Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Piosenka Kazika, w której krytykuje Jarosława Kaczyńskiego, wygrała na liście Trójki. Ślad po notowaniu ZAGINĄŁ...

302
Podziel się

Piątkowe notowanie, w którym wygrała piosenka Kazika, zniknęło ze strony internetowej Polskiego Radia. "Jeśli to cenzura, to może być koniec Trójki" - oburza się wydawca artysty.

Piosenka Kazika, w której krytykuje Jarosława Kaczyńskiego, wygrała na liście Trójki. Ślad po notowaniu ZAGINĄŁ...
Kazik, Jarosław Kaczyński (ONS, ONS)
bCOhAIPp

W nowym utworze "Twój ból jest lepszy niż mój" Kazik skrytykował Jarosława Kaczyńskiego za to, że w czasie epidemii odwiedził wraz ze swoją świtą cmentarz, chcąc upamiętnić rocznicę katastrofy smoleńskiej. Piosenka spodobała się słuchaczom Trójki i wygrała na piątkowej Liście Przebojów Programu 3. Mogli się o tym przekonać wszyscy ci, którzy śledzili audycję lub stronę internetową radiowej Trójki.

Już nazajutrz, w sobotę rano, pojawiły się niepokojące sygnały, że informacja o triumfie piosenki Kazika zniknęła ze strony Polskiego Radia. Tekst podsumowujący czołową dziesiątkę zestawienia przestał być dostępny. Ponadto przy linku do niedziałającego już artykułu zmieniono zdjęcie. Wcześniej przedstawiało Kazika Staszewskiego, a obecne salę koncertową Trójki.

bCOhAIPr

Na Twitterze zawrzało. Szybko pojawiła się teoria o celowym działaniu stacji oraz cenzurze. Całą sytuację skomentował wydawca płyt Kazika i Kultu, Sławomir Pietrzak.

Chcę wierzyć, że coś im się akurat teraz "wykrzaczyło", choć to dosyć dziwne, że strona Polskiego Radia padła akurat teraz, gdy wygrał Kazik. Gdy wygrywał Dawid Podsiadło czy Pearl Jam, to strona nie padała. (...) Wciąż liczę, że to jest przypadek. Ale to bardzo dziwny zbieg okoliczności. Nie można wykluczyć niczego - wyznał.

Dowiemy się więcej, jeśli w poniedziałek ktoś wyleci z Trójki, bo pozwolił, żeby Kazik wygrał listę przebojów. (...) Jeśli ktoś z politycznego rozdania znów będzie decydował, co można grać w radiu, i usuwał Kazika, to będzie koniec tej rozgłośni - powiedział Sławomir Pietrzak w rozmowie z Wirtualną Polską.

bCOhAIPx

Dyrektor-Redaktor Naczelny Programu 3 Polskiego Radia wydał oświadczenie w tej sprawie.

"Podczas elektronicznego głosowania nad Listą Przebojów Trójki w dn. 15.05.2020 r. został złamany regulamin i do głosowania wprowadzono piosenkę spoza listy. Nadto dokonano manipulacji przy liczeniu głosów oddawanych na poszczególne piosenki, co zafałszowało wynik końcowy. W związku z tym Redakcja podjęła decyzję o unieważnieniu tego głosowania. Wyrażamy ubolewanie i przepraszamy wszystkich słuchaczy za zaistniałą sytuację. Na kolejne głosowanie Listy Przebojów Trójki zapraszamy 22 maja o stałej porze".

Co sądzicie o tej sytuacji?

bCOhAIPy

KAZIK - Twój ból jest lepszy niż mój [OFFICIAL VIDEO]

bCOhAIPz
bCOhAIPS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(302)
Brawo-wy
3 miesiące temu
Dzięki oświadczeniu dyrektora radia i unieważnieniu notowania, jutro każdy będzie znał ten kawałek 👍🏻😂
Gość
3 miesiące temu
Folwark zwierzęcy G. Orwella " Wszystkie zwierzęta są równe, ale niektóre są równiejsze od innych " cytat wszechczasów
😂😂😂
3 miesiące temu
Nie można było wymarzyć sobie lepszej promocji dla tego utworu :D ❤️ Hahah! Pięknie zaorane.
bCOhAIPT
😃😃😃
3 miesiące temu
Kulawy ma pelne pampersy. Oj nie idzie mu ostatnio
jazzi
3 miesiące temu
komuna
Najnowsze komentarze (302)
hgfd
3 miesiące temu
jarku zluzuj majty bo ci śmierdząca żyłka piśnie
Nick
3 miesiące temu
Bolszewia. Albo jesteś z nami, albo przeciwko nam i wtedy cię zgnoimy, oplujemy i zniszczyli kłamstwami. To jest właśnie wizja Pis dla Polski. Trzeba ich pognać czym prędzej!
matuaz
3 miesiące temu
KAZIK! kiedy tak sie zestarzales?
qwerty
3 miesiące temu
Winnego szukać wśród tych co na tym skorzystali.
wzburzony
3 miesiące temu
Do czego doszliśmy po 30 latach....czasy w których elity są opluwane a w różnych środowiskach są resortowi donosiciele którzy boją się "nawet odkłonić miotłę dzierżąc w dłoni"....Mam 50 lat i od lat 80-ych Trójka a szczególnie LP III była czymś magicznym,była możliwością dialogu miedzypokoleniowego,ostoją wolności i niezależności.....Ktoś w necie dosadnie skomentował że po tym co się stało po 30 latach kasuje z pamięci swoich odbiorników PR III Polskiego Radia i być może jak nadejdzie prawdziwa "dobra zmiana" ponownie je zaprogramuje na Trójkę....to odzwieciedla glos pokolenia pięćdziesięcolatków na którego barkach przez ostatnie 25-30 lat przeprowadza się transfomacje ustrojowe w kraju -gdzie od czasu do czasu otrzymujemy informację z ZUS że jeżeli popracujemy jeszcze 15 lat to nasza emerytura wyniesie "całe 700 zł"... Odejście czołowych twarzy Trójki jest symptomatyczne i nie jest dziełem przypadku...w publicznej TP czystki już dawno zrobione co odzwierciedla poziom TVP Info oraz Wiadomości-a więc czas pozamiatać ostatnich "wywrotowców"którzy nie będą klakierami za 500+... Kraj w którym głosy wyborców są swoiście "kupione "zmierza ku przepaści..choć mam nadzieję na mądrość Polaków bo,,,jak powiedział Aleksander Wielki największy w historii wódz"Już samo dążenie do wielkiego celu jest przejawem wielkiego męstwa.."
elear
3 miesiące temu
będzie posłem albo senatorem ...
szwagier
3 miesiące temu
Osobiście do kogoś to o swojej matce, ojcu albo rodzeństwu można śpiewać.
bonk
3 miesiące temu
Pysknij coś na PANA Kaczyńskiego a będziesz sławnym bohaterem. Uwierzyli i pyskują.
bCOhAIPL
sokzcebuli
3 miesiące temu
aaaaaaaaaaaaaale burak z tego Kaaaaaaaaaaaazika
XXX
3 miesiące temu
A kogo to obchodzi?
Kto?
3 miesiące temu
Ktoś miał łeb na karku i chyba dobrze sypnął wytwórni żeby powstał taki utwór a ludzie jak zwykle dali się zrobić
Ssss
3 miesiące temu
Wstyd panie Kaziku
Gość
3 miesiące temu
Znowu ktoś kombinuje, żeby naród skłócić.
Gość
3 miesiące temu
Ślad po piosence zniknął tak jak większość komentarzy z pudelka
...
Następna strona
bCOhAIQn