Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz pałaszuje przekąskę i prezentuje WACHLARZ MIN w samochodzie (ZDJĘCIA)

Paulina Smaszcz w ostatnich miesiącach obecna jest w mediach głównie za sprawą swoich wypowiedzi pod adresem byłego męża i jego obecnej partnerki. Tym razem "kobieta petarda" ruszyła w miasto, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Fajnie się prezentuje?

Megi

1 z 7Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz pałaszuje przekąskę i prezentuje WACHLARZ MIN w samochodzie (ZDJĘCIA)

Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz wcina bułkę i STROI MINY w samochodzie (ZDJĘCIA)
Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz wcina bułkę i STROI MINY w samochodzie (ZDJĘCIA) © Pudelek Exclusive

Paulina Smaszcz obecnie znana jest głównie z opowiadania w mediach społecznościowych i różnej maści wywiadach o Macieju Kurzajewskim i Katarzynie Cichopek. Mimo że jakiś czas temu "kobieta petarda" zapowiedziała, że skupia się przede wszystkim na swoich synach i bliskich, to nie odmówiła sobie drobnego komentarza w sprawie pierścionka zaręczynowego Cichopek. Prezenterka zdradziła również w rozmowie z Plotkiem, że do zaręczyn miało dojść ponoć w Jordanii, a nie tak jak wszyscy myśleli w Nowym Jorku.

Nie był to koniec aktywności Smaszcz, bo jakiś czas później postanowiła nawet skomentować... nową fryzurę Macieja Kurzajewskiego. Tym razem paparazzi przyłapali Paulinę, gdy załatwiała sprawunki w stolicy. Celebrytka wystroiła się w top od Diora, który zestawiła z białymi szerokimi spodniami i okularami Chanel. Smaszcz najpierw gawędziła ze znajomymi, a później w drodze do samochodu oddawała się pałaszowaniu słodkości.

Jak Wam się podoba jej stylówka?

2 z 7Pogawędki

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz © Pudelek Exclusive

"Kobieta petarda", korzystając z pięknej pogody, udała się na miasto, gdzie paparazzi przyłapali ją na pogawędkach ze znajomymi.

3 z 7Biżuteria

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz © Pudelek Exclusive

Smaszcz postawiła na letnią stylizację, którą uzupełniła imponująca biżuterią. Na jej szyi pojawił się bowiem długi łańcuszek z ozdobnymi perełkami i kamykami.

4 z 7Mała przekąska

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz © Pudelek Exclusive

W drodze do samochodu Paulina oddała się pałaszowaniu przekąski.

5 z 7Marynarski styl

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz © Pudelek Exclusive

Była żona Macieja Kurzajewskiego zaprezentowała się w szerokich spodniach, które zestawiła z biało-czarnym topem od Diora. Na górę zarzuciła ciemną marynarkę i postawiła na wygodne klapki. Nie zabrakło również modnych dodatków - biżuterii i pokaźnych rozmiarów okularów od Chanel.

6 z 7Czas ruszać dalej

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz © Pudelek Exclusive

Celebrytka po spałaszowaniu przekąski dotarła do białej Toyoty i zajęła miejsce, by zaprezentować wachlarz min paparazzi.

7 z 7Wachlarz min

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz © Pudelek Exclusive

Myślicie, że zauważyła, że ktoś robi jej zdjęcia?

Wybrane dla Ciebie