Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Paulina Młynarska bezlitośnie PUNKTUJE Małgorzatę Rozenek: "Wpędza kobiety w KANAŁ KOMPLEKSÓW"

971
Podziel się

Zainspirowana seansem "Rozenek cudnie chudnie" Paulina Młynarska podzieliła się w sieci swoimi przemyśleniami na temat oddziaływania wizerunku lady Małgorzaty na walczące z koszmarami patriarchatu Polki. Której pani przyznacie rację?

Paulina Młynarska bezlitośnie PUNKTUJE Małgorzatę Rozenek: "Wpędza kobiety w KANAŁ KOMPLEKSÓW"
Paulina Młynarska krytykuje Małgorzatę Rozenek (fot. AKPA)
bEgKEqOd

Relacja Małgorzaty Rozenek z polskimi feministkami nigdy nie należała do tych z gatunku "łatwych i przyjemnych". Aktywistki mają za złe ukochanej Radosława Majdana, że od chwili jej "zaistnienia" w mediach popularnych przyczynia się do pogłębiania stereotypu matki-Polki jako robota sprzątającego o nienagannych manierach i pięknie ułożonej fryzurze. Prezenterka odpiera ataki, twierdząc, że krytyka ta jest co najmniej nie na miejscu, jako że programy z jej udziałem uczą widzki, jak skutecznie dbać o siebie.

Do fanclubu Małorzaty Rozenek w najbliższym czasie nie zapisze się najpewniej Paulina Młynarska. W poniedziałkowy poranek dziennikarka popełniła na Facebooku wpis, w którym w charakterystycznym dla siebie stylu żartuje z rozpowszechnianych przez "perfekcyjną" mantr. Inspiracją dla tekstu był niedawny wywiad mający promować program Rozenek cudnie chudnie.

bEgKEqOf
Zobacz także: Małgorzata Rozenek i jej życie przed karierą w mediach

Heroina powiada na antenie TVN 24: "Namawiam do tego, żebyśmy spojrzały na siebie łaskawszym wzrokiem". Piękne! Pamiętam sceny z programu "Perfekcyjna Pani domu", który wylansował naszą boginię. Kompletnie załamany sobą i własną porażką domową, przemęczony, byle jak ubrany, zdołowany "kocmołuch" - przepraszam, ale tak właśnie pokazywano bohaterki tego programu - zasiada przed kamerami w towarzystwie idealnej od paznokci po końcówki pięknych włosów Małgorzaty i oglądają razem horror o syfie, do jakiego nasz "kocmołuch" dopuścił w swoim mieszkaniu - czytamy na profilu Pauliny.

Lady Małgorzata wymierza idealny paznokieć w ekran, zatrzymuje obraz na chwilę, by pokazać kompromitującą starą skarpetę pozostawioną przez "kopciucha" pod łóżkiem, po czym zwraca na podsądną pełen zgrozy, ale i politowania wzrok. Ta kuli się jeszcze bardziej i zapada w sobie, zaczyna płakać. Potem, po licznych połajankach ze strony naszej wcielonej doskonałości, następuje katharsis pod postacią szorowania i odkurzania. Niedościgniona Rozenek posiada magiczny atrybut boginiczny - białą rękawiczkę. To za jej pomocą sprawdza, czy doszło do oczyszczenia. Jeśli nasz "kocmołuch" pomyślnie przejdzie próbę, zostanie mu wręczone berło ze szczotki klozetowej! Ach nie, przepraszam, to było takie coś do usuwania kurzu z bibelotów. Oraz upominki od sponsorów. Zaiste podniosło to samoocenę milionów widzek. Zaiste wzmocniło to ich poczucie, że są fajne i wystarczające "takie jakie są". Ocean życzliwości - ironizuje dalej Młynarska

bEgKEqOl

Pisarka zauważa jednocześnie, że obecnie promowany przez Małgorzatę Rozenek format telewizyjny może się okazać dla Polek jeszcze bardziej szkodliwy, za co winę ponoszą jej zdaniem producenci programu.

Nasza Egeria przez chwilę zeszła na ziemię i musiała zmierzyć się z biologicznym realem życia w ludzkim ciele kobiety. Urodziła i utyła! Teraz palec wymierza więc w samą siebie: trzeba z tym zrobić porządek! Migiem! Nie można tolerować podtytego, podmęczonego ciała macierzyńskiego z rozstępami i zmarszczką przy ustach! Atrybut magiczny - biała rękawiczka, zostaje chwilowo oddany do dyspozycji lekarza medycyny estetycznej i innych czarodziejów i czarodziejek, którzy pomogą Małgosi powrócić na Olimp doskonałych, nieskazitelnych ciał.

Paulina nie ukrywa, że promowane tak często przez Małgosię hasła motywacyjne niekiedy budzą w niej złość, gdyż aż tak bardzo odlepione są od rzeczywistości, z którą mierzą się młode matki.

bEgKEqOm

Kiedy słyszę, z doskonale dopracowanych ust "perfekcyjnej", która ma wśród kobiet chyba największe zasięgi w Polsce i wywiera potężny wpływ na młode, jeszcze w nią zapatrzone dziewczyny, że "namawia do spojrzenia na siebie życzliwym wzrokiem" to przyznaję, że nożyk mi się otwiera. Budzi się we mnie furia! Życzliwe spojrzenie na kobietę, która niedawno została mamą, której ciało i psychika jeszcze nie przeprocesowały ciąży i porodu, nie polega, do ciężkiej cholery, na zapędzaniu jej do obróbki, do sprawowania kontroli nad ciałem, aby jak najszybciej znowu grzecznie spełniało chore, wyznaczone przez przemysł i media, kompletnie nierealistyczne standardy estetyczne.

Wtem autorka wpisu zwraca się bezpośrednio do gwiazdy TVN.

Małgorzato Rozenek, grasz na siebie, a nie na rzecz innych kobiet. Nie namawiasz ich do żadnego "życzliwego spojrzenia na siebie". Wręcz przeciwnie. To, co robisz i jak wyśrubowalaś własny standard wyglądu, wpędza kobiety w kanał kompleksów. Polki i bez tego mają tragiczną samoocenę. Masz, o bogini perfekcyjności, ogromny sukces, mnóstwo kasy, wyglądasz przepięknie. A do tego wiem, że jesteś inteligentną osobą i czasem stać Cię na gest solidarności z kobietami. Dla świadomości, czym jest in vitro, zrobiłaś więcej niż ktokolwiek inny w polskich mediach - zauważa słusznie dziennikarka. Ale ten twój program, to w 2021 roku anachronizm. Kobiety odzyskują teraz swoją moc i walczą o należne im miejsce w świecie. Nie, nie jest to miejsce na podium Miss pięknej sylwetki w rok po porodzie - podsumowuje facebookowy wpis jego autorka.

Godzinę po publikacji wpis Młynarskiej zebrał już ponad 5 tysięcy polubień i liczba ta stale rośnie. Małgorzata Rozenek twarda jej ze swej niemal teflonowej odporności na internetowy hejt, jednak czy słowa "koleżanki" z branży zdołają ją poruszyć?

bEgKEqOn
bEgKEqOo
bEgKEqOG
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(971)
ona
4 miesiące temu
dziewczyny, ta dyskusja nic nie wniesie i tak, co ma niby Rozenkowa zrobić? posypać głowę popiołem i zrezygnować z programu, który już jest nagrany i uniesć się honorem i nie wziąć tej kasy??! która z Was by tak zrobiła? Czy powinna barć udział w takim projekcie to już zupełnie inna sprawa, teraz te komentarze Młynarskiej (mimo, że ma wiele racji) to już nic nie zmienią
🤦‍♀️
4 miesiące temu
Gośka powinna być gruba, brzydka, z odrostami i bez paznokci wtedy wszystkie były by zadowolone. Ciekawe która z nas mają kasę by nie dążyła do dobrego wyglądu? Dominikę G. krytykujcie że promuje otyłość a nie Gośkę za zdrowe odżywianie i dobry wygląd.
OLA
4 miesiące temu
Zakłamania kobieta ta Mlynarska. Jak pracowała w TVN to wszystko jej się podobało, a teraz jest be.
bEgKEqOH
Mocca
4 miesiące temu
A co, Paulinko, Gonia wpędziła cię w kompleksy?
no hate
4 miesiące temu
Pani bez matury głosi prawdy objawione. W kogo następnego uderzy?
Najnowsze komentarze (971)
Adie
3 miesiące temu
Brawo pani Paulinko! W punkt. Pani Rozenek ma za sobą sztab specjalistow i stylistów, opiekunkę i sprzątaczki. nic nie robi sama. A nam wmawia ze to takie proste! Ze wystarczy k**** chcieć.
Sabina
4 miesiące temu
Ma racje. Ale oczywiście tępe pokolenie fejsbuka i słit foci stoi murem za sztuczną pindą, żyjąc w przeświadczeniu, ze tak wyglada życie, ze każda spotka swojego Radzia i już nigdy nic prócz chodzenia na ścianki nie będzie musiała robić.
Fuks
4 miesiące temu
Młynarska też by chciała tak wyglądać. Cały czas się stara ale jej nie wychodzi.
Wyznawcy
4 miesiące temu
Małgoniu nasza kochana, kochamy Cię, najwspanialsza i najpiękniejsza kobieto na tej planecie!
Wyznawcy
4 miesiące temu
Małgoniu nasza kochana, kochamy Cię, najwspanialsza i najpiękniejsza kobieto na tej planecie!
zazdrość?
4 miesiące temu
''Małgorzato Rozenek, grasz na siebie, a nie na rzecz innych kobiet. Nie namawiasz ich do żadnego "życzliwego spojrzenia na siebie". Wręcz przeciwnie. To, co robisz i jak wyśrubowalaś własny standard wyglądu, wpędza kobiety w kanał kompleksów. Polki i bez tego mają tragiczną samoocenę. Masz, o bogini perfekcyjności, ogromny sukces, mnóstwo kasy, wyglądasz przepięknie. A do tego wiem, że jesteś inteligentną osobą i czasem stać Cię na gest solidarności z kobietami. Dla świadomości, czym jest in vitro, zrobiłaś więcej niż ktokolwiek inny w polskich mediach.'' - zauważa słusznie Paulina Młynarska.
fiks
4 miesiące temu
Małgosia Rozenek jest super. Nic dziwnego że zawistne Halyny i Paulyny hejtują ile wlezie.
Lara
4 miesiące temu
Nie będzie mi ,,dziennikarka" z podstawowym wykształceniem mówiła, w co wpędza kobiety piękna dr Rozenek!
bEgKEqOz
stokrotka
4 miesiące temu
Młynarska widać ma kompleksy i zazdrości młodszej koleżance...
Terenia
4 miesiące temu
Łepkowską wpędziła w kanał kompleksów i Młynarską jak widać też
Majk
4 miesiące temu
i niby ta babcia Paulina jest w wieku pięknej i zgrabnej Małgosi Rozenek? hahaha, chciałaby.
Elke
4 miesiące temu
Paulina NIKT .......TYLE W TEMACIE .
do nauki!
4 miesiące temu
Zajmij się sobą Paulino i nie układaj innym życia!!!!!!!!!Uzupełnij wykształcenie zamiast pisać bzdury. Stara już jesteś, ale może coś tam przyswoisz.
KUBA
4 miesiące temu
Zamiast siedzieć w Internecie i obsmarowywac innych, może by zrobila w końcu mature
...
Następna strona
bEgKEqPb