Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
Unicorn
|

Paweł Deląg dba o kondycję, trenując boks Z MŁODSZYM SYNEM (ZDJĘCIA)

39
Podziel się:

Paweł Deląg postanowił po raz kolejny pochwalić się światu młodszym potomkiem, Mikołajem. Aktor i jego syn wspólnie wybrali się na trening boksu, czego Deląg nie zapomniał udokumentować w sieci.

Paweł Deląg dba o kondycję, trenując boks Z MŁODSZYM SYNEM (ZDJĘCIA)
Paweł Deląg trenuje boks z młodszym synem (AKPA, Baranowski)

Życie osobiste Pawła Deląga od lat jest obiektem zainteresowania mediów. Choć aktor dość aktywnie działa w mediach społecznościowych, na ogół pilnie strzeże swojej prywatności. Chyba dowodem skrytej natury Deląga jest fakt, że świat dopiero w ubiegłym roku dowiedział się, że ten ma drugiego syna.

I tak jeszcze do niedawna Paweł Deląg publicznie pokazywał jedynie starszego potomka, Pawła Juniora. W końcu postanowił jednak potwierdzić istnienie drugiej pociechy. W rozmowie z Plejadą aktor zdradził, że jego młodszy syn Mikołaj, podobnie jak jego starszy brat "podąża ścieżką producencką" i właśnie stawia pierwsze kroki w zawodzie. Niedługo później aktor pochwalił się w sieci pierwszym zdjęciem w towarzystwie latorośli. Deląg zaprezentował wówczas fanom relację z rodzinnej zimowej wycieczki z siostrą Dorotą i jej pociechą, na którą wybrał się także jego młodszy syn.

Wygląda na to, że Deląg zaczyna podchodzić do publikowania wizerunku drugiego potomka w sieci coraz swobodniej. Ostatnio aktor postanowił bowiem po raz kolejny już pokazać Mikołaja na Instagramie. W sobotę pochwalił się zdjęciami ze wspólnego treningu.

Zobacz także: Młode gwiazdy, które poszły w ślady słynnych rodziców

Okazuje się, że Paweł i jego potomek postanowili wspólnie poćwiczyć boks. Aktor zaprezentował fanom zdjęcie, do którego wraz z Mikołajem zapozowali, dumnie prezentując przed obiektywem zaciśnięte pięści. Deląg pochwalił się także kilkoma innym ujęciami z sali treningowej, pokazując na przykład, jak pomaga synowi, owijając jego dłonie specjalnym bandażem czy ćwicząc z nim ciosy. W dołączonym do fotografii krótkim wpisie aktor nie ukrywał, że powrót do boksu okazał się dla niego wyjątkowo udany.

Ćwiczmy razem z @mikolajdelag - wiele zabawy i przyjemności. Nowe, stare pasje - napisał.

Pod postem Deląga nie zabrakło ciepłych słów ze strony jego fanów.

Jaki ojciec, taki syn; Ten sam wzrok!; Obraz nr 3 jest tym, o co w tym wszystkim chodzi - troska o swoje dziecko; Super - pisali internauci.

Aktor upamiętnił trening z synem także za pośrednictwem innego wpisu - w którym rozprawiał o umiejętności uczenia się i przy okazji zdradził, jak bardzo utożsamia się z feniksem odradzającym się z popiołów.

Uczę się i uczę. To niezwykła umiejętność w człowieku, która sprawia, iż życie może mieć tysiące barw. Najwięcej niestety "uczymy" się w trudnych sytuacjach. Jest mi szczególnie bliski symbol - Feniksa - czasami trzeba z popiołów.A póki co moim przywilejem jest to, iż mogę się uczyć, czerpiąc radość z odkrywania nowych możliwości. Dobrej, mądrej niedzieli - czytamy.

Wygląda na to, że wspólnemu treningowi ojca i syna miała okazję przyglądać się siostra Deląga, Dorota. Aktorka została przez Pawła oznaczona na fotografiach, można więc przypuszczać, że to właśnie ona starannie dokumentowała poczynania obu panów na sali treningowej.

Zobaczcie, jak Paweł Deląg trenuje boks z młodszym synem. Podobni?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(39)
king
2 lata temu
Deląg to był gość. Za czasów Qvo Vadis wyglądał jak młody Bóg. W obecnym pokolenie 30+ niestety nie mamy takich, wielka szkoda. Zresztą on zawsze będzie super, bo ma to coś. Syn ładny, ale nie az tak przystojny jak ojciec. Szkoda, że Deląg nie ma córki, byłaby piękność... :)
123
2 lata temu
Jeszcze dodam, że dziwne, że nigdy ani razu nie miał żony. Taki przystojniak. Mógłby dalej swe genialne geny przekazywać, może trafiłby w córeczkę.
Asq
2 lata temu
no i fajnie.
pozdrawiam
2 lata temu
Przystojny młody mężczyzna
Meg
2 lata temu
Mamy swojego polskiego Clooneya! :D
Najnowsze komentarze (39)
Czina
2 lata temu
Niezły figolas dzieci matki wychowały a on się chwali
Alicja 37
2 lata temu
Paweł był przystojny ale teraz jest jeszcze bardziej
Nskwb
2 lata temu
To jest taki polski Brad Pitt . Bez względu na wiek ma w sobie to coś.
Elo
2 lata temu
ojciec bardzo męski ,przystojny , pociągający ,syn już nie .
janpaweł
2 lata temu
Nie plujecie na niego że mieszka w Moskwie? Ciekawe. I Pudelek też nie zareagował?
ZAWA
2 lata temu
Bardzo był przystojny za młodu teraz też dobrze wygląda ale starzejąc się zaczyna wyglądać dość przeciętnie.
Fanka
2 lata temu
Wspaniały i zawsze przystojny facet. Synowie się udali.
Stop cenzurze...
2 lata temu
Delag ma to coś. I tak jest jak wino.
zosia
2 lata temu
strasznie Go czas ... posunął, starzeje się źle, niestety! a syn ... przystojny!
Meg
2 lata temu
Mamy swojego polskiego Clooneya! :D
Adam
2 lata temu
Syn potrzebuje mądrego ojca,niezależnie ile ma lat ,to daje poczucie bezpieczeństwa
Maga
2 lata temu
Naprawdę ma MŁODSZEGO SYNA?! Dziwne, dziwne...
iza
2 lata temu
Wspaniały, przystojny ojciec i pękni, przystojni synowie!!!! Dlaczego p. Delag, wcześniej sie nie pochwalił ??/ Dziwne, bo p. Linda, P. Pazura--tak bardzo chwalili swoje córki ( przymusowe aktorki !!!!) ochy, ach!!! a jak sie okazało bardzo brzydkie córeczki !!! A tu proszę młodzi, piękini--- jak modele !!! mamy pewnie pękaja z dumy... a i tato, też !!!!
Marianna
2 lata temu
Jak sie nazywa mama Mikolaja? i jak sie poznali?