Trwa ładowanie...
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|
aktualizacja

Grali Krysię i Stanisława w "Lokatorach". Agnieszka Michalska i Marek Siudym spotkali się PO 20 LATACH na premierze

81
Podziel się:
81
Podziel się:

Fani serialu "Lokatorzy" z pewnością uśmiechnęli się właśnie pod nosem. Odtwórcy jednych z głównych ról w przeboju TVP, Agnieszka Michalska i Marek Siudym, stawili się na tej samej imprezie. Trzeba przyznać, że czas obchodzi się z nimi bardzo łaskawie.

1
 / 7
Grali Krysię i Stanisława w "Lokatorach". Agnieszka Michalska i Marek Siudym spotkali się na tej samej premierze
"Lokatorzy"
Agnieszka Michalska i Marek Siudym stworzyli niezapomniane kreacje w "Lokatorach" (KAPiF)
0
0

Na dobry początek drugiego grudniowego tygodnia przedstawiciele świata kina zawitali na uroczystej premierze filmu "Błazny" w reżyserii Gabrieli Muskały. Dla aktorki i jej ukochanego, Zbigniewa Zamachowskiego, był to moment pełen ekscytacji, a zarazem napięcia z powodu ujrzenia efektu końcowego ich wspólnego dzieła, nad którym pracowali w zupełnie nowych dla siebie rolach.

Pokaz zorganizowany w warszawskim kinie Wisła przyciągnął rzesze fanów polskiej sztuki filmowej. Jedną z gwiazd, które przybyły na wydarzenie, była dawno niewidziana Agnieszka Michalska. W gronie widzów znalazł się też Marek Siudym. Wielbiciele polskich seriali z całą pewnością kojarzą ich ze wspólnej pracy na planie "Lokatorów", sitcomu Telewizji Polskiej, od premiery którego w tym roku minęło już 25 lat.

Dla 53-letniej dziś aktorki była to pierwsza główna rola w karierze, dzięki której zdobyła ogólnopolską popularność i olbrzymią sympatię widzów. Odtwórczyni roli Krysi Drewnowskiej jeszcze do niedawna występowała w epizodach w popularnych serialach, tj. "Na Wspólnej" czy "Komisarz Mama". Na początku 2022 r. Agnieszka Michalska postanowiła przenieść całe swoje życie na Mazury. W tym okresie objęła stanowisko dyrektor Mrągowskiego Centrum Kultury. Po 2,5 roku urzędowania została jednak z niego odwołana. Mimo swojego olbrzymiego zaangażowania i poszerzenia oferty placówki, prawdopodobnie stała się ofiarą lokalnych porachunków na tle politycznym podyktowanych zmianą władzy.

Jej serialowa bohaterka, wraz z dobrze znanym widzom Zuzią Śnieżanką i Jackiem Przypadkiem, wynajmowali mieszkanie od państwa Bogackich. Znanego ze swej skrupulatności i skąpstwa właściciela lokum, pana Stanisława, bezbłędnie odgrywał Marek Siudym. 76-latek niemal nie schodzi z planów zdjęciowych. Obecnie można go oglądać m.in. w "Pierwszej miłości", gdzie wciela się w postać biologicznego ojca Marysi i jej odnalezionej po latach bliźniaczki Dominiki.

Oglądaliście w przeszłości "Lokatorów" z ich udziałem?

2
 / 7
Agnieszka Michalska
3
 / 7
Agnieszka Michalska
4
 / 7
Marek Siudym
5
 / 7
Marek Siudym
6
 / 7
Serialowe gwiazdy TVP 22 lata temu

To pamiątkowe zdjęcie powstało przy okazji "Sylwestra z Jedynką" z udziałem aktorów znanych z produkcji TVP.

7
 / 7
Obsada "Lokatorów"

"Lokatorzy" na przełomie wieków cieszyli się olbrzymią popularnością. Dla odtwórców głównych ról serial okazał się trampoliną do dalszej udanej kariery aktorskiej.

KOMENTARZE
(81)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Anna
11 miesięcy temu
Siudym to nic się nie zmienia, może tylko włosy zgolił ale poza tym taki sam a minęło 25.lat. Pani ze zdjęcia też fajnie się trzyma, wiadomo, nie młodnieje, ale jest ok. Jedynie mi się jej makijaż nie podoba,ale to szczegół.
Dominik
11 miesięcy temu
Wszyscy bardzo sympatyczni .
Donald T.
11 miesięcy temu
Danke firalen
Florence
11 miesięcy temu
Jakich kultowych.. litości
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
Gość
11 miesięcy temu
Ludzie. To było 24 lata temu! Wyobrażacie sobie? Minęło jak chwila. Jestem pewna, że niektórzy wizytujący tutaj, nie mają pojęcia o tym serialu. :)
Monicz
11 miesięcy temu
Zestarzeli się oboje, jak każdy z nas. Serial pamiętam z dzieciństwa, rodzice oglądali i mi też się podobał :) wzbudza we mnie sielankowe dziecięce wspomnienia!
Magdalena
11 miesięcy temu
uwielbiam Pana Siudyma - wychowałam się na Kabarecie Olgi Lipińskiej ❤️
monika
11 miesięcy temu
Maciej Kowalewski napisał świetną sztukę z którą jeździ po Polsce ze świetnymi aktorami. Pan Siudym aktor z prawdziwego zdarzenia. Dobra szkoła.
Ciekawa
11 miesięcy temu
Ludzie, o co chodzi z tym doktorkiem🤔
NAJNOWSZE KOMENTARZE (81)
Nona
10 miesięcy temu
Nowenna pompejańska
Asdf
10 miesięcy temu
Pani Michalska bardzo dobrze wygląda. Dobra aktorka, szkoda że jej mało w tv. Michał Jesień niestety kariery nie zrobil bo gra w Klanie..
Paweł
11 miesięcy temu
Powinni nakręcić razem coś nowego albo kontynuację tego serialu.,oboje byli w nim bardzo śmieszni .
facet
11 miesięcy temu
niepokoi mnie ta mała ciemna plamka pomiędzy jej piersiami i ja bym na jej miejscu to zbadał
wewe
11 miesięcy temu
Wtedy jak grała w tym serialu i siedziała na sofie....Ale bym ja targał po tych rajtach :)
Wspomnienia
11 miesięcy temu
Serial z dzieciństwa.Pozdrawiam rocznik 97😅❤️
Dominik
11 miesięcy temu
Wszyscy bardzo sympatyczni .
vvvv
11 miesięcy temu
a mi sie Michał Milowicz podobał z serialu Sąsiedzi. To był mój pierwszy crush z dzieciństwa.
🙄🙄🙄
11 miesięcy temu
Lata lecą Szkoda
OnWPełniSpraw...
11 miesięcy temu
Jak ona mi się podobała... Zmarnowałem wiele wieczorów i nasienia oglądając ten serial. Teraz już nie to samo. Teraz bardziej patrzę na Siudyma. Nic się nie zestarzał.
Adler
11 miesięcy temu
Z daleka wygląda nieźle ale jak się powiększy zdjęcie to dramat
przesada
11 miesięcy temu
Czy można być fanem serialu Lokatorzy lub innego? Raczej się było oglądaczami.
Przed chwilą
11 miesięcy temu
Pan Tadeusz Drozda spytany w TVN jaki woli sernik? z rodzynkami czy bez? Odpowiedział: KAŻDY
Iga
11 miesięcy temu
Ładna kobieta potrzebująca doinwestowania
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Znani na gali rozdania nagród Konkursu Chopinowskiego: Omenaa Mensah z córką Vanessą, Kinga Rusin z Markiem, Julia Pietrucha

Na gali rozdania nagród i koncercie laureatów Konkursu Chopinowskiego pojawiło się kilka znanych twarzy. W Teatrze Wielkim - Operze Narodowej obecna była m.in. Kinga Rusin. Wpadła też Omenaa Mensah z córką.
9.

ZATRZĘSIENIE gwiazd na gali Kobieta Roku Glamour 2025: Doda "na biało", Julia Wieniawa w prześwitującej kreacji, Joanna Koroniewska

We wtorkowy wieczór uwaga rodzimych celebrytów skupiła się na gali Kobieta Roku Glamour. Wydarzenie uświetniły swoją obecnością m.in. Doda, Julia Wieniawa i Joanna Koroniewska. Kto jeszcze wpadł?
8.

Elegancka Jolanta Kwaśniewska buszuje w butiku znanego projektanta. Z zakupów wyszła z bukietem kwiatów

Paparazzi przyłapali Jolantę Kwaśniewską podczas buszowania w butiku Łukasza Jemioła. Z zakupów była pierwsza dama wyszła z bukietem kwiatów, a obładowani torbami asystenci zapakowali je sumiennie do auta. Jesteście ciekawi, co sobie zafundowała na jesień?
7.

Agnieszka Hyży relacjonuje rodzinne wakacje w Egipcie. Pokazała też DZIECI!

Agnieszka Hyży podzieliła się obszerną relacją z rodzinnych wakacji w Egipcie, które zrobiły na niej ogromne wrażenie. Jak zapewnia, wkrótce wróci tu z całą rodziną.
6.

Jennifer Lawrence w spódnicy i SWETRZE (?) melduje się na festiwalu w Rzymie. Ładnie wyglądała?

Jennifer Lawrence pojawiła się na festiwalu filmowym w Rzymie, w ramach którego odbyła się premiera filmu "Die My Love" z jej udziałem. Stylizacja aktorki nie wszystkim przypadła do gustu. Zobaczcie.
5.

Gwiazdy pognały na event marki biżuteryjnej: elegancka Martyna Wojciechowska, Katarzyna Nosowska z synem, Agata Kulesza...

Gwiazdy wpadły na event znanej marki kosmetycznej. Na miejscu zjawiły się między innymi elegancka Martyna Wojciechowska, stonowana Agata Kulesza i stylowa Natalia Szroeder. Była też Katarzyna Nosowska, która zabrała ze sobą syna.
4.

Telekamery 2025. Gwiazdy brylują na ściance: Joanna Liszowska, Agnieszka Hyży, Maria Dębska...

Za nami uroczysta gala rozdania Telekamer. Na ściance brylowała plejada polskich gwiazd. Wpadła między innymi Joanna Liszowska, która zaprezentowała się w prostych włosach. Zobaczcie, kto jeszcze się pojawił.
3.

Marcelina Zawadzka już urządziła się w Dubaju. Ładnie?

Marcelina Zawadzka na początku października obwieściła światu, że wyprowadza się do Dubaju. Celebrytka relacjonuje swoją nową codzienność w mediach społecznościowych. Przy okazji uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała niektóre pomieszczenia w apartamencie, w którym obecnie mieszka. Ładnie się urządziła?
2.

Alessandra Ambrosio zabrała na ściankę 17-letnią córkę. Podobna do mamy?

Alessandra Ambrosio pojawiła się na premierze filmu "Tajny agent" w towarzystwie swojej 17-letniej córki, Anji Ambrosio Mazur. Dostrzegacie podobieństwo?
1.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Mery Spolsky z serduszkami na piersiach, Katarzyna Figura w plisowanej spódniczce

Do naszego zestawieniu największych modowych "petard" załapała się Magdalena Boczarska, Anita Sokołowska czy Emily Ratajkowski. Nie popisały się za to Mery Spolsky czy Katarzyna Figura. Zgadzacie się z naszymi ocenami?