Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Paulla ocenia koronasceptyczne wywody Edyty Górniak: "CHCIAŁA DOBRZE"

67
Podziel się

Paulina Ignasiak twierdzi, że Edyta Górniak miała prawo do publicznej szczerości, przedstawiła jednak swoje poglądy niewłaściwym ludziom. "Nie są tak uduchowieni, jak ona" - przekonuje dawno niewidziana Paulla.

Paulla ocenia koronasceptyczne wywody Edyty Górniak: "CHCIAŁA DOBRZE"
Paulla ocenia koronasceptyczne wywody Edyty Górniak (Instagram, akpa)
bDzYUXDV

Edyta Górniak w ostatnim czasie dała się poznać jako jedna z naczelnych polskich koronasceptyczek. Miesiąc temu wokalistka na Instagramie przekonywała na przykład, że polskie szpitale przepełnione są statystami, a odporność warto wzmacniać oregano. Niedługo później Edi co prawda publicznie zapewniła, że koronawirus istnieje, zaledwie dwa dni później w telewizji podzieliła się jednak kolejnymi obawami.

Kontrowersyjne poglądy Edyty Górniak już wielokrotnie komentowane były przez gwiazdy polskiego show biznesu. Oprócz słów krytyki piosenkarka mogła też liczyć na wsparcie - m.in. Marcina Najmana. W środę Edzia doczekała się kolejnego sojusznika w świecie celebrytów. W obronie piosenkarki postanowiła stanąć wokalistka Paulla - która przez swoją barwę głosu wielokrotnie porównywana była z Górniak.

bDzYUXDX

Paulla wzięła ostatnio udział w instagramowej transmisji na żywo portalu Plejada.pl i podczas rozmowy poruszyła właśnie temat wywodów Edi. Celebrytka przyznała, że Edyta miała prawo wyrazić swoje zdanie, a wymierzone w nią negatywne komentarze spowodowane są brakiem zrozumienia dla jej odmiennych poglądów.

Do krytykowania, pomawiania, hejtowania jest kolejka (...) W kontekście Edyty Górniak padają pytania: "czy pewne rzeczy zachowywać dla siebie? Czy o pewnych rzeczach mówić z taką dziecięcą naiwnością i liczyć na to, że zostaniemy przez szeroki ogół zrozumiani? - zastanawiała się wokalistka.

bDzYUXEd

Uważam, że pewne rzeczy można mówić do pewnych ludzi i w pewnym, określonym towarzystwie (...) Wydaje mi się, że Edyta Górniak chciała dobrze. Po prostu chciała przedstawić swój światopogląd, a przedstawiła go w taki sposób ludziom, którzy niekoniecznie są uduchowieni w taki sposób, jak ona, którzy nie pojmują świata tak, jak ona (...) - oceniła.

Paulla podkreśliła, że nie miała okazji uczestniczyć w całym "lajwie" Górniak. Uważa jednak, że gwiazda mogła powstrzymać się od publicznego dzielenia się swoimi przemyśleniami na temat pandemii.

Nie wiem, czy, tak jak to powiedziała, zostało to wyjęte z kontekstu i została źle zrozumiana (...) czy nie, a ona się w ten sposób broni - dodała Paula Ignasiak.

Pojawiały się (...) głosy, że osoba postronna i z innej branży nie powinna wypowiadać się na takie tematy. Uważam, że jest w tym sporo racji. Z perspektywy czasu widać, że chyba nie było jej to potrzebne. Chyba że do jakiegoś osobistego doświadczenia, bo tak, jak powiedziałam, wszystko jest po coś - stwierdziła.

bDzYUXEe

Myślicie, że Górniak doceni jej słowa?

bDzYUXEf
bDzYUXEg
bDzYUXEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(67)
Expres
miesiąc temu
Kiedy Edzia się wypowie na temat fizyki kwantowej? Wszak na tym temacie zna się równie dobrze jak na wirusologii i epidemiologii.
gość
miesiąc temu
Jeszcze nie wyjechała z kraju.
Artur
miesiąc temu
Ale co uduchowienie ma wspólnego z bredzeniem negującym fakty?
bDzYUXEz
Lens
miesiąc temu
A może tak obie Panie zgłoszą się na wolnotariat do pomocy chorym. Wtedy będą miały prawo się wypowiadać w temacie pandemii. Niech się cieszą, że jeszcze nie straciły nikogo bliskiego przez Covid.To naprawdę jest przerażające co ta choroba robi z ludźmi.
Itriso
miesiąc temu
Co ma uduchowienie do poglądów na temat koronawirusa czy szczepień?
Najnowsze komentarze (67)
Tox
miesiąc temu
Pirkna kobieta, piekna figura, piekne nogi. Wracaj Paulla, wracaj
OpendMind
miesiąc temu
ja jestem wdzięczne Edycie, ze ma odwagę mówić prawdę!
gosc
miesiąc temu
Paulla ale z Ciebie piękna kobieta, gdzieś Ty sie schowała, wracaj! A te nogi na tych schodach, ajjjjj
zvvvz
miesiąc temu
Odważyła się powiedzieć co myśli a myśli jak większość zakłamańców co boją się wychylić. Brawo Edyta ci co plują i wyrywają słowa z kontekstu nie mają pojęcia co bredzą. Aby tylko dokopać. Wstrętne typy zakłamane i zazdrosne o sukces o to że jestes taka jaka jesteś. I nie zmieniuaj sie t
Egościu
miesiąc temu
Czy to pierwszy raz kiedy Górniak odlatuje pisze i mówi niestworzone rzeczy . Jak dla kogoś jest opiniotwórcza to niech jej słucha. Dla mnie jest dorosłą niepoważną kobietą, która uważa się za kogoś wyjątkowego i uważa się za eksperta w wielu dziedzinach. Dla mnie jej zachowania podczas publicznych występów egzaltowane , co najmniej dziwne to dla mnie żenada i powinna się poważnie zastanowić nad swoim zachowaniem
Gosc
miesiąc temu
Paulla ale Ty kobito masz nogi, figure, prezencje. Sesja powinni Ci zrobic gdzies w bikini!!!!
Sajko
miesiąc temu
Ja też nie wierzyłam. Teraz mam. Nie jest tak źle ale jestem bardzo słaba, kaszlę i mam straszny ból w klatce i głowy. Nie umrę na to, ale dawno nic mnie tak nie osłabiło. Nie życzę.
Gosc
miesiąc temu
Paulla piekna kobieta z Ciebie, gdzie Ty sie ukrywałaś tyle
bDzYUXEr
Gosc
miesiąc temu
WOW!!!! Dawno Paulli nie widzialem. Jezu jak ona wyglada. Piekna kobieta z klasa.
vocal twins
miesiąc temu
Edyta i Paulla powinny zaśpiewać w duecie, mają taką samą barwę głosu, niektórzy nadal myślą, że "Od dziś" śpiewa Górniak. 🙉
Lukash81
miesiąc temu
Dajcie jej już spokój. Ile można wałkować temat? Edyta ma prawo do własnych poglądów. A co do szczepionki na covid, Połowa Polaków nie chce się szczepić. Więc Edyta nie jest jedyna
Tratata
miesiąc temu
Wow, Paulla jak wino- im starsza tym lepsza. Pięknie "porobiona "
Gvnkhcd
miesiąc temu
Ona nie jest uduchowiona tylko jest niedouczonym kretynem otaczającym się samymi klakierami
Edziakop
miesiąc temu
To co robi Edzia, to publikuje swój sceptycyzm i poszukuje takich jak ona fanatyków publikacji, którymi bywają zazwyczaj młodociani "filmowcy" czyli ludzie od dziecka występujący przed kamerami. Ludzkość nie jest tak uduchowiona? Ano nie jest, bo oprócz rozumu i umysłu (zwanego duchem) mają ludzie też ciała, a w nich mózgi. To jak hardware i software zdalnie sterowanego robota.
...
Następna strona
bDzYUXET