)) to ja jestem spokojny o ten protest ! Wystarczy sypnąć groszem pomału, a już z jurysty jest kondel) i tyle w temacie "pani" ostaszewskiej.
gość
3 lata temu
Brawo dla tych którym dobro Polski wazniejsze niz kariera. Bedziemy pamiętać o takiej odwadze.
hhhhhhhhh
3 lata temu
pleć pleciugo, bylby niedługo
gość
3 lata temu
Dla takich jak ty te tak zwane. wartości to własny interes!!!
bCONbqDv
gość
3 lata temu
Kobieto przestań bredzić! Ty nie masz żadnych wartości! Nie masz o nich POjęcia!!!
gość
3 lata temu
Pani i wartości ?! Czy to jakaś kpina?!!!
ewaaaa
3 lata temu
Lecz się kobieto....albo jak już to robisz to zmień leki:]
gość
3 lata temu
A gdzie pani byla (i reszta tego towarzystwa wzajemnej adoracji), jak tysiace wegetowaly na smieciowkach, tworzac coraz wiekszy prekariat, coraz wiecej bylo wykluczonych, osoby opiekujace sie niepelnosprawnymi byly pozbawiane zasilku na opieke itd. ???
Donek
3 lata temu
Zal mi cie "gwiazdeczko" czego wy nie powiecia i nie zrobicie za pieniadze takie kobiety mają swoją nazwę .....
gość
3 lata temu
Bravo Wy !!!
...
Następna strona
bCONbqDX