Trwa ładowanie...
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Oto najgłośniejsze rozstania 2023 roku: Marcin Hakiel z Dominką, Sylwia Grzeszczak z Liberem, Katarzyna Bosacka z mężem (ZDJĘCIA)

133
Podziel się:
133
Podziel się:

Każdy rok przynosi wielkie zmiany w życiu naszych ulubionych bohaterów znanych z pierwszych stron gazet. Podczas gdy jedni tworzą związki i pielęgnują swe wielkie uczucia, inni przypomnieli sobie uroki życia singla. Które z gwiazd ogłosiły rozstanie lub rozwód w kończącym się właśnie roku?

1
 / 12
Oto najgłośniejsze rozstania 2023 roku: Marcin Hakiel z Dominką, Sylwia Grzeszczak z Liberem, Katarzyna Bosacka z mężem (ZDJĘCIA)
Oto najgłośniejsze rozstania 2023 roku: Marcin Hakiel z Dominką, Sylwia Grzeszczak z Liberem, Katarzyna Bosacka z mężem (ZDJĘCIA)
Rozstania gwiazd w 2023 r. (AKPA, Getty Images)
0
0

2023 rok nieuchronnie zmierza ku końcowi. Jest to intensywny czas różnego rodzaju podsumowań, a jak zazwyczaj w świecie show-biznesu bywa, minione 12 miesięcy dostarczyło nam mnóstwo zaskoczeń. Niewątpliwie sporo działo się w sferze uczuciowej znanych i lubianych.

Nie każdy jednak rozpocznie kolejny rok u boku ukochanej osoby. Najwięcej emocji zawsze wzbudzają rozstania gwiazd po wielu wspólnie spędzonych latach. W tym roku "niechlubnym" rekordzistą został Hugh Jackman. Hollywoodzki aktor rozstał się z żoną Deborrą-Lee Furness po trzech dekadach trwania związku.

Za ich polskich odpowiedników śmiało można uznać Katarzynę i Marcina Bosackich. Propagatorka zdrowej żywności została porzucona przez swojego męża po 26 latach małżeństwa. Rodzimy show biznes niewątpliwie żył też kolejnymi miłosnymi perypetiami Marcina Hakiela. Były mąż Katarzyny Cichopek okazał się na tyle obrotny, że zdążył rozstać się z jedną partnerką, a już kilka tygodni później wkroczyć dumnie na salony u boku innej kobiety. W tym roku udowodnił swą wyjątkową słabość do imienia Dominika.

Które z gwiazd w ostatnich miesiącach przeżyły kryzys w swoim życiu uczuciowym? Zobaczcie fotogalerię z udziałem byłych już par.

2
 / 12
Marcin Hakiel i Dominika

Marcin Hakiel po rozwodzie z Katarzyną Cichopek związał się z Dominiką z Krotoszyna. Partnerka tancerza nie zgodziła się na ujawnianie wizerunku, dlatego tancerz nie pokazywał jej twarzy na Instagramie. Od dłuższego czasu w sieci spekulowano o rozstaniu partnerów. Jakiś czas temu Dominika postanowiła zabrać głos w sprawie.

Na początku lipca zakończył się mój związek. Z całego serca podziękowałam drugiej stronie za dobry czas, który przeżyliśmy razem i życzyłam powodzenia. Od tego momentu nie utrzymujemy kontaktu - wyznała w rozmowie z Show News.

Tancerz potwierdził słowa byłej ukochanej, nie ujawniając jednak konkretnych powodów rozstania. Wyznał lakonicznie, że "nie układało nam się".

3
 / 12
Katarzyna i Marcin Bosaccy

Jeszcze w kwietniu br. dziennikarka publikowała czułe słowa pod adresem swojego męża z okazji 26. rocznicy ślubu. Kilka tygodni później okazało się, że polityk opuścił dom rodzinny, przeprowadzając się do młodszej kochanki.

Po początkowych traumatycznych przejściach Bosacka odzyskała spokój. Z czasem zaczęła optymistycznie patrzeć w przyszłość.

Wszystko jest po coś, a ja myślę, że przede mną jest droga wśród przepięknych drzew, a na końcu tej drogi jest słońce, tęcza i na pewno tam ktoś ciekawy jeszcze na mnie czeka - opowiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Dziennikarka początkowo niechętnie komentowała rozstanie, jednak z czasem otworzyła się przed mediami. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, z nerwów straciła aż 17 kilogramów.

4
 / 12
Hugh Jackman i Deborra-Lee Furness

Filmowy X-Men i jego starsza o 12 lat ukochana tworzyli związek małżeński przez prawie trzy dekady. Choć ich drogi się rozeszły, zapewnili, że rozstają się w przyjaźni, a rodzina nadal jest ich priorytetem. 

Hugh i Deborra darzą siebie ogromnym szacunkiem i życzą sobie wszystkiego, co najlepsze. Niezależnie czy chodzi o karierę, czy życie miłosne. Jednak on sam jest na razie na etapie opłakiwania związku i rozstania. Chce rzucić się w wir pracy, aby zająć czymś głowę - przekazał informator w rozmowie z "Daily Mail". 

5
 / 12
Sylwia Grzeszczak i Liber

Plotki o rozstaniu pary artystów pojawiły się już kilka lat temu. W tym roku oficjalnie potwierdzili rozstanie.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy się i szanujemy się. Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie - oznajmili w opublikowanym wspólnym oświadczeniu.

Byli małżonkowie wspólnie wychowują córkę Bognę. Zadeklarowali, że jej dobro jest dla nich priorytetowe.

6
 / 12
Joanna Krupa i Douglas Nunes

Historia tej pary zmieniała się jak w kalejdoskopie. Po głośnych plotkach o ich rozstaniu, w lipcu ich relacje uległy zdecydowanej poprawie. Wszystko jednak wskazuje na to, że tych dwoje łączy już jedynie ich 4-letnia córka Asha.

Będą dzielić wspólną opiekę prawną, podział opieki fizycznej nie został ujawniony w dokumentach. Żadne z nich nie otrzyma alimentów na dzieci. Oboje zrzekli się wsparcia finansowego od drugiej strony - podał serwis TMZ.

7
 / 12
Joe Jonas i Sophie Turner

W odróżnieniu od par, które rozstają się w zgodzie, wokalista Jonas Brothers i jego żona przepychali się wzajemnymi oskarżeniami. Mężczyzna zarzucił jej rzucenie się w wir imprez, co miało rzekomo wpłynąć na zaniedbywanie przez nią obowiązków macierzyńskich. Z kolei Sophie wytknęła mężowi bezprawne przetrzymywanie ich córek w Stanach Zjednoczonych.

Ostatecznie mediacja przyniosła oczekiwane rezultaty. Znanej parze udało się wypracować kompromis.

Po udanej i produktywnej mediacji uzgodniliśmy, że nasze dzieci będą spędzać tyle samo czasu w dwóch kochających domach - w USA i w Wielkiej Brytanii. Cieszymy się z perspektywy bycia wspaniałymi rodzicami wspólnie wychowującymi nasze dzieci - wynika z treści ich oświadczenia.

8
 / 12
Britney Spears i Sam Asghari

Wydawać by się mogło, że księżniczka popu po wyzwoleniu się spod kurateli ojca wreszcie osiągnie życiowy spokój i stabilizację u boku młodszego o 12 lat ukochanego. Ze słów mężczyzny wynika, że jego żona dopuściła się zdrady. Pomimo ogromnego bólu nie wspomniał o tym w opublikowanym oświadczeniu.

Zachowamy dla siebie miłość i szacunek, zawsze życzę jej jak najlepiej. Takie rzeczy się zdarzają. Proszenie o prywatność wydaje się absurdalne, więc po prostu proszę wszystkich, w tym media, o bycie miłym i rozważnym - poinformował Sam Asghai.

9
 / 12
Maffashion i Blu3aby

Maffashion długo poszukiwała szczęścia po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim, z którym doczekała syna. 3-letni Bastek podobno szybko złapał kontakt z nowym partnerem influencerki, Mateuszem, znanym w środowisku raperskim jako "blu3aby".

Ich związek nie przetrwał próby czasu. Niespodziewanie byli partnerzy Julii połączyli siły, publikując w sieci wspólny utwór.

10
 / 12
Ricky Martin i Jwan Yosef

Gwiazdor popu ogłosił w lipcu br. rozstanie z mężem po 6 latach trwania ich związku małżeńskiego. Para wychowywała wspólnie czworo dzieci - synów bliźniaków Mattea i Valentina, których w 2008 r. urodziła surogatka, oraz córkę Lucię i syna Renna, których doczekali się dzięki matce zastępczej.

Pragniemy, by przebiegały one w pokoju i przyjaźni. Chcemy wspólne wychowywać nasze dzieci, zachowując wzajemny szacunek i miłość. Dziękujemy za całą miłość i wsparcie, które otrzymaliśmy w czasie trwania naszego małżeństwa - opowiedzieli byli partnerzy o swoich relacjach po rozstaniu.

11
 / 12
Natalie Portman i Benjamin Millepied

Aktorka unikająca opowiadania o szczegółach swojego życia prywatnego, została boleśnie potraktowana przez męża. Ich małżeńska droga dobiegła końca po 11 wspólnie spędzonych latach. Winnym okazał się romans Benjamina z dużo młodszą aktywistką klimatyczną.

Pomimo podjętej próby ponownego scalenia związku, ostatecznie nie udało im się wyjść z kryzysu. Owocami ich związku są 12-letni syn i młodsza o połowę córka.

12
 / 12
Reese Witherspoon i Jim Toth

Odtwórczyni roli "Legalnej blondynki" ogłosiła w marcu separację. Niestety nie udało jej się wypracować porozumienia z mężem. Ich małżeństwo rozpadło się po 12 latach.

KOMENTARZE
(133)
Nana
4 miesiące temu
Hej Pudelkowicze! Jestem w ciąży, 2 lata po ostatnim poronieniu! Mam nadzieję w sierpniu przytulić swoje dziecko, trzymajcie kciuki!!
Wrr
4 miesiące temu
Nie rozumiem męża Katarzyny Bosackiej. Co ma taki chłop w głowie, że leci na gówniarę, która raz czy dwa go skomplementuje, powie, że rozumie, kiedy ten żali się na los biednego ojca, zaniedbanego męża. To się skończy jak większość podobnych historii, laska zdobędzie co sobie założyła (pozycję, pieniądze, dobrą pracę, mieszkanie w centrum miasta) a potem kopnie misia w odwłok. Zraniony miś stwierdzi, że to pomyłka i będzie na kolanach błagał eks żonę o powrót do dawnego, dobrego życia, czyli full obsługa, żarcie pod nosek, pranie brudnych gaci, sprzątanie porozrzucanych skarpet. Kasiu, nie daj się nabrać!
Aga
4 miesiące temu
Natalie Portman największy szok jak dla mnie. Pamiętam ja w ciążach. Masakra z tymi facetami
H55j6j
4 miesiące temu
Brakuje tu jeszcze mojego rozstania
AHAHAHAHAHAHA
4 miesiące temu
czy kogoś w ogóle zaskoczyło że maffashion rozstała się z fabijańskim ?
Najnowsze komentarze (133)
Aaabb czemu t...
4 miesiące temu
Dlatego nigdy nie byłam i nie będę w ciąży!!!! Żeby potem walczyć i dzielić... wolę być z kimś kto jest ze mną dla mnie i wspólnej przygody, a nie dla wyobrażenia rodzinnego życia, które kobieta najczęściej na sobie dźwiga, by facet sobie machał fujarką... o nie! I mówię to jako osoba w 15 letnim związku, 10 lat po ślubie..
marta
4 miesiące temu
A mnie jest smutno .54 lata trwam z jednym facetem .Niestety, teraz już za pózno na zmiany .Kto chciałby taką starą kobietę jak ja .
amen
4 miesiące temu
rozumiem goscia
Gdzie ziobro?
4 miesiące temu
Nic nie jest dane raz na zawsze. Niech kobieta się cieszy, że przez wiele lat mogła żyć w poczuciu, że jest żoną i matką. Wiele kobiet z bardzo różnych przyczyn tego nie doświadczyło. Ale nasłuchało się komentarzy także ze strony takich "przykładnych małżeństw". Nic nie trwa wiecznie.
Ja
4 miesiące temu
Ricky Martin znów wolny o jej. Nie wiadomo tylko jako kto chce teraz być, żoną czy mężem. Czy ma rozstępy po porodach i skoki nastrojów, przekwit tuż, tuż
Sztacheta
4 miesiące temu
to kogoś interesuje? Przegnać hetery i z młodymi robić numery
hjkllllllllll...
4 miesiące temu
No i kogo to obchodzi
sssssssss
4 miesiące temu
SEX SEX SEX dobry sex to powód zdrad i rozstań, tak naprawdę sprawa jest bardzo prosta, kobietom brakuje dobregi seksu i orgazmu, zrozumienia, wsparcia. Cała tajemnica.
lubie_czytac
4 miesiące temu
Jego zachowanie to zachowanie typowego narcyza. Dziecko w ciele doroslego. Juz jego twarz to pokazuje. Kaska niedlugo otrzasnie sie i bedzie pelna zdziwienia, co w nim widziala. Z radoscia i w podskokach przejdzie przez kolene miesiace. Spotka fajnego, doroslego faceta. Tego jej zycze!
Olek
4 miesiące temu
Kochanka jest może młodsza, ale o wiele brzydsza. Nie wiem co tym panem kierowało, że stracił twarz, honor, poświęcił szczęście swoich dzieci, jakiejś....spódnicy.😂🤣🤪🤔 To naprawdę zastanawia!
BIEDNYMIŚ
4 miesiące temu
BOSACKIEMU SIĘ NIE DZIWIĘ ŻE DAŁ NOGĘ - TA MARTA JEST WIELU GRZECHÓW WARTA...
Jan
4 miesiące temu
Ludzie na starość dostają jebla! Takie nowe miłości są co najwyżej na 2-3 lata a potem kop. I tak powinno być. Pani Bosacka jest wspaniałą kobietą. Wszystkiego najlepszego, duzo zdrówka i szczęścia w Nowym Roku!
gozdzikowa
4 miesiące temu
Nie ma co się rozkminiać , odszedł i gwizd mu na drogę . Kobieta niezależna , zaradna to atuty obronne. Takich rozstań jest wiele , sądzę , ze dziej się to PO COŚ . On szaleje , kocha się a kobieta ma rozpatrzeć ? Czas pokarze czy wybór był słuszny , dla Pani Katarzyny rozdział zamknięty . Pożyje sama lub nie , doceni spokój , przeanalizuje czy lepiej żyć wg własnego schematu czy będąc żoną z majdanem obowiązków na rzecz narcyza .
aka
4 miesiące temu
a tak się kochali, takie głupoty opowiadali dla gawiedzi w tv, a później milczenie, a chwilę wycie
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Blanka Lipińska pokazała odnowione wnętrza spalonego domku w lesie. "Cieszę się, że mam pieniądze, bo mogę być kurą domową" (ZDJĘCIA)

Blanka Lipińska zaprosiła ekipę "Dzień Dobry TVN" do swojego domku w lesie. Autorka popularnej serii powieści erotycznych urządziła wnętrza z dbałością o detale. Niektórych może rozbawić to, co zawisło u niej w toalecie.
9.

Kiedyś przyjaciółki, a dziś rywalki: Dagmara Kaźmierska i Edzia, Marina i Sara Boruc... (ZDJĘCIA)

Bez wątpienia show-biznes nie jest najlepszym miejscem do pielęgnowania przyjaźni. Przez lata widzieliśmy wiele gwiazd, które były postrzegane jako papużki-nierozłączki. Niestety, czas pokazał, że sporo takich relacji kończy się fiaskiem. Pamiętacie jeszcze te duety?
8.

50-letnia Victoria Beckham o KULACH mknie na imprezę urodzinową, na którą przybyło sporo gwiazd. Zabrakło Nicoli Peltz (ZDJĘCIA)

Victoria Beckham mimo kontuzji nie mogła przepuścić okazji do świętowania 50. urodzin. Paparazzi "przyłapali ją", gdy wchodziła do jednego z londyńskich klubów. Wciąż musi się poruszać o kulach.
7.

Małgorzata Socha maszeruje po deszczowej stolicy ze smartfonem przy uchu i wsiada do mercedesa za 400 TYSIĘCY ZŁOTYCH (ZDJĘCIA)

Małgorzatę Sochę "przyłapano" ostatnio podczas załatwiania sprawunków na mieście. Sądząc po grymasie na twarzy, maszerowanie w deszczu nie sprawiało jej zbyt wielkiej radości.
6.

Księżna Charlene posyła delikatne uśmiechy na meczu rugby. Kibicowała wraz z mężem i młodszym bratem (ZDJĘCIA)

Każde publiczne pojawienie się księżnej Charlene i księcia Alberta wywołuje wielkie emocje. Nigdy nie wiadomo, jaki grymas wymaluje się na twarzy kobiety, która rzekomo planowała ucieczkę od męża. Tym razem zakochani postanowili ocieplać relacje rodzinne, zabierając na mecz szwagra księcia Monako.
5.

Maja Sablewska przemierza Warszawę unikatowym mercedesem, po którym buszują jej pupile. Bezpiecznie? (ZDJĘCIA)

Maja Sablewska jest bez wątpienia jedną z najbardziej stylowych polskich gwiazd. Ostatnio stołeczni paparazzi "przyłapali" byłą menedżerkę gwiazd za kierownicą unikatowej fury.
4.

Speszone Jennifer Aniston i Courteney Cox wychodzą z luksusowej restauracji po wspólnej kolacji (ZDJĘCIA)

Jennifer Aniston i Courteney Cox spotkały się ostatnio w jednej z knajpek w Beverly Hills. Przed lokalem czekali na nie uzbrojeni w aparaty paparazzi.
3.

Spektakularne metamorfozy gwiazd: Kinga Zawodnik, Tomasz Sekielski, Mateusz Borkowski. Rekordzista schudł 170 kg! (ZDJĘCIA)

Ćwiczenia, diety, operacje zmniejszania żołądka. Celebryci robią wszystko, żeby osiągnąć szczupłą sylwetkę. Zobaczcie, jak schudli m.in.: Mateusz Borkowski, Michał Piela, Patryk Vega, Anna Mucha czy Kinga Zawodnik.
2.

Wystrojona Izabela Macudzińska celebruje z pompą 40. urodziny. Maski, pióra i występy cyrkowe. Było NA BOGATO (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska zorganizowała wystawną imprezę z okazji 40. urodzin, na którą zaprosiła rodzinę i przyjaciół. Trzeba przyznać, że było na bogato, a bliscy "królowej życia" balowali w najlepsze. Robi wrażenie?
1.

Khloe Kardashian PARADUJE po mieście w legginsach. Wygląda jak na Instagramie? (ZDJĘCIA)

Nie jest tajemnicą, że zdjęcia, które Khloe Kardashian wrzuca na swoje social media, delikatnie mówiąc, nieco różnią się od tych, które co jakiś czas strzelą jej paparazzi. Ostatnio fotoreporterzy przyłapali 39-letnią celebrytkę podczas załatwiania sprawunków na mieście. To wciąż ta sama osoba?