Trwa ładowanie...
Przejdź na
Megi
|

Paulina Smaszcz komentuje pierścionek zaręczynowy Katarzyny Cichopek i duma: "Ciekawe, czy ślub wezmą w NASZYCH rodzinnych miejscach"

288
Podziel się:

Paulina Smaszcz co jakiś czas uaktywnia się w mediach społecznościowych, by sporadycznie wbić szpileczkę swojemu byłemu mężowi i jego nowej ukochanej. Tym razem "kobieta petarda" postanowiła opowiedzieć o... pierścionku zaręczynowym Katarzyny Cichopek.

Paulina Smaszcz komentuje pierścionek zaręczynowy Katarzyny Cichopek i duma: "Ciekawe, czy ślub wezmą w NASZYCH rodzinnych miejscach"
Paulina Smaszcz komentuje pierścionek ZARĘCZYNOWY Katarzyny Cichopek: "Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie" (East News)

Paulina Smaszcz niemalże od początku odgrywa dość istotną rolę w medialnym "coming oucie" "Kurzopków". To właśnie dzięki jej osobliwym życzeniom dla Katarzyny Cichopek w dniu jej 40. urodzin Polska dowiedziała się, że prowadzących "Pytanie na śniadanie" łączy coś więcej, niż wspólna kanapa w śniadaniówce. Tuż po tym, jak Katarzyna i Maciej potwierdzili swój związek, "kobieta petarda" rozpoczęła medialne tournée, opowiadając o relacji z byłym mężem. Jakiś czas temu Paulina odniosła się do obecności Kurzajewskiego na komunii córki Cichopek, sugerując, że Maciej nie ma już dla niej większego znaczenia, bo "skupia się na synach, wnuczce, synowej i mamie, bo to jest jej rodzina".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kurzajewski rozpływa się nad Cichopek: "Jest absolutną gwiazdą. Jestem z niej dumny i podziwiam ją"

Paulina Smaszcz opowiada o zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego

Najwyraźniej teraz Smaszcz postanowiła zrobić drobny wyjątek, bo w rozmowie z Plotkiem nieoczekiwanie opowiedziała o pierścionku zaręczynowym Katarzyny Cichopek. Już jakiś czas temu media plotkowały, że aktorka znana z "M jak miłość" powiedziała "tak" ukochanemu, a ten wyjątkowy moment miał miejsce podczas ich wycieczki do Stanów Zjednoczonych. Paulina wyjawiła natomiast, że do tego ważnego wydarzenia miało dojść w trakcie pobytu zakochanych w Jordanii. Jak czytamy w serwisie - ponoć para chwaliła się nagraniami, które z uwagi na powiązania rodzinne trafiły i do niej.

Prezenterka skupiła się także na samej błyskotce, sugerując, że Maciej pozostaje stały w wyborze biżuterii dla swoich partnerek. "Kobieta petarda" stwierdziła, że pierścionek zaręczynowy Cichopek do złudzenia przypomina ten, który kiedyś sama otrzymała od Macieja.

Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze. A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy - mówiła w rozmowie z Plotkiem.

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(288)
🤦🤦🤦
4 miesiące temu
A ciekawe, czy jeździłas w rodzinne miejsca ze swoim kochankiem, którego próbowałaś odbić jego żonie i dziecku 🤔
Oszołom
4 miesiące temu
Jaka megalomania do potęgi. Najlepsza, najmądrzejsza, najszczęśliwsza, najlepiej wyedukowana. Każde miejsce w którym postawiła nogę - jest JEJ miejscem. Izreal jest JEJ, dawny dom to JEJ dom, dzieci są JEJ, teściowa jest JEJ, JEJ się należy! Pierścionek jest JAK JEJ. 😂
Mój nick
4 miesiące temu
Dzień ich ślubu to będzie najbardziej spektakularny wybuch petardy jaki widzieliśmy. Ciekawe co wymyśli? Zagrozi odebraniem sobie życia, dostanie zawału w relacji live czy przypadkowo będzie w krzakach pod urzędem bo do synów przyszła?
Gość
4 miesiące temu
Po prostu Kurzaj zabiera Kaśkę do miejsc na świecie, które lubi. Ma je wykreślić z mapy świata tylko dlatego, że bywał tam z Pauliną? Błagam :)
....
4 miesiące temu
Paulina, wy nie jestescie rodzina. Stare polskie porzekadło mowi, kaszanka nie wędlina, żona nie rodzina....zwłaszcza BYŁA żona!
Najnowsze komentarze (288)
zombi
4 miesiące temu
faceci są wygodni, Kurzaj zabiera swoją nową miłość w miejsca sprawdzone które już zna i którymi się zachwycił a nie dlatego że z poprzednia też tam był. , ludzie to tylko chora kobieta żyje złudzeniem że były mąż ją jeszcze szalenie kocha ,, jak to jej przynosi radość to niech dalej żyje złudzeniami
Sandra
4 miesiące temu
Najlepiej niech żyją w trójkącie, Hakiel się zajmie dziećmi, a ta cała trójka rozpustników nich się zdradzają nawzajem
zombi
4 miesiące temu
to choroba gdy byłej żonie wydaje się że były mąż robi wszystko z miłości do niej , pierścionek . wycieczki itd. biedna samotna kobieta pociesza się że jeszcze ktoś ją kocha
kolon
4 miesiące temu
przedtem pluła jadem z miłości do dzieci a teraz z wielkiej miłości do Cichopek , skoro oni są szczęśliwi to kogo ona broni i pomaga, była cicho dopóki Kurzaj sobie kogoś nie znalazł i najwyraźniej to jej nie daje żyć
Zenia
4 miesiące temu
Ja nie lubię całej trójki. Ale jedno powiem, że z Pauliny robicie potwora i skupiacie się na tym, że zdradziła męża, a z Cichopek robicie świętą,jakby była w porządku , jakby to co zrobiła mężowi i dzieciom nic nie znaczyło. Z Pauliny robicie wariatkę, a z Cichopek ideał. Niedobrze się robi od tego, dla mnie obie są jednakowe. A Kurzaja oszczędzacie.
wini
4 miesiące temu
ta afera i publiczne obgadywanie byłego byłego męża to wszystko z dobroci i dbałości o dzieci, psa, Cichopek .ciekawe kto następny, ,,, .dobre
sylwia
4 miesiące temu
nie próbuj jej usprawiedliwiać że robi coś dla dobra Kaśki bo i tak ci nikt nie uwierzy zwłaszcza że rozpętała tą aferę pod pozorem dbania i o dobro dzieci , psa itd. musi jakoś usprawiedliwić swój publiczny atak na Kurzaja żeby mu nie było za dobrze
Nnn
4 miesiące temu
Kurzaj wykorzystuje Cichopek.To Babiarz. Kochający mężczyzna zachowuje się całkowicie inaczej. Petarda zna go dłużej i próbuje utrudnić mu zadanie.
sylwia
4 miesiące temu
biedna kobieta nie wiedzieć z czego to wynika ale wydaje jej się że Kurzaj robi wszystko myśląc stale o niej, nie dopuszcza do siebie myśli że może kochać kogoś innego
Anna
4 miesiące temu
Mój były mógłby brać ślub pod moim oknem. Z dnia na dzień ta kobieta się ośmiesza, koniec to koniec, zrozum w końcu
bartek
4 miesiące temu
kobieto nie przyszło ci na myśl że ukochaną osobę zabiera do miejsc które zna które mu się podobały bo chce jej zrobić przyjemność a ma pewność że spodobają się ukochanej i jej nie rozczarują
bruno
4 miesiące temu
przyczepiła się do byłego męża jak wesz, śledzi jego życie, komentuje, udziela wywiadów, poucza, wspomina , kobieto trochę godności nie rób z siebie pośmiewiska , albo to wielka miłość albo mściwość
Sara
4 miesiące temu
Czy te osoby mogą dać ludziom odpocząć od swojego widoku? Niech się kochaja z kim popadnie na lewo i na prawo ale czy my musimy o tym wiedzieć kto z kim sypia.
Hmm
4 miesiące temu
Karma wróci.
...
Następna strona