Pękająca z dumy Aneta Zając chwali się ROSŁYMI SYNAMI, którzy właśnie skończyli podstawówkę. Nieźle wyrośli? (FOTO)

Aneta Zając ma w tym roku szczególny powód do dumy. Jej synowie Robert oraz Michał ukończyli ósmą klasę. Aktorka pochwaliła się tym wydarzeniem w mediach społecznościowych.

Synowie Anety Zając skończyli szkołę podstawową Synowie Anety Zając skończyli szkołę podstawową
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF
Ignacy Węgrzyn

Koniec roku szkolnego to zawsze ważny moment dla uczniów i ich rodziców - także tych znanych z pierwszych stron gazet, którzy ochoczo dzielą się takimi chwilami za pomocą mediów społecznościowych. Aneta Zając, która jest dumną mamą bliźniaków: Roberta i Michała, również postanowiła pokazać, jak wygląda ten etap w jej rodzinie.

Synowie Anety Zając skończyli szkołę podstawową

Aktorka pochwaliła się na Instagramie, że synowie, których doczekała się ze związku z Mikołajem Krawczykiem, skończyli właśnie ósmą klasę. Na opublikowanym w sieci zdjęciu można zobaczyć chłopców, lecz zgodnie z jej podejściem do prywatności, zostali oni sfotografowani tyłem. Trzeba jednak przyznać, że Michał oraz Robert nieźle wyrośli.

Koniec szkoły podstawowej! Koniec ósmej klasy! Jestem z nich mega dumna, jak zresztą zawsze. Teraz zasłużone wakacje - napisała.

Aneta Zając o swojej przemianie: "Traciłam nadzieję, że cokolwiek może się zmienić"

Aneta Zając ma w tym roku szczególny powód do dumy. Aktorka nie omieszkała również zaprezentować w sieci dyplomu z podziękowaniami, który otrzymała od wychowawczyni chłopców z okazji zakończenia ich szkoły.

Pani Anecie Zając za bezinteresowną pomoc, życzliwość, aktywne uczestnictwo w życiu klasy i szkoły oraz za zaangażowanie społeczne - można przeczytać.

Fajnych ma chłopaków?

Aneta Zając pochwaliła się synami
Aneta Zając pochwaliła się synami © Instagram
Aneta Zając
Aneta Zając © Instagram
Aneta Zając
Aneta Zając © KAPiF
Aneta Zając
Aneta Zając © KAPiF
Aneta Zając
Aneta Zając © KAPiF | KAPIF.pl
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą