Trwa ładowanie...
Mikey
|

Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów. Strasburger stwierdził: "Ślub wzięło wtedy dwoje dzieci" (ZDJĘCIA)

56
Podziel się:
56
Podziel się:

Miłość jest bardzo ulotna, w wśród polskich celebrytów. wyjątkowo. Z kim próbowali ułożyć sobie życie Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Kraśko, Radosław Majdan czy Katarzyna Skrzynecka?

1
 / 12
Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów. Strasburger stwierdził: "Ślub wzięło wtedy dwoje dzieci" (ZDJĘCIA)
Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów. Strasburger stwierdził: "Ślub wzięło wtedy dwoje dzieci" (ZDJĘCIA)
Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów: Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Radosław Majdan... (Instagram)
0
0

Pierwsze miłości zawsze są tymi najtrudniejszymi. Często pod wpływem emocji i zauroczenia ludzie decydują się na ślub zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Tak też jest wśród celebrytów. Miłość między celebrytami polskiego show biznesu, ale i tymi z zagranicznego podwórka jest bardzo ulotna. Plotki, skandale, a także pogoń za karierą często są jednymi z głównych powodów rozstania.

Pudelek postanowił przypomnieć niektóre pary, które kiedyś łączyła wielka miłość, a które teraz są tylko wspomnieniem.

2
 / 12
Agnieszka Woźniak-Starak i Adam Badziak

Agnieszka Woźniak-Starak swoje pierwsze małżeństwo zawarła z Adamem Bodziakiem w 2008 roku. Para chętnie pokazywała się razem na różnych eventach, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Dziennikarka i motocyklista rozwiedli się po siedmiu latach małżeństwa. Obecnie Adam i Agnieszka pozostają w przyjaznych relacjach.

3
 / 12
Piotr Kraśko i Dominika Czwartosz

Piotr Kraśko poznał Dominikę Czwartosz niedługo po rozstaniu z Edytą Górniak. Para była małżeństwem przez siedem lat. Co ciekawe, bizneswoman poznała dziennikarza z jego obecną żoną Karoliną Ferenstein. Czwartosz nie miała jednak pretensji, że prezenter zakochał się w Karolinie i do dziś utrzymuje z nim przyjacielskie stosunki.

4
 / 12
Kinga Rusin i Tomasz Lis

Kinga Rusin i Tomasz Lis pobrali się w 1994 roku. Ciekawostką jest, że uroczystość zaślubin była transmitowana nawet w telewizji. Para po 12 latach małżeństwa zdecydowała się rozwieźć. Nową wybranką dziennikarza została świadkowa jego pierwszej żony. Niestety, związek z Hanną Lis (wcześniej Smoktunowicz) nie przetrwał próby czasu i para oficjalnie rozwiodła się w 2022 roku.

5
 / 12
Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska

Mało kto pamięta, że Robert Gonera był mężem Jolanty Fraszyńskiej. Para wzięła ślub w 1990 roku, a zaledwie po czterech latach zadecydowała się na rozwód.

6
 / 12
Maja Hyży i Grzegorz Hyży

MajaGrzegorz Hyży rozpoznawalność zdobyli dzięki udziałowi w programie "X Factor". Para doczekała się dwóch synów, jednak udział w show odbił się na ich związku. Po rozwodzie Grzegorz związał się z Agnieszka Hyży (wcześniej Popielewicz).

7
 / 12
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański pobrali się w 2013 roku, jednak ich małżeństwo nie trwało zbyt długo. Prezenter porzucił aktorkę dla innej kobiety. Kasia starał się o unieważnienie ślubu kościelnego. Stało się to w 2016 roku.

8
 / 12
Janusz Józefowicz i Danuta Józefowicz

Pierwszą żoną Janusza Józefowicza była Danuta Józefowicz, którą artysta poznał w studium Taneczno-Wokalnym TVP na Śląsku. Małżeństwo doczekało się córki Kamili, ale, niestety, nie przetrwało próby czasu. Gdy Janusz poznał 17-letnią wówczas Nataszę Urbańską, postanowił dla niej zostawić rodzinę.

9
 / 12
Karol Strasburger i Barbara Burska

Małżeństwo Karola StrasburgeraBarbary Burskiej nie trwało zbyt długo, dlatego nie wszyscy mogą kojarzyć, że w ogóle byli razem.

To był piękny okres, ale dziś trzeba przyznać, że ślub wzięło wtedy… dwoje dzieci. Niedługo byliśmy małżeństwem, ale przyjaźnimy się do dziś - wspomniał kiedyś Strasburger.

10
 / 12
Radosław Majdan i Sylwia Majdan

Pierwszą żoną Radosława Majdana była Sylwia Majdan, z którą, jak przyznał były bramkarz, utrzymuje ciepłe relacje. Obecnie związany jest z prezenterką Małgorzatą Rozenek.

11
 / 12
Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata

Mało kto pamięta, że pierwszą żoną Jarosława Jakimowicza była Joanna Sarapata, z którą ożenił się w 1998 roku. Para doczekała się syna Jovana. Aktor i artystka rozwiedli się w 2010 roku.

12
 / 12
Jan Englert i Barbara Sołtysik

Jan Englert przez długie lata związany był z Barbara Sołtysik, z którą doczekał się trójki dzieci. Para zagrała nawet razem w serialu "Dom". Po rozwodzie aktor związał się z Beatą Ścibakówną, z którą jest do dziś.

KOMENTARZE
(56)
1234
rok temu
Nikt nie przebije Lisowej, nie przepadam za Kingą Rusin, ale większego świństwa niż odbicie przyjaciółce, której ufała męża nie ma! karma wróciła do Lisa i Hanki ich medialna kariera siadła na amen
Pudelnica
rok temu
Najlepiej na rozwodzie wyszła Rusin 💰💰💰
arnold
rok temu
Odra nadal jest martwa a sprawców brak i są bezkarni.
Lol
rok temu
„Para po 12 latach małżeństwa zdecydowała się rozwieźć.”, „Kasia starał się o unieważnienie ślubu kościelnego. Stało się to w 2016 roku.”. Po 1: rozwieść a nie rozwieźć. Rozwieźć do można pocztę. Po 2: nie ma czegoś takiego jak unieważnienie ślubu kościelnego. Jest stwierdzenie nieważności, czyli stwierdzenie, że małżeństwo nigdy nie było ważne.
Fiona
rok temu
Szkoda, że się tak nie "przyjaźnili" i nie mieli takich "cudownych, ciepłych stosunków" w trakcie swoich związków , wtedy może tych rozwodów by nie było. 🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (56)
Milla2010
rok temu
Jest takie powiedzenie.. Najlepsza kolezanka to meza kochanka..
Piotr
rok temu
Kuchta domowa i niania Anna Wędrowska zabrała Grzegorza Ciechowskiego Małgorzacie Potockiej.
Agt
rok temu
Szulim w czasach Badziaka bardziej mi się podobała niż teraz. I sam Badziak % jej najprzystojniejszy partner!
Agata
rok temu
Cóż, takie jest życie. Ja też nie sadzialam, że moje się tak potoczy. Mając męża poznałam mężczyznę i wiedziałam, że to jest miłość mojego życia i się rozwiodłam. Obecnie jest moim mężem od 10 lat wiec jest to moje drugie małżeństwo. Z pierwszym mężem było dobrze, poprawnie jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Oświadczył się, przyjęłam oświadczyny, a potem już szybko wszystko się potoczylo. Nie wiem co sobie myślałam, mialam 26 lat, ale dopiero gdy poznałam mojego obecnego męża wiedziałam, że to jest to.
Podłość
rok temu
Dla mnie takie zachowanie jak obecnej żony Krasko jest podle na maksa. Weszła do łóżka mężowi własnej przyjaciółki i ciągnęła ten romans aż się wydało. Także także święta Karolina wcale nie jest taka święta.
Elka
rok temu
Nie poznałam tej wielonazwiskowej
ODEZWA
rok temu
OK, do najlepszych scenarzystów i świetnych reżyserów- proszę zrobić film z utalentowanym Gonerą, tak dla odmiany od tego paździerzu co widzimy rok w rok
Elka
rok temu
Rusin może sobie przyklasnąć, że jej życie tak się ułożyło. Wyładniała, jest zamożna i ma fajnego faceta od lat
Hhhh
rok temu
Wszyscy utrzymują dobre relacje. 😂😂😂
Cooo
rok temu
Kraśko i Górniak byli razem???? :O
Taka prawda
rok temu
Ten kto ślubował przed Bogiem, powinien dotrzymać przysięgi. Ludzie dają słowo przy świadkach i tak szybko o tym zapominają. Englert z I i prawdziwa żona - klasa. To samo Jozefowicz i Agnieszka Woźniak Starak z I mężem jak z obrazka. Bardzo do siebie pasowali. O ile nie ma patologii, zdrad. Nałogów a jest szacunek to warto walczyć o związek. Drugie, trzecie małżeństwo nie świadczy dobrze o człowieku ( no chyba ze miał pecha o trafiał na patologie za każdym razem), ale wskazane przykłady wskazują raczej na znudzenie i znalezienie pocieszenia gdzie indziej. A to jest słabe. Tez zauroczyłem się w pracy. Nie spodziewałbym się tego, ale miłość to decyzja i nie zrobiłbym takiego świństwa swojej żonie
………
rok temu
Badziak jak wino,pięknieje z wiekiem, Agnieszka była przy nim zjawiskowa. Szkoda, że zmienia rysy twarzy.
Takietam
rok temu
Pamietam ślub Jakimowicza, byłam wtedy młoda i jedyne o czym myślałam to czemu taki młody bierze ślub ze starą babą 😂
Isia
rok temu
Pudlu, maz Agnieszki Wozniak-Starak nazywal sie Badziak. Masz byka w akapicie o Lisach. Jest "rozwiezc", zamiast "rozwiesc". No i jeszcze wytlumacz ludziom, jak mozna wziac rozwod nieoficjalnie lub oficjalnie.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Euro 2024. ODPICOWANE brytyjskie WAGs dopingują ukochanych podczas meczu Anglia-Dania. Robią wrażenie? (ZDJĘCIA)

W czwartek wieczorem rozpoczął się mecz Anglia-Dania. Na trybunach we Frankfurcie nie zabrakło brytyjskich WAGs, które kibicowały ukochanym. Jak wypadły?
9.

Euro 2024. ROZEMOCJONOWANY książę William kibicował rodakom we Frankfurcie podczas meczu Anglia-Dania (ZDJĘCIA)

W czwartek we Frankfurcie odbył się mecz Anglia-Dania. Na stadionie nie zabrakło księcia Williama, który z szerokim uśmiechem na twarzy kibicował rodakom. Sami zobaczcie!
8.

ZASĘPIONA Kim Kardashian odsłania zgrabną sylwetkę w ODWAŻNEJ stylizacji. Robi wrażenie? (ZDJĘCIA)

Kim Kardashian odwiedziła swoich przyjaciół w Beverly Hills. Siedzący jej na ogonie paparazzi sfotografowali celebrytkę posyłającą w ich kierunku mętne spojrzenia. Gwiazda pochwaliła się nie tylko wyzywającą stylizacją, ale też świeżo rozjaśnionymi włosami.
7.

Monika Olejnik wyposażona w dwie LUKSUSOWE torebki zmierza na spotkanie z Ralphem Kaminskim. Na bogato? (ZDJĘCIA)

Monika Olejnik znów prezentuje swoje oryginalne wyczucie stylu. Tym razem dziennikarka wyposażona w dwie luksusowe torebki pojawiła się w centrum miasta, żeby spotkać się z Ralphem Kaminskim. Oczywiście gwiazdy mogły liczyć na towarzystwo paparazzi.
6.

18-letnia Suri Cruise olśniewa na balu maturalnym. Ciężko nie zauważyć podobieństwa do znanej mamy (ZDJĘCIA)

Aż trudno uwierzyć, że córka Katie Holmes i Toma Cruise'a jest już pełnoletnia. Paparazzi zaczaili się na 18-latkę podczas balu maturalnego, na którym zdecydowanie wyróżniała się z tłumu. Skóra zdjęta ze znanej mamy?
5.

Martyna Wojciechowska odpoczywa z koleżankami w kawiarni, po czym drepcze do swojego mercedesa za PÓŁ MILIONA (ZDJĘCIA)

Martyna Wojciechowska raczej nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, jednak mimo napiętego grafiku znalazła moment na spotkanie z grupą znajomych. Lubująca się w czerni celebrytka tym razem pokusiła się na stylizację utrzymaną w jaśniejszych kolorach.
4.

Agata Duda w białym garniturze uczestniczy w obchodach Święta Służby Ochrony Państwa. Ładnie wyglądała? (ZDJĘCIA)

Agata Duda znów pojawiła się publicznie u boku męża. Tym razem pierwsza dama postawiła na bijącą po oczach biel. Klasa?
3.

Roznegliżowana Bianca Censori i Kanye West w stroju pszczelarza podbijają Paryż (ZDJĘCIA)

Kanye West zabrał ukochaną na pokaz mody do stolicy Francji. Para tradycyjnie zaprezentowała się w stylizacjach, obok których nie dało się przejść obojętnie. Fajnie się na nich patrzy?
2.

Michał Koterski harcuje z synkiem na sopockiej plaży. Wyeksponował OGROMNY tatuaż na brzuchu (ZDJĘCIA)

Michał Koterski przebywa obecnie w mekce celebrytów, za którą w okresie wakacyjnym uchodzi Sopot. Aktor dał się sfotografować podczas szaleństw na plaży z synem Frysiem. Marcela oddawała się w tym momencie relaksowi w hotelowym SPA.
1.

Małgorzata Socha ZASTAWIŁA bramę swoją furą i wybrała się na zakupy wyposażona w torebkę za ponad 16 tys. złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha udowodniła, że przepisy ruchu drogowego nie są jej mocną stroną. Tym razem aktorka zastawiła swoim luksusowym samochodem bramę, aby móc pomaszerować sobie na zakupy do pobliskiego butiku. Zachowała się karygodnie?