Trwa ładowanie...
Droppa
Droppa
|

Paszporty Polityki 2022. Eklektyczne towarzystwo na czerwonym dywanie Opery Narodowej: Janusz Gajos, Marika, Gabi Drzewiecka... (ZDJĘCIA)

182
Podziel się:
182
Podziel się:

Rozdanie Paszportów Polityki przyciągnęło całą masę ludzi świata kultury i sztuki. Znalazło się też parę reprezentantów show biznesu z Gabi Drzewiecką, Mariką i Mrozem na czele. Ciekawa zbieranina?

1
 / 15
Paszporty Polityki 2022. Eklektyczne towarzystwo na czerwonym dywanie Opery Narodowej: Janusz Gajos, Marika, Gabi Drzewiecka... (ZDJĘCIA)
Paszporty Polityki 2022. Eklektyczne towarzystwo na czerwonym dywanie Opery Narodowej: Janusz Gajos, Marika, Gabi Drzewiecka... (ZDJĘCIA)
Paszporty Polityki 2022 (fot. KAPiF)
0
0

Paszporty Polityki niezmiennie uważane są za jedne z najbardziej prestiżowych nagród na polskiej scenie artystycznej. Redakcja magazynu co roku nagradza wyjątkowe talenty i osiągnięcia w dziedzinie teatru, filmu, sztuk wizualnych, literatury i muzyki. Zrozumiałe więc, że i tym razem wielka gala przyznania nagród, która odbyła się w ten wtorek gmachu Opery Narodowej w Warszawie, przyciągnęła największe nazwiska świata kultury. Ciekawić może jednak, że i reprezentanci świata show biznesu zdołali załapać się na imprezę.

Na czerwony dywan wkraczali kolejno wielcy aktorzy (jak choćby Janusz Gajos), utytułowani profesorowie (w tym Jan Hartman), krytycy kulinarni z Maciejem Nowakiem na czele i popularne pisarki, jak chociażby Sylwia Chutnik. Wśród morza szarych marynarek i nieco niedopasowanych spodni w kant znaleźć można było na szczęście kilka kolorowych ptaków. Swym zielonym upierzeniem furorę na salonach starała się zrobić wokalistka Marika. Prezenterka Gabi Drzewiecka wyjątkowo pierze zostawiła w domu, tym razem postawiła na cekiny i głęboki dekolt.

Zobaczcie gwiazdy i gwiazdki z tegorocznych Paszportów Polityki. Ciekawe zderzenie światów?

2
 / 15
Gabi Drzewiecka
3
 / 15
Marika
4
 / 15
Mrozu
5
 / 15
Sylwia Chutnik
6
 / 15
Marcin Meller
7
 / 15
Marta Kuligowska
8
 / 15
Magdalena Różczka i Jan Holoubek
9
 / 15
Bogdan Zdrojewski
10
 / 15
Marek Dutkiewicz i Joanna Dark
11
 / 15
Maciej Nowak
12
 / 15
Janusz Gajos i Elżbieta Gajos
13
 / 15
Jacek Karnowski
14
 / 15
Jan Hartman
15
 / 15
Krzysztof Zanussi
KOMENTARZE
(182)
Maddie
11 miesięcy temu
Janusz Gajos w tym roku skończy 84 lata. 84!!! Pozazdrościć wyglądu i formy.
Iza
11 miesięcy temu
Widzę tam jedna gwiazdę - Gajosa . Reszta mało warci celebryci
Natalia
11 miesięcy temu
Nie do końca wiecie, co znaczy słowo "eklektyczny" 😃. Coś tam wam dzwoni, ale nie wiadomo gdzie. Eklektyczny może być styl, a towarzystwo to raczej... zróżnicowane.
Bbbb
11 miesięcy temu
Hartman to bardzo nieciekawy człowiek.
Sąsiadka
11 miesięcy temu
Pani Marta Kuligowska niech lepiej zainterweniuje w sprawie lokatorki swojego mieszkania na Mianowskiego. Imprezy co drugi dzień, krzyki i tłumy pijanych studentów na korytarzu. Wytrzymać się nie da!
Najnowsze komentarze (182)
Sasza
11 miesięcy temu
Gajos podobny do Brezniewa
Gwiazda
11 miesięcy temu
Jak tu już wiele osób dobrze zauważyło, jedyna gwiazdą godną uwagi jest pan Gajos. Chylę czoła! A reszcie powiem "do widzenia".
John
11 miesięcy temu
Aj jaj jaj, aj jaj jaj Polin to jeszt penkny kraj
KKK
11 miesięcy temu
Pan Zanussi i Pan Gajos...to KLASA sama w sobie.!!!!!
Cerata
11 miesięcy temu
Tam jeden koleś wyskoczył z tęczą na brzuchu... Ci sami, którzy tworzyli komunę i komunizm po utracie elektoratu, który im za kilkadziesiąt "podziękował" strajkami właśnie klasy robotniczej i ich przegnał oni szukali i znaleźli tzw. elektorat zastępczy. No i znaleźli - mniejszości w tym mniejszość homo i ją jak komuniści zamienili pracujących w proletaryat tak oni homo zamienili w lgbt. I tyle. A oni tak walczą o dobro ludzi homo jak komuniści walczyli o dobro proletaryatu - no, ale żeby to pojąć to trzeba zmyć ze swoich oczy pychę. A oni właśnie na pysze niektórych homo żerują - mówią im, że są lepsi, że reszta ich tłamsi i prześladuje. Poróżniają ich ze społeczeństwem po prostu. Ich fani stają się pyszni a z pychy płynie pogarda dla reszty. I robi się napięcie jak kiedyś napięcie klasowe. No i oni przejmują ten konflikt i na tym robią sobie władzę, kasę, pieniądze. Traktują po prostu homo jako mięso wyborcze. Jest pod tym jeszcze ważniejsze sprawa, ale powiecie, że to antysemityzm i że diaspora na całym świecie nie organizuje tego aby przejąć w narodach tubylczych nad nimi władzę.. Wot cała prawda.
Plo
11 miesięcy temu
A gdzie Majdanowe Rozdymki?
Ola
11 miesięcy temu
Magda Różczka wygląda przepięknie i z klasą. Za to wystraszyłam się wstrząsającej fryzury jednej z najbardziej kolorowych pań... już wiem, jak wygląda porażenie włosów piorunem.
Cerata
11 miesięcy temu
Uważam, że te wszystkie osoby powinny pośmiertnie dać Paszport Polityki Jerzemu Urbanowi, bo on ich wszystkich ustawił w Polsce Ludowej, która trwa do dziś. A po tej imprezie powinni wszyscy Hartmanny, Gajosy, Zanussie i inni iść na cmentarz i odmówić za niego kadisz. I przeprosić zmarłego, że nie wszyscy przyszli na jego pogrzeb, bo uznali, że to obciach. Ja teraz poważnie piszę.
Rymarz
11 miesięcy temu
Masskiej nie dało się słuchać. Przemówienie dno dna.
zula
11 miesięcy temu
Mrozu bosko w tych okularach klasykach na oldsukla
Taka klasa
11 miesięcy temu
Ci ktorzy mieli spicz zapomnieli powiedzieć ze w tym roku PIS po raz trzeci wygra wybory. I znowu bedzie finansowal ich sztukę. A oni jak zwykle na kolejnej gali beda opluwać polski rząd. Z jednego powodu. Bo to nie ich ludzie rządzą.
Iks
11 miesięcy temu
Ciekawe czy szofer Krystek przywiózł Karnowskiego z Sopotu z Zatoki Sztuki?
Rosenblum
11 miesięcy temu
Po co ym paszpot Polintyki jak mjom paszport Israel?
Rosenblum
11 miesięcy temu
a ta Drzewecka to córka Israela Holzbauma! Ja go znam. On mi jest winien pencet zlotych! Ale ja o tem nigdzie nie mófię, żeby szie nie skarżyć! bo on jest gites dżid!
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Jakie wykształcenie mają prowadzący śniadaniówek? Wybór kierunku Aleksandra Sikory szczególnie ZASKAKUJE (ZDJĘCIA)

Nie wszyscy prowadzący śniadaniówki od początku chcieli się związać z dziennikarstwem. Katarzyna Cichopek studiowała kierunek związany z psychologią, a Marcin Prokop miał związać przyszłość z finansami. Sprawdziliśmy, jaki dyplom posiadają gwiazdy "Pytania na śniadanie" i "Dzień dobry TVN".
9.

Naturalna Małgorzata Foremniak buszuje po sklepach w centrum Warszawy (ZDJĘCIA)

Paparazzi wypatrzyli Małgorzatę Foremniak w trakcie rajdu po stołecznych sklepach. Aktorka odwiedziła m.in. cukiernię, z której wyszła z torbą pełną słodkości.
8.

Klaudia Halejcio udekorowała wartą więcej niż 9 MILIONÓW willę na święta. Ma rozmach! (ZDJĘCIA)

W gniazdku Klaudii Halejcio już zagościł świąteczny klimat. Na Instastories celebrytki pojawił się film z przystrajania okazałej willi. Fajnie wyszło?
7.

Radosław Majdan parkuje BMW za ponad pół miliona NA ZAKAZIE i udaje się na zakupy do luksusowego butiku (ZDJĘCIA)

Radosław Majdan wybrał się na zakupy do eksluzywnego butiku z męską odzieżą. Ukochany Małgorzaty Rozenek przyjechał do centrum BMW za ponad pół miliona, które postanowił zaparkować na zakazie.
6.

Kate Middleton i książę William zabrali dzieci na kolędowanie. Księżniczka Charlotte zaprezentowała się w "oszczędnej" kreacji (ZDJĘCIA)

W piątek Kate Middleton i książę William wraz z pociechami udali się na przedświąteczne nabożeństwo. Szczególną uwagę zwróciło to, co miała na sobie księżniczka Charlotte...
5.

Te gwiazdy otwarcie mówią o swojej wierze w Boga: Małgorzata Kożuchowska, Maciej Musiał, Robert i Anna Lewandowscy... (ZDJĘCIA)

Coraz więcej gwiazd śmiało deklaruje odejście od Kościoła katolickiego. Publiczne przyznanie się do wiary w Boga i uczestnictwa w obrzędach kościelnych w dzisiejszych czasach jest wyrazem niemałej odwagi. Które znane osoby podkreślają dumę z bycia chrześcijanami?
4.

Naturalna Priyanka Chopra odsłania brzuch podczas wypadu na lunch z córką (ZDJĘCIA)

Priyanka Chopra i Nick Jonas w ubiegłym roku zostali rodzicami małej Malti. Aktorka wybrała się ostatnio na lunch w towarzystwie pociechy. 41-latka tego dnia wybrała niezobowiązującą stylizację i zrezygnowała z makijażu.
3.

Odziana w tęczową kurtkę za PONAD 15 TYSIĘCY Karolina Szostak parkuje w niedozwolonym miejscu i PĘDZI po jedzenie na wynos. Klasa? (ZDJĘCIA)

Karolina Szostak odwiedziła ostatnio restaurację z kuchnią wietnamską, gdzie odebrała jedzenie na wynos. Przed wejściem do lokalu ubrana w tęczową kurtkę Gucci dziennikarka zaparkowała samochód w niedozwolonym miejscu.
2.

ZWYCZAJNA Joanna Krupa przechadza się uliczkami słonecznego Los Angeles. Tylko pozazdrościć? (ZDJĘCIA)

Po wypełnieniu zobowiązań nad Wisłą, Joanna Krupa wróciła do Los Angeles. Lokalni paparazzi "przyłapali" tam 44-latkę podczas załatwiania codziennych sprawunków. Prowadząca "Top Model" zamieniła śnieg i puchową kurtkę na palmy oraz letni kombinezon. Fajnie ma?
1.

Gwiazdy zadają szyku na gali Women in Entertainment 2023: Adele, Dua Lipa, Camila Cabello (ZDJĘCIA)

Czwartkowa gala pod hasłem Women in Entertainment przyciągnęła wiele znanych nazwisk. Na wydarzeniu w Beverly Hills pojawiły się m.in. Adele i Kerry Washington, które zostały wyróżnione statuetkami. Na ściance pozowały także Dua Lipa i Camila Cabello.