Trwa ładowanie...
Mikey
|

Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów. Strasburger stwierdził: "Ślub wzięło wtedy dwoje dzieci" (ZDJĘCIA)

57
57
Podziel się

Miłość jest bardzo ulotna, w wśród polskich celebrytów. wyjątkowo. Z kim próbowali ułożyć sobie życie Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Kraśko, Radosław Majdan czy Katarzyna Skrzynecka?

1
 / 12
Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów. Strasburger stwierdził: "Ślub wzięło wtedy dwoje dzieci" (ZDJĘCIA)
Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów. Strasburger stwierdził: "Ślub wzięło wtedy dwoje dzieci" (ZDJĘCIA)
Pierwsze żony i pierwsi mężowie celebrytów: Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Radosław Majdan... (Instagram)
0
0

Pierwsze miłości zawsze są tymi najtrudniejszymi. Często pod wpływem emocji i zauroczenia ludzie decydują się na ślub zaledwie po kilku miesiącach znajomości. Tak też jest wśród celebrytów. Miłość między celebrytami polskiego show biznesu, ale i tymi z zagranicznego podwórka jest bardzo ulotna. Plotki, skandale, a także pogoń za karierą często są jednymi z głównych powodów rozstania.

Pudelek postanowił przypomnieć niektóre pary, które kiedyś łączyła wielka miłość, a które teraz są tylko wspomnieniem.

2
 / 12
Agnieszka Woźniak-Starak i Adam Badziak

Agnieszka Woźniak-Starak swoje pierwsze małżeństwo zawarła z Adamem Bodziakiem w 2008 roku. Para chętnie pokazywała się razem na różnych eventach, jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Dziennikarka i motocyklista rozwiedli się po siedmiu latach małżeństwa. Obecnie Adam i Agnieszka pozostają w przyjaznych relacjach.

3
 / 12
Piotr Kraśko i Dominika Czwartosz

Piotr Kraśko poznał Dominikę Czwartosz niedługo po rozstaniu z Edytą Górniak. Para była małżeństwem przez siedem lat. Co ciekawe, bizneswoman poznała dziennikarza z jego obecną żoną Karoliną Ferenstein. Czwartosz nie miała jednak pretensji, że prezenter zakochał się w Karolinie i do dziś utrzymuje z nim przyjacielskie stosunki.

4
 / 12
Kinga Rusin i Tomasz Lis

Kinga Rusin i Tomasz Lis pobrali się w 1994 roku. Ciekawostką jest, że uroczystość zaślubin była transmitowana nawet w telewizji. Para po 12 latach małżeństwa zdecydowała się rozwieźć. Nową wybranką dziennikarza została świadkowa jego pierwszej żony. Niestety, związek z Hanną Lis (wcześniej Smoktunowicz) nie przetrwał próby czasu i para oficjalnie rozwiodła się w 2022 roku.

5
 / 12
Robert Gonera i Jolanta Fraszyńska

Mało kto pamięta, że Robert Gonera był mężem Jolanty Fraszyńskiej. Para wzięła ślub w 1990 roku, a zaledwie po czterech latach zadecydowała się na rozwód.

6
 / 12
Maja Hyży i Grzegorz Hyży

MajaGrzegorz Hyży rozpoznawalność zdobyli dzięki udziałowi w programie "X Factor". Para doczekała się dwóch synów, jednak udział w show odbił się na ich związku. Po rozwodzie Grzegorz związał się z Agnieszka Hyży (wcześniej Popielewicz).

7
 / 12
Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański pobrali się w 2013 roku, jednak ich małżeństwo nie trwało zbyt długo. Prezenter porzucił aktorkę dla innej kobiety. Kasia starał się o unieważnienie ślubu kościelnego. Stało się to w 2016 roku.

8
 / 12
Janusz Józefowicz i Danuta Józefowicz

Pierwszą żoną Janusza Józefowicza była Danuta Józefowicz, którą artysta poznał w studium Taneczno-Wokalnym TVP na Śląsku. Małżeństwo doczekało się córki Kamili, ale, niestety, nie przetrwało próby czasu. Gdy Janusz poznał 17-letnią wówczas Nataszę Urbańską, postanowił dla niej zostawić rodzinę.

9
 / 12
Karol Strasburger i Barbara Burska

Małżeństwo Karola StrasburgeraBarbary Burskiej nie trwało zbyt długo, dlatego nie wszyscy mogą kojarzyć, że w ogóle byli razem.

To był piękny okres, ale dziś trzeba przyznać, że ślub wzięło wtedy… dwoje dzieci. Niedługo byliśmy małżeństwem, ale przyjaźnimy się do dziś - wspomniał kiedyś Strasburger.

10
 / 12
Radosław Majdan i Sylwia Majdan

Pierwszą żoną Radosława Majdana była Sylwia Majdan, z którą, jak przyznał były bramkarz, utrzymuje ciepłe relacje. Obecnie związany jest z prezenterką Małgorzatą Rozenek.

11
 / 12
Jarosław Jakimowicz i Joanna Sarapata

Mało kto pamięta, że pierwszą żoną Jarosława Jakimowicza była Joanna Sarapata, z którą ożenił się w 1998 roku. Para doczekała się syna Jovana. Aktor i artystka rozwiedli się w 2010 roku.

12
 / 12
Jan Englert i Barbara Sołtysik

Jan Englert przez długie lata związany był z Barbara Sołtysik, z którą doczekał się trójki dzieci. Para zagrała nawet razem w serialu "Dom". Po rozwodzie aktor związał się z Beatą Ścibakówną, z którą jest do dziś.

KOMENTARZE
(57)
1234
2 miesiące temu
Nikt nie przebije Lisowej, nie przepadam za Kingą Rusin, ale większego świństwa niż odbicie przyjaciółce, której ufała męża nie ma! karma wróciła do Lisa i Hanki ich medialna kariera siadła na amen
Pudelnica
2 miesiące temu
Najlepiej na rozwodzie wyszła Rusin 💰💰💰
arnold
2 miesiące temu
Odra nadal jest martwa a sprawców brak i są bezkarni.
Lol
2 miesiące temu
„Para po 12 latach małżeństwa zdecydowała się rozwieźć.”, „Kasia starał się o unieważnienie ślubu kościelnego. Stało się to w 2016 roku.”. Po 1: rozwieść a nie rozwieźć. Rozwieźć do można pocztę. Po 2: nie ma czegoś takiego jak unieważnienie ślubu kościelnego. Jest stwierdzenie nieważności, czyli stwierdzenie, że małżeństwo nigdy nie było ważne.
Fiona
2 miesiące temu
Szkoda, że się tak nie "przyjaźnili" i nie mieli takich "cudownych, ciepłych stosunków" w trakcie swoich związków , wtedy może tych rozwodów by nie było. 🤣🤣🤣🤣
Najnowsze komentarze (57)
Milla2010
2 miesiące temu
Jest takie powiedzenie.. Najlepsza kolezanka to meza kochanka..
Piotr
2 miesiące temu
Kuchta domowa i niania Anna Wędrowska zabrała Grzegorza Ciechowskiego Małgorzacie Potockiej.
Agt
2 miesiące temu
Szulim w czasach Badziaka bardziej mi się podobała niż teraz. I sam Badziak % jej najprzystojniejszy partner!
Mimi
2 miesiące temu
Badxiak przystojny ale te cyce, fuuj. Patrzcie dziewczyny i uczcie się. Starak nie chciał balonów i Agnieszka wygląda jak z nut bez tego obrzydlistwa.
Agata
2 miesiące temu
Cóż, takie jest życie. Ja też nie sadzialam, że moje się tak potoczy. Mając męża poznałam mężczyznę i wiedziałam, że to jest miłość mojego życia i się rozwiodłam. Obecnie jest moim mężem od 10 lat wiec jest to moje drugie małżeństwo. Z pierwszym mężem było dobrze, poprawnie jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało. Oświadczył się, przyjęłam oświadczyny, a potem już szybko wszystko się potoczylo. Nie wiem co sobie myślałam, mialam 26 lat, ale dopiero gdy poznałam mojego obecnego męża wiedziałam, że to jest to.
Podłość
2 miesiące temu
Dla mnie takie zachowanie jak obecnej żony Krasko jest podle na maksa. Weszła do łóżka mężowi własnej przyjaciółki i ciągnęła ten romans aż się wydało. Także także święta Karolina wcale nie jest taka święta.
Elka
2 miesiące temu
Nie poznałam tej wielonazwiskowej
ODEZWA
2 miesiące temu
OK, do najlepszych scenarzystów i świetnych reżyserów- proszę zrobić film z utalentowanym Gonerą, tak dla odmiany od tego paździerzu co widzimy rok w rok
Elka
2 miesiące temu
Rusin może sobie przyklasnąć, że jej życie tak się ułożyło. Wyładniała, jest zamożna i ma fajnego faceta od lat
Hhhh
2 miesiące temu
Wszyscy utrzymują dobre relacje. 😂😂😂
Cooo
2 miesiące temu
Kraśko i Górniak byli razem???? :O
Taka prawda
2 miesiące temu
Ten kto ślubował przed Bogiem, powinien dotrzymać przysięgi. Ludzie dają słowo przy świadkach i tak szybko o tym zapominają. Englert z I i prawdziwa żona - klasa. To samo Jozefowicz i Agnieszka Woźniak Starak z I mężem jak z obrazka. Bardzo do siebie pasowali. O ile nie ma patologii, zdrad. Nałogów a jest szacunek to warto walczyć o związek. Drugie, trzecie małżeństwo nie świadczy dobrze o człowieku ( no chyba ze miał pecha o trafiał na patologie za każdym razem), ale wskazane przykłady wskazują raczej na znudzenie i znalezienie pocieszenia gdzie indziej. A to jest słabe. Tez zauroczyłem się w pracy. Nie spodziewałbym się tego, ale miłość to decyzja i nie zrobiłbym takiego świństwa swojej żonie
………
2 miesiące temu
Badziak jak wino,pięknieje z wiekiem, Agnieszka była przy nim zjawiskowa. Szkoda, że zmienia rysy twarzy.
Takietam
2 miesiące temu
Pamietam ślub Jakimowicza, byłam wtedy młoda i jedyne o czym myślałam to czemu taki młody bierze ślub ze starą babą 😂
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

18-letnia córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela przykuwa spojrzenia podczas sesji na Schodach Hiszpańskich (ZDJĘCIA)

Mimo młodego wieku pociecha Moniki Bellucci i Vincenta Cassela ma już niemałe doświadczenie w branży. Nie ulega wątpliwości, że muzie włoskiej mody marzy się kariera z prawdziwego zdarzenia. Ma w sobie "to coś"?
9.

Córka Romana Polańskiego przyleciała do Polski! Gra główną rolę w filmie o słynnej agentce wywiadu (ZDJĘCIA)

Córka Romana Polańskiego i Emmanuelle Seigner, Morgane Polański, przebywa obecnie w Polsce. 30-latka pracuje na planie nowego filmu, w którym wciela się w rolę słynnej, polskiej agentki i legendy brytyjskiego wywiadu, Krystyny Skarbek.
8.

Obwieszona błyskotkami Paulina Smaszcz pałaszuje przekąskę i prezentuje WACHLARZ MIN w samochodzie (ZDJĘCIA)

Paulina Smaszcz w ostatnich miesiącach obecna jest w mediach głównie za sprawą swoich wypowiedzi pod adresem byłego męża i jego obecnej partnerki. Tym razem "kobieta petarda" ruszyła w miasto, co uwiecznili na zdjęciach paparazzi. Fajnie się prezentuje?
7.

Tak mieszka Marcin Mroczek z rodziną: jasna kuchnia, łazienka w szarościach i oryginalna tapeta w salonie (ZDJĘCIA)

Aktor Marcin Mroczek mieszka ze swoją rodziną w przestronnym domu na warszawskim Wawrze. Aktor regularnie dzieli się na swoim koncie na Instagramie zdjęciami ze swoich czterech ścian. Zobaczcie, jak urządził swój dom.
6.

Piotr Stramowski i jego ukochana jedzą śniadanie otuleni kocami. Romantycznie? (ZDJĘCIA)

Paparazzi znów napotkali Piotra Stramowskiego i Natalię Krakowską. Aktor oraz jego nowa ukochana zostali "przyłapani", gdy zmarznięci pałaszowali śniadanie i spacerowali warszawskimi ulicami. Ładna z nich para?
5.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki "przyłapani" na plaży. Nadmorskie swawole przerwało im wtargnięcie DZIKA (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie mogli oderwać od siebie wzroku podczas weekendu w Sopocie. Ich sportowym wyczynom na jednej z plaż postanowił przyjrzeć się nawet... dzik. To mogło skończyć się tragicznie!
4.

PUDELEK OCENIA: modowe sukcesy i porażki tygodnia. Helena Englert jak gwiazda disco polo, Sokołowska ryzykownie

Po dłuższej przerwie Pudelek wraca z cyklem modowym. Przejrzyjcie razem z nami najbardziej udane i te mniej fortunne stylizacje ostatnich dni. Kto zrobił na Was najlepsze wrażenie? Magdalena Cielecka, Katarzyna Sokołowska, czy może Magda Mołek?
3.

Finansowe ELITY dokazują na rozdaniu Nagród Polskiej Rady Biznesu: Agnieszka Woźniak-Starak, Zbigniew Niemczycki, Rafał Brzoska... (ZDJĘCIA)

Najbogatsi Polacy zebrali się pod jednym dachem, aby uczcić największe sukcesy ubiegłego roku podczas gali Polskiej Rady Biznesu. Sala aż pękała w szwach od nagromadzenia prezesów i prezesek największych polskich przedsiębiorstw. Imprezę poprowadziła Agnieszka Woźniak-Starak.
2.

Roksana Węgiel zaręczyła się "kilka miesięcy temu". Są DOWODY, kiedy Kevin Mglej mógł jej się oświadczyć (FOTO)

Roksana Węgiel i Kevin Mglej niedawno ogłosili, że są już po zaręczynach. W oświadczeniu 18-latka wspomniała, że doszło do nich "kilka miesięcy temu", jednak nie ujawniła szczegółów. Fani znaleźli pewne poszlaki, które wskazują, kiedy do tego doszło.
1.

Dominika Kulczyk pozuje z dziećmi na rozdaniu nagród Polskiej Rady Biznesu (ZDJĘCIA)

Dominika Kulczyk pojawiła się w poniedziałek na finale 12. edycji Nagród Polskiej Rady Biznesu. Najbogatsza Polka pozowała na ściance w towarzystwie dwójki pociech: 19-letniego Jeremiego oraz 15-letniej Weroniki. Fajna rodzinka?