Pełna talentów córka Olafa Lubaszenki wyznaje: "Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo"

76
Podziel się

Marianna Linde śpiewa, tańczy, jest poetką i nie tylko. O talentach, które odziedziczyła po rodzicach i planach na przyszłość, opowiedziała w "Dzień Dobry TVN".

Pełna talentów córka Olafa Lubaszenki wyznaje: "Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo"
(eastnews, eastnews)

Marianna Linde to idealny przykład osoby, która po rodzicach odziedziczyła talent najlepszej jakości. Córka Katarzyny Groniec i Olafa Lubaszenki śpiewa, gra w teatrze, pisze wiersze i z pewnością coś na tej liście jeszcze by się znalazło. I właśnie o swoich licznych talentach, ale nie tylko, Marianna opowiedziała w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN".

Marianna jest absolwentką Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Widzowie mogli już podziwiać jej aktorskie poczynania w takich produkcjach jak Zakochani po uszy, Żmijowisko czy Sztos 2. Dziś 26-latka przyznaje, że w młodości wcale nie marzyła o tym, by pracować w tym zawodzie. Plan był bowiem zupełnie inny.

"Muzyka? Tak!" - przekonuje Marianna.

Szybko jednak plany się zmieniły, a ona dostała się do szkoły teatralnej, informując o nowej ścieżce życia swojego tatę już po fakcie.

"Dowiedziałem się, gdy została już przyjęta" - wspomina Olaf Lubaszenko.

Decyzja o aktorstwie okazała się trafna. Obecnie Marianna gra tytułową rolę w spektaklu Joanna d'Arc na stosie, dla której musiała zrezygnować z serialu Zakochani po uszy.

Warto jednak zaznaczyć, że wizyta Marianny w "Dzień Dobry TVN" miała również rozwiązać problem, czy znani rodzice to błogosławieństwo, a może przekleństwo. 26-latka przyznała, że pół na pół.

"Znani rodzice to błogosławieństwo i przekleństwo. (...) Zawsze traktowałam to jako coś krępującego, nie lubiłam o tym rozmawiać, a teraz jestem właściwie dumna z tego, że mam takie nazwisko, ale nie jestem z tym jakoś super łatwo żyć" - przyznaje.

Będąc w temacie nazwiska, Marianna wyjaśniła również, że nie jest Lubaszenko tylko Linde, ponieważ to nazwisko rodowe jej pradziadka, Juliana Linde.

Olaf Lubaszenko, tata Marianny, nie skończył szkoły teatralnej, podobnie zresztą jak jego ojciec, czyli dziadek 26-latki, Edward Linde-Lubaszenko. Marianna przyznała natomiast, że pomysł, by jednak wybrać się na studia do szkoły teatralnej, zrodził się w jej głowie dość niespodziewanie. Najbardziej namawiała ją do tego reżyserka Monika Strzępka, która też w miesiąc przygotowała Mariannę do egzaminów.

"I się nagle okazało, że to jest moja droga".

Wiedzieliście, że Lubaszenko ma tak utalentowaną córkę?

KOMENTARZE
(76)
Pacia
miesiąc temu
Dzieci znanych rodziców w większości zginęłyby w tłumie bez pleców. Tak utalentowanych, a nawet zdolniejszych są tysiące, a wybija się garstka. Za to dzieci znanych rodziców dziwnym trafem przebijają się zawsze w szołbizie.
maja
miesiąc temu
nie wiem czy jet utalentowana, jeszcze jej nie widzialam ani nie slyszalam, to ze spiewa jeszcze nie jest wykladnikiem talentu, siostry godlewskie tez spiewaja
Fredddka
miesiąc temu
Była dzisiaj rano w TVN, odniosłam wrażenie, że to bardzo zadufana w sobie i mało przyjemna dziewucha
Hela
miesiąc temu
Następna uzdolniona ze znanym nazwiskiem 🙄 może już dość
Sam
miesiąc temu
Najwazniejsze to liczyc na siebie samego a nie czekac jak ktos mi cos da.
Najnowsze komentarze (76)
Samorodek
miesiąc temu
W tym show biznesie "talen" rodzi "talent"
kasia
miesiąc temu
Przecież Ona występowała w The Voice w ubiegłym roku i Michał po przesłuchaniach w ciemno udawał bardzo zdziwionego jej udziałem.
Misza
miesiąc temu
Widziałam w voice bardzo antypatyczna i zadzierając głowę po co zmiana nazwiska? No cóż trochę szumu kolo siebie m...mega przeciętna
Iwon
miesiąc temu
Powodzenia, oby talent zwyciężył,
Lato
miesiąc temu
A mi się podoba,gra w serialu „zakochani po uszy „
Gmbh
miesiąc temu
Śpiewa całkiem nijako
Jan
miesiąc temu
Niech nie narzeka bo jest przeciętna we wszystkim co robi a oczekuje bóg wie co.
Domi
miesiąc temu
Kto Wam zapłacił żeby ją promować?
Fdeghj
miesiąc temu
Mama też taka zdolna, tańczyła, śpiewała, a zestarzala się w Metrze. Za dużo talentów....
Wietnamka
miesiąc temu
Była w the voice of poland
mmk
miesiąc temu
więcej egzaltacji niż talentu
Gość
miesiąc temu
To dziwne,że na świecie np w Stanach bardzo mało jest dzieci które idą śladami bardzo sławnych rodziców, aktorów, piosenkarzy. A u nas wszystkie pseudo gwiazdy i celebryty wciskają mam kit że ich dzieci mają super talent. Tyle celebrytów co u nas to chyba nigdzie nie ma.
A%D
miesiąc temu
kiedy skończą się te nepotyzmy???i te dzieciuchy niby znanych uwazaja sie za promotorki rynków muzycznych filmowych pisarskich artstycznych bo kiedyś dziadkowie ojczulki mamuśki wyrobiły sobie nazwiskiem tak samo i została ta plaga z pokolenia na pokolenie
Ewa
miesiąc temu
Bardzo podobaly mi sie jej wystepy w The Voice. Zycze jej powodzenia!
...
Następna strona