Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dymek
|

Paweł z "Love Island" uderza w Sylwię i Mikołaja: "Ich związek się nie rozpadł, on się nawet NIGDY NIE ZACZĄŁ"

56
Podziel się

Były wyspiarz sugeruje, że "gorąca" relacja Sylwii i Mikołaja to jedynie sztucznie napompowany balonik. "Oni po prostu omamili ludzi" - grzmi bliźniak.

Paweł z "Love Island" uderza w Sylwię i Mikołaja: "Ich związek się nie rozpadł, on się nawet NIGDY NIE ZACZĄŁ"
Love Island (East News, Instagram, East News, Instagram)
bCHFbsNx

Od wielkiego finału pierwszej edycji polsatowskiego show "Love Island. Wyspa miłości" minęły już ponad cztery miesiące. Choć można by rzec, że to niewiele, to jednak aspirujący celebryci narzucili takie tempo, że czasem aż trudno było nadążyć za ich życiem, zwłaszcza tym uczuciowym. Najwięcej rzecz jasna działo się u Maćka i Oliwii, których związek okazał się na tyle toksyczny, że sprawą rzekomego nękania dziewczyny przez wyspiarza zajmują się już prawnicy...

Bliźniacy z „Love Island” – jak wyglądali przed laty?

bCHFbsNz

Po zakończeniu show również i Marietta oraz Franek postanowili dać sobie szansę, aczkolwiek ta relacja także zakończyła się dość smutno. Na tę chwilę "przetrwali" więc jedynie zwycięzcy - Sylwia i Mikołaj oraz Monika i Paweł. Nietrudno było zauważyć, że największą chrapkę na celebrycką karierę mają właśnie ci pierwsi. Regularnie brylują na salonach, a już w najbliższy piątek zadebiutują na parkiecie "Tańca z Gwiazdami".

Niektórzy mogą pomyśleć, że wiedzie im się wręcz wyśmienicie. Jest miłość, jest "kariera", są pieniądze. Niestety, ich były kolega z "Wyspy miłości" uważa nieco inaczej. Chodzi mianowicie o Pawła, który w rozmowie z Faktem zarzucił Sylwii i Mikołajowi sztuczność, zaznaczając, że jedyną prawdziwą relacją, która przetrwała po "Love Island" jest jego związek z Moniką.

My zostaliśmy jedyną parą. Uważam, że związek Sylwii i Mikołaja już dawno się rozpadł. Dochodzą do mnie różne słuchy, ale zostawiam to dla siebie. Ja mam oczy i bardzo dobrze znam się na ludziach i wiem jak to wygląda - zauważa bliźniak w rozmowie z Faktem.

bCHFbsNF

Paweł sugeruje też, że związek Sylwii i Mikołaja od samego początku był zwykłą fikcją, która pomogła im wygrać "Love Island".

Ja nie muszę tego mówić, że oni udają, że są w związku i są sztuczni w tym wszystkim, bo wszyscy mają oczy. Dostaje tysiące wiadomości dotyczące tego, że ludzie już na nich patrzeć nie mogą, że pewnie po programie „Taniec z gwiazdami” ich relacja i tak się rozpadnie. Powiem więcej, moim zdaniem ich związek się nie rozpadł, on się nawet nigdy nie zaczął. To było tylko pompowanie balonika, który spowodował to, że oni wygrali "Love Island". Oni po prostu omamili ludzi, którzy byli przed telewizorami i którzy teraz dopiero przeglądają na oczy - dodaje.

Na reakcję Sylwii i Mikołaja nie trzeba było długo czekać. W rozmowie z Faktem przyznali, że choć w ich związku nie brakuje kłótni, to jest to jedynie dowód na to, że zależy im na sobie...

Nie jesteśmy takim spokojnym, baśniowym związkiem. Wiadomo, że my również mamy wzloty i upadki. Mamy gorsze momenty i wtedy jest nas trochę mniej w social mediach. Nie pokazujemy naszych kłótni, naszych spięć, ale jak w normalnym związku - są te kłótnie. Tak jak powiedzieliśmy ostatnio na relacji live, mnie nie było przez trzy dni w mieszkaniu, bo planowaliśmy się rozstać. Ale na szczęście rozmawiamy, pracujemy i staramy się zbudować fajną mocną relację. Nie zawsze jest kolorowo, ale to właśnie pokazuje, jak bardzo nam zależy na sobie - mówi Sylwia.

bCHFbsNG

Wierzycie jej?

bCHFbsNH
bCHFbsOa
KOMENTARZE
(56)
Aleksandra
4 miesiące temu
Nie ma to jak wyrzeźbić klatę, zapuścić zarost, modnie go przyciąć, zrobić elegancką męską fryzurę i na końcu zrobić sobie damskie usta. Cała męskość pryska i zostaje kisiel w spodniach... u niego oczywiście. Aż chce się zaśpiewać Danutę Rinn: "Gdzie ci mężczyźni...."
Gal
4 miesiące temu
Przecież Monika I Paweł nie są para , pić na wodę.. Sama przyznala na story, że jest singlem od trzech lat 🤣🤣😁
gość
4 miesiące temu
Oj ktoś tu jest zazdrosny i to bardzo. Żenada .
bCHFbsOb
Angel
4 miesiące temu
Ten typ ma coś z deklem . Do psychiatry .
Tak sadze
4 miesiące temu
Blizniacy sa straszni wygladaja jak dwa orangatuny,br paskudy,sztuczni
Najnowsze komentarze (56)
Tayata
4 miesiące temu
Ludzie czy wy nie widzicie ze Sylwia i Mikołaj udają? Kto ją wcześniej znał jako tancerkę?! Nikt, tak naprawdę bo przed programem nie była znana. A Mikołaj, mistrz tenisa, zwycięzca itd i znaliście go? Byli nierozpoznawalni. Oni wiedzą że razem mogą osiągnąć więcej. Cały czas reklamują actimele, pasty, świeczki, jedzenia. Są na ściankach, czerwonych dywanach. Inni też reklamują ale nie jest ich tyle. A skąd wiecie co mają w kontrakcie z LI? Może przez pewien Czas muszą być razem?! Mikołajowi nie podobała się Sylwia i mówił to otwarcie. Ale mogą więcej ugrać razem niż osobno
LubiewDupe
4 miesiące temu
Pawel napompowany to Ty jestes i Twoja dupka rowniez :) Za ile pompka?
BYSTRA
4 miesiące temu
Żal się gościa robi jak się to czyta. Jaką niby oni są parą pozerów chyba wszystko na pokaz. I pusta jak butelka po mineralnej Monia która Bliźniaków ostro komentowała w programie i te ich dmuchane usteczka. No para roku... Dochodzą go słuchy ale zostawia dla siebie no widać właśnie. Żal że takich ludzi się promuje dno i pustostan umysłowy:)
kazik
4 miesiące temu
I komu taki program jest potrzebny? Po co, na co i dlaczego, mam to wszystko serdecznie gdzieś. Popatrzę chwilę i przełączam bo mnie to tak rajcuje jak disco polo.
jam
4 miesiące temu
Co to za gówno?
Kot
4 miesiące temu
Odezwał się jedyny nie sztuczny i niezakłamany i :)))))) od niego nawet banan jest atrakcyjniejszy;))))
Kinia
4 miesiące temu
Pawła i Monike to Zazdrosc Zżera.....2 Sztuczne Pustaki z pompowanymi Ustami i Mozgiem!!!
Xyz
4 miesiące temu
No błagam.. Falszywy to jest on ... Widać że jeszcze ma uraze że odpadli z programu. A ogólnie rzecz biorąc to na niego nie da się patrzeć a nie na nich...
bCHFbsNT
Jebaltopies
4 miesiące temu
Czy ludzie nie mają innych problemów? Czy ich życie jest takie idealne że nie mają co robić tylko komentować życie innych? Po co? Niech każdy robi to co chce i tyle! Proste
Zoja
4 miesiące temu
Kto idzie do takiego programu tylko swiruski
Pawcio
4 miesiące temu
Wypowiadaja to bracia, ktorzy sa sztuczni i sami sie sprzedawali. Nieladnie Panowie.
Leosia
4 miesiące temu
Ty to się nie powinieneś nawet odzywać. Jesteś chodząca sztuczna lalka. Niczym Ken... Daj Ty im spokój i zajmij się soba
Gejek
4 miesiące temu
Widać że cieplucy.
Gość
4 miesiące temu
A nie mówicie o sobie ?
bCHFbsOv