Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Syn Pawła Deląga WZIĄŁ ŚLUB! "Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w której jest pokój" (FOTO)

Podziel się:

Paweł Deląg poinformował na Instagramie, że jego starszy syn, Paweł Deląg junior, wziął ślub z ukochaną. Przy okazji nagrania z ceremonii nawiązał też do trwającej wojny w Ukrainie. "Stop wojnie, stop nienawiści. Niech miłość będzie naszym wyborem" - apeluje aktor.

Syn Pawła Deląga WZIĄŁ ŚLUB! "Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w której jest pokój" (FOTO)
Syn Pawła Deląga wziął ślub (AKPA)

Paweł Deląg znany jest nie tylko ze swoich kreacji aktorskich, lecz także z dbałości o trzymanie życia prywatnego z dala od mediów. Aktor wyraźnie unika chwalenia się tym, co nie ma związku z jego karierą zawodową, a jego sytuacja osobista dla wielu wciąż jest zagadką. Niedawno uchylił jednak rąbka tajemnicy i pochwalił się synami.

Paweł Deląg doczekał się dwóch synów: Pawła Deląga juniora oraz Mikołaja, którego po raz pierwszy przedstawił światu pod koniec zeszłego roku. Jego starsza pociecha dostąpiła tego zaszczytu nieco wcześniej, a teraz dowiadujemy się, że w życiu młodego Pawła zaszła poważna zmiana. Co ciekawe, poinformował o tym właśnie jego znany ojciec.

Zobacz także: Deląg tłumaczy się z pracy w Rosji

W niedzielę, 27 lutego na profilu aktora na Instagramie pojawił się post, w którym przekazał, że jego starszy syn wziął ślub. Jego ukochaną i świeżo poślubioną małżonką jest tajemnicza brunetka imieniem Ada, z którą dumnie kroczył do ołtarza. Deląg nie ukrywa, że to ważne wydarzenie dla całej jego rodziny.

Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny - zaczął aktor.

Następnie Deląg płynnie przeszedł do dramatycznych wydarzeń związanych z agresją Rosji na Ukrainę. Od kilku dni sytuacja na terenie drugiego z krajów jest bardzo napięta, a przy okazji nagrania ze ślubu syna aktor postanowił zabrać w tej sprawie głos.

Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość, w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli jednak szły w stronę Ukrainy. Myśli w kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach, przed rosyjskimi bombami. Którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu. Stop wojnie, stop nienawiści. Niech miłość będzie naszym wyborem - zaapelował.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
Oferty dla Ciebie