Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
|

Paulina Smaszcz ostro krytykuje "lex Tusk". Uderza w PiS i... TVP: "Ludzie, którzy tam pracują, powinni UMIERAĆ ZE WSTYDU"

266
Podziel się:

Do tej pory Paulina Smaszcz raczej rzadko udzielała się publicznie na tematy związane z polityką. Kobieta petarda zdecydowała jednak dosadnie wyrazić swoje poglądy i wystosowała apel do obserwatorów. "Pokażcie swój sprzeciw, gniew i niezgodę" - napisała.

Paulina Smaszcz ostro krytykuje "lex Tusk". Uderza w PiS i... TVP: "Ludzie, którzy tam pracują, powinni UMIERAĆ ZE WSTYDU"
Paulina Smaszcz ostro krytykuje "lex Tusk". Uderza w PiS i... TVP: "Ludzie, którzy tam pracują, powinni UMIERAĆ ZE WSTYDU" (AKPA)

Niezwykłe zaangażowanie w sprawy sercowe byłego męża poskutkowało uzyskaniem przez Paulinę Smaszcz tytułu królowej dram i naczelnej zadymiary polskiego show biznesu. Kobieta petarda wielokrotnie dawała upust złości oraz frustracji, wbijając Maciejowi KurzajewskiemuKatarzynie Cichopek szpilę za szpilą.

Zdaje się, że w ostatnich tygodniach Paulina trzyma emocje na wodzy i nieco rzadziej oraz delikatniej komentuje prywatne sprawy Kurzopków. Dzięki temu autorka wykładów motywacyjnych dla kobiet ma więcej czasu na własne sprawunki i przemyślenia. Ku zaskoczeniu internautów Smaszcz zdecydowała się na obszerny komentarz dotyczący sytuacji politycznej w kraju.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc komentuje wywody Pauliny Smaszcz

Paulina Smaszcz dosadnie o sytuacji politycznej w kraju. Zaapelowała do swoich fanów

W ostatnich dniach Polacy namiętnie śledzili kolejne rewelacje wokół oburzającej ustawy "lex Tusk", którą partia rządząca błyskawicznie przeforsowała, zdobywając oczywiście aprobatę Andrzeja Dudy. Działania Prawa i Sprawiedliwości są na bieżąco komentowane nie tylko przez opozycję i krajowe media, ale również znane osobistości, które coraz odważniej prezentują swoje poglądy. Do tego grona dołączyła Paulina Smaszcz, publikując w mediach społecznościowych obszerny wpis, w którym m.in. zachęciła do udziału w niedzielnym marszu opozycji.

Zachęcam młodych ludzi, a szczególnie młode kobiety do aktywnego udziału. Macie szansę powiedzieć NIE i macie realny wpływ na to, jak będzie wyglądać Wasz kraj, Wasza Polska. Bądźcie osobiście na marszu. Telefon i social media użyjcie do relacji z marszu, by pokazać swój sprzeciw, gniew i niezgodę - rozpoczęła kobieta petarda.

My, jako dojrzałe kobiety napatrzyłyśmy się, jak obecna władza niszczy każdy zalążek demokracji, wolności słowa i wyboru, prawa do rzetelnej, opartej na faktach historycznych edukacji, prawo godnego życia prywatnego i zawodowego. Spycha nas kobiety w niebyt ekonomiczny, hamując nasz rozwój i nie dba o nasze zdrowie i zdrowie naszych dzieci. Politycy partii rządzącej boją się nas, naszego głosu i siły przekazu. Boją się KOBIET, ale historia pokazuje, że to MY zawsze walczyłyśmy, o to, co słuszne, wspierałyśmy walkę o lepszy świat dla naszych dzieci i wnuków, nie zważając na reperkusje i konsekwencje. Wierzę, że na końcu zawsze przegrywa trzęsący się tchórz, kłamca z "gombrowiczowską gębą" - kontynuowała, nie gryząc się w język.

Na koniec Smaszcz poruszyła temat mediów publicznych, które według niej niosą "zakłamany przekaz". Osoby, które pracują dla TVP, również dość ostro podsumowała...

Nie ma mojej zgody na zakłamanie rządowych mediów. Nie mogę się pogodzić z tym, jak wiele osób czerpie wiedzę o Polsce, o Polakach tylko z ich przekazu, newsów, historii, wywiadów i manipulacji wypowiedziami. Ludzie, którzy tam pracują i niosą ten zakłamany przekaz, fascynując się szczuciem, nienawiścią, agresją, kłamstwem, manipulacją, powinni umierać ze wstydu, że w tym tkwią i czerpią z tego korzyści finansowe, niszcząc krok po kroku, własny kraj, historię, bohaterów, własne rodziny, przyszłość swoich dzieci i ich dzieci - podsumowała gorzko Paulina Smaszcz.

Co na to znani z TVP Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(266)
Ghd
4 miesiące temu
Tu akurat ma racje, ale oczywiście gdyby nie kurzajewski to by nawet nie komentowała xd to jest personalny atak
fffff
4 miesiące temu
"W 2009 została prowadzącą poranny program TVP2 Pytanie na śniadanie aż do września 2010, kiedy to została zawieszona przez stację w obowiązkach za naruszenie zasad etyki dziennikarskiej TVP poprzez udział w kampanii reklamowej marki biżuteryjnej "
Gość
4 miesiące temu
Narcyzka
🤣🤣🤣
4 miesiące temu
Tak się wlizuje że ją ta Stacja Recyklingu "Dziennikarzy"-TVN-przyjmie !🤣🤣🤣
Zosin
4 miesiące temu
Petarda się odpaliła
Najnowsze komentarze (266)
cichopek
4 miesiące temu
Piękne dziecko dziewczynka po komunii kontra łysiejący siwy dziadek kurzaj w dobie gender to nawet nie wiadomo co te dwie starsze panie tak naprawdę mają pod spódnicą, gdzie i przez kogo były chowane.Z łysiejącym Kurzajem tylko bardzo mało wybredna kobieta nie wstydziła by się pokazywać Zaraz będą boksować się o niego Takie dwie postarzałe kobiety całkowicie bez ambicji..
Ada
4 miesiące temu
A Maciej w tym czasie spędza miło czas z synem i jego rodzinką we Włoszech 😉🙂🙂
Nie była
4 miesiące temu
I co ? Była ? Widział ją ktoś ? Nie chwali się jak inni fotami z marszu ?
Tradycyjnie
4 miesiące temu
No Paulina dawaj zdjęcia z marszu! Nie poszłaś oczywiście, jak zwykle dużo gadania bez działania .
Buba
4 miesiące temu
Ilona Felicjanska 2.0
Gucio
4 miesiące temu
Pierwszy raz się z panią Pauliną zgadzam, w 100%...
Ewa
4 miesiące temu
Biedna przegrana kobieta. Zal na panią patrzeć. Gdzie Twoja rodzina kobieto??
😂😂😂
4 miesiące temu
A Maciej nie umiera że wstydu ( i słusznie ) , tylko jest u syna Franka na Sardynii . A ty Porażko ciągle w Wawie ?
m:))
4 miesiące temu
Petardo weź się za robotę , a nie za politykę.
Hahahahahaha
4 miesiące temu
Ekspertka od wszystkiego,kobieto przestań się wypowiadać na jakikolwiek temat
Ada
4 miesiące temu
Czy TVP pokaże dzisiejszy Marsz 4.06.? Może stali współpracownicy TVP Cichopek i Kurzajewski coś wiedzą? No właśnie. Dobrze wiedzą dla kogo pracują przeciwko współobywatelom.
Ann
4 miesiące temu
Rząd wam nic nie daje .To są pieniądze podatników ,będzie tak jak w Rosji.
zombi
4 miesiące temu
ekspert od wszystkiego a sama ze sobą sobie nie radzi, gdy były mąż związał się z kimś to dla niej było za dużo, pod pozorem dbania o dzieci /stare konie/ rozpoczęło się śledzenie byłego , wspominanie, udzielanie wywiadów i nareszcie była ważna, nerwowo plecie trzy po trzy byle tylko zaistnieć i nie przestanie
Tusk
4 miesiące temu
Rozumiem że jak rządził Tusk to TVP też była narracją PiSu :-D
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie