Trwa ładowanie...
Paww
|

"Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz". Gwiazdy, które źle wspominają udział w programach telewizyjnych (ZDJĘCIA)

56
56
Podziel się

Justyna Steczkowska przyznała, że udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie" był dla niej gorzką lekcją życia. Drugi raz w "Tańcu z gwiazdami" na pewno nie zobaczylibyście Kasi Tusk, Katarzyny Grocholi i Jarosława Kreta. Kto jeszcze źle wspomina udział w telewizyjnych show?

1
 / 14
"Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz". Gwiazdy, które źle wspominają udział w programach telewizyjnych (ZDJĘCIA)
"Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz". Gwiazdy, które źle wspominają udział w programach telewizyjnych (ZDJĘCIA)
Jarosław Kret zrobił to tylko dla pieniędzy, a Kasia Tusk z ciekawości. Oto gwiazdy, które źle wspominają udziały w programach telewizyjnych (ZDJĘCIA) (Licencjodawca)
0
0

Niektóre programy ze względu na swoją formułę lub dobór gwiazd na zawsze pozostaną w pamięci naszej i widzów. Zalicza się do nich choćby "Celebrity Splash", w którym Danuta Stenka roniła łzy po skokach do wody celebrytów. Udział w show nie najlepiej wspomina inna jurorka. Otylia Jędrzejczak do dziś zastanawia się, czy negatywny odbiór produkcji był spowodowany jej osobą czy formatem kiepskiej jakości.

Najwięcej złych wspomnień gwiazdy mają z programu "Taniec z Gwiazdami". Wiele aktorów oraz prezenterów po latach przyznało, że pląsy na parkiecie nie były im do niczego potrzebne. Jarosław Kret wyznał nawet, że zrobił to po prostu dla pieniędzy.

O udziale w jakim show wolałyby jeszcze zapomnieć gwiazdy?

2
 / 14
Katarzyna Grochola

Katarzyna Grochola również zdecydowała się zawalczyć o Kryształową Kulę. Po latach pisarka przyznała, że nie była to dobra decyzja.

Nie dość, że nie umiałam tańczyć, to jeszcze zaburzałam świadomość Polaków. To było cudowne doświadczenie, ale było po nic - powiedziała w wywiadzie dla Plejady.

3
 / 14
Justyna Steczkowska

Justyna Steczkowska w 2007 roku dostała posadę prowadzącej program "Gwiazdy tańczą na lodzie". Widzowie z produkcji zapamiętali przede wszystkim jej przepychanki słowne z Dorotą Rabczewską. Po czasie piosenkarka przyznała, że była to dla niej bardzo surowa lekcja życia i że żałuje udziału w programie.

Dziś wiem, że nie powinnam była zgodzić się na udział w programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Ilość niezasłużonych nieprzyjemności, jakie musiałam znieść, była zbyt duża. Dostałam surową lekcję, ale na własne życzenie - powiedziała w jednym z wywiadów.

4
 / 14
Jarosław Kret

Jarosław Kret brał udział w "Tańcu z gwiazdami" w atmosferze skandalu. Podczas konferencji prasowej promującej show prezenter ogłosił rozstanie z Beatą Tadlą, która również występowała wtedy w programie. Po czasie przyznał, że wówczas mierzył się z poważnymi problemami i skusił się na udział w programie, jedynie ze względu na pieniądze.

Byłem wtedy w ciężkiej depresji. Poszedłem do programu tylko po to, by zarobić pieniądze na szkołę dla syna. Ja nie umiem tańczyć i nie cierpię tego. Nie mogę powiedzieć, że dobrze się bawiłem - przyznał w wywiadzie dla "Twojego Imperium".

5
 / 14
Marta Podbioł

Małżeństwo Marty Podbioł w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" okazało się klapą. Pod koniec 2022 roku zebrała się na wspomnienia dotyczące show. Samotna matka bardzo gorzko wspomina szukania miłości przed kamerami, ale udało się jej znaleźć też pozytywne aspekty.

Z perspektywy czasu programu nie wspominam źle. Niesamowicie pogłębiłam relacje z rodziną, która wspierała mnie na każdym kroku - napisała na Instagramie.

6
 / 14
Kasia Tusk

Kasię Tusk do udziału w show skłoniło nie wynagrodzenie, a ciekawość. Przyznała, że Donald Tusk odradzał jej przyjęcie propozycji, jednak wygrała chęć doświadczenia przygody na parkiecie.

Przygoda rzeczywiście była, ale zobaczyłam też, jak wygląda ten świat od kulis. Spotkałam ludzi fajnych i takich sobie, pomocnych i interesownych. Nie czułam się tam najlepiej, ale nie zapłaciłam za obecność w programie szczególnie wysokiej ceny. (...) Tańczyłam średnio, ale widzowie chyba mnie polubili (...) A jednak bardziej niż z sukcesu cieszyłam się z... końca programu. Dzień po byłam już w domu. I wtedy przyrzekłam sobie, że nigdy więcej takich doświadczeń - powiedziała.

7
 / 14
Maria Sadowska

Maria Sadowska w rozmowie z "Plejadą" udział w "Gwiazdy tańczą na lodzie" podsumowała bardzo wymownie. Choć świetnie bawiła się na lodzie, to jej zdaniem program nie był najwyższych lotów.

Jazdę wspominam bardzo fajnie, aczkolwiek nie zrobiłabym tego drugi raz, bo to było takie trochę paździerzowe jednak - wyznała.

8
 / 14
Alan Cyprysiak

Alan Cyprysiak w filmie, który opublikował na YouTubie, podzielił się wrażeniami z udziału w castingu do programu "Mam talent". Opowiedział o bardzo nieprzyjemnym potraktowaniu przez jurorów. Szczególny żal miał do Agnieszki Chylińskiej.

W momencie kiedy Agnieszka Chylińska jako trzecia zaczęła mówić, że nie mam talentu, ja jej przerwałem i mówię: "Dlaczego wy to robicie? Tyle sytuacji w życiu pokazało mi, że jednak coś potrafię, a wy staracie się to wszystko zniszczyć". A oni do mnie mówią: "Słuchaj, ja mówię teraz, więc daj mi dokończyć i się po prostu zamknij". Odczuwałem tam niesamowity smutek, kiedy patrzyłem na moją mamę, która płakała, bo oni mnie tak gnoili, że rodzice nie byli w stanie tego wytrzymać.

9
 / 14
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska po swojej kryminalnej przeszłości zyskała rozpoznawalność dzięki programowi "Królowe życia". Szybko osiągnęła status celebrytki, wystąpiła w filmie Patryka Vegi i rozwinęła swój biznes na Instagramie. Po ujawienieniu w programie miejsca jej zamieszkania, szybko pożałowała tej decyzji.

Nigdy nie wiedziałam, jakie to konsekwencje ze sobą pociągnie. Ja mam ludzi pod domem. Oni się nie patrzą na nic. Oni stoją, czy ja chcę, czy nie chcę. Mój pies skacze, ja się denerwuję, on do nich lata, ja się spieszę. Ku*wa, oni stoją i nie idą. (…) Ja nieraz płaczę i myślę, co ja, ku*wa zrobiłam" - wyznała podczas jednego z live'ów.

10
 / 14
Artur Barciś

Artur Barciś podczas treningów do "Tańca z Gwiazdami" złamał kość w stopie. Po kilku latach bardzo gorzko wspominał swoje popisy na parkiecie.

Łzy leciały mi z bólu. Za każdym razem robiąc krok, stawałem na żelaznym gwoździu. Po występie usłyszałem od pani Iwony Pavlović, która wiedziała o mojej kontuzji, że rumby to ona w moim tańcu nie widziała. Poczułem się, jakby ktoś napluł mi w twarz. I to są tego rodzaju upokorzenia, które nie są warte ani tych pieniędzy, ani tej przygody - powiedział w rozmowie z Plejadą.

11
 / 14
Otylia Jędrzejczak

Otylia Jędrzejczak nie ma najlepszych wspomnień z roli jurorki w programie "Celebrity Splash!". Do udziału w show odniosła się w swojej autobiografii.

Do dziś zastanawiam się, czy to ja byłam beznadziejna, czy jednak beznadziejny był program - przyznała gorzka pływaczka.

12
 / 14
Małgorzata Maier

Małgorzata Maier była uczestniczką pierwszej edycji "Big Brothera". Tuż po programie na dłuższą chwilę związała swoją karierę z telewizją i prowadziła program z metamorfozami mieszkań. Po latach wyznała, że żałuje udziału pierwszym w Polsce reality show.

Żałuję, że poszłam do Big Brothera, bo wiodłam naprawdę super życie, a po programie odwróciło się do góry nogami i stanęło na głowie. Nie mogliśmy wrócić do dotychczasowej pracy. Nie dlatego, że nam sodówka uderzyła do głowy, tylko dlatego, że gdziekolwiek się nie pokazaliśmy, zbierało się zbiegowisko i nie dało się normalnie pracować - powiedziała w rozmowie z "Onetem".

13
 / 14
Anna Nowak-Ibisz

Anna Nowak-Ibisz wystąpiła w dziewiątej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Gwiazda mierzyła się wówczas z problemami w życiu prywatnym i układała sobie na nowo życie po rozstaniu z Krzysztofem Ibiszem. Po latach przyznała, że drugi raz nie zdecydowałaby się na udział w show.

Gdybym drugi raz dostała propozycję występu w "Tańcu z gwiazdami", na pewno bym się nie zgodziła - wyznała w wywiadzie dla "Imperium TV".

14
 / 14
Jan Mela

Jan Mela w 2014 roku zdecydował się na udział w programie tanecznym Polsatu. Po krótkim czasie na kanapie śniadaniówki innej stacji przyznał, że nie była to najlepsza decyzja.

Myślę ogólnie, że nie była to najszczęśliwsza decyzja w moim życiu. Chyba drugi raz bym tego się nie podjął. Jednak show biznes to nie jest miejsce dla mnie - powiedział w "Dzień Dobry TVN".

KOMENTARZE
(56)
Ble
miesiąc temu
Steczkowska nie zrobiła nic zlego w Gwiazdy tanczą na lodzie. To Dodzia pokazała sie w pełnej krasie, taka jak była naprawdę. Choć zdaję sobie sprawę jak to musiało być dla Jusi traumatyczne. Nawet dziś jak sobie to przypominam to mam ciary żenady.
Hsjsjs
miesiąc temu
Ale kasa nie śmierdziała....
Gość
miesiąc temu
Nie zdajecie ile uczestników talent show, typu ,,Mam talen" po zderzeniu się z machiną telewizyjną popadło w choroby psychiczne. Głównie przez jurorów, którzy w ramach zrobienia show traktowali ich jak śmieci.
Sisi
miesiąc temu
Justynie to się nie dziwię i podziwiam że dobrnęła do końca.Trochę oglądałam wtedy ten program. Doda bardzo chamsko się do niej zwracała..z jaką pogardą i chamstwem to się zdziwiłam bo Justyna nie zasłużyła na to. Dziwię się, że Dodzie produkcja na to pozwolila wtedy. Doda chciała chyba szpanować, a wyszło jaką jest mendą... To było naprawdę okrutne i wstrętne ze strony Dody
Popppa
miesiąc temu
Oj jak mi was wszystkich szkoda. Nie podoba się, to idźcie do roboty na 12 godzin za 4000 tys. A nie chodzicie do tych "nieszczęsnych " programów za który udział w nim wam placą, a potem żalicid się jak to was wyprano z prywatności. Żałosne.
Najnowsze komentarze (56)
Tyle w temaci...
miesiąc temu
Nigdy więcej tuskow
Żółty
miesiąc temu
Jak to jest być córką takiego herrr?
Ooo
miesiąc temu
Tata mówił że to lipa
Chuda
miesiąc temu
To powinna być zabawa przecież można być wybitnym malarzem w tańcu nogą i mieliśmy się bawić, po kilku programach gdzie jadem pluła Pawlovic już nic nie oglądałam
alto11
miesiąc temu
Nu,największa wszak gwiazda to Tuskówna znana z ....no właśnie z czego?
8888
miesiąc temu
Nie wiem, jak w innych programach, ale w TzG zarabiali ogromne pieniądze. Wieniawa, która nie wygrała zarobiła 300 tysięcy. A inni więcej.
Polak
miesiąc temu
Kaźmierska, sprzedalaś się, tak handlowalas żywym Towarem.
A potem nędzn...
miesiąc temu
ZALUJA ALE KASIORA NIE SMIERDZIALA.
sisi
miesiąc temu
K. Tusk pamiętam jako wyjątkowo sztuczna tancerka jak kłoda drewna
Medalik
miesiąc temu
Tusk ja ostrzegał przecież gdyby nie on to wogole by niewystapila bo i niby z jakiej racji
gość
miesiąc temu
Robienie gwiazdy z córki premiera to cyrk. Panienka miała i ma parcie na popularność i zarabianie na tym.
Feluś
miesiąc temu
No rozbeczałem się jak bóbr po tych narzekaniach , Ci to maja problemy .
Tim Tim
miesiąc temu
Krecisko dla pieniędzy zrobi wszystko
Nobo spray
miesiąc temu
Nigdy nie lubilam Doroty Rabczewskiej za chamstwo, prostactwo, fatalny styl, wybujale ego, brak umiejetnosci wyslawiania sie, wulgarnosc itp...ale to jak potraktowala Justyne w tym programie bylo gwozdziem do jej trumny. Nie mam do niej za grosz szacunku i zycze jej zeby ludzie traktowali ja dokladnie tak samo jak ona traktowala ich.
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i inni wspierają Krzysztofa i Joannę Ibiszów na premierze ich projektu (ZDJĘCIA)

Tłum celebrytów przybył na event "Dobre życie by Ibisz", który zapowiada nowy projekt prezentera. Na niebieskiej ściance pozowała m.in. żona prezentera Joanna Ibisz, a także Magdalena Stępień, Sylwia Bomba i Maciej Dowbor. Jak się prezentowali?
9.

Katarzyna Warnke "przyłapana" na randce: romantyczna kolacja, PRZYTULANIE w taksówce i wspólny powrót (ZDJĘCIA)

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Piotr Stramowski układa sobie życie u boku nowej ukochanej. Teraz okazuje się, że Katarzyna Warnke również zaczęła randkować po rozstaniu z mężem. Paparazzi "przyłapali" ją na spotkaniu z tajemniczym przystojniakiem.
8.

Tak mieszkają Edyta i Cezary Pazurowie. Ogromny salon, kuchnia jak z katalogu i ogród pełen kwiatów (ZDJĘCIA)

Edyta i Cezary Pazurowie nie ukrywają swoje życia prywatnego przed fanami, często publikując nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Dzięki postom zamieszczanym na Instagramie możemy podejrzeć, jak obecnie mieszka para. Ładnie się urządzili?
7.

Maria i Marcin Prokopowie są ze sobą od DWÓCH DEKAD. Zobaczcie, jak instruktorka jogi zmieniała się na przestrzeni lat (ZDJĘCIA)

Po ciężkiej batalii z nerwicą napadowo-lękową Maria Prokop porzuciła pracę w korporacji na wysokim stanowisku i została joginką. Tym samym żona sławnego dziennikarza przeszła z biegiem lat niemałą przemianę...
6.

Rewia mody za SETKI TYSIĘCY na zgrupowaniu reprezentacji Polski: Matty Cash, Wojciech Szczęsny, Bartosz Bereszyński z rodziną (ZDJĘCIA)

Zgodnie z niepisaną tradycją polscy piłkarze przybyli na zgrupowanie kadry obwieszeni metkami od najdroższych światowych projektantów. Matty Cash i Jan Bednarek tym razem zostawili kolegów daleko w tyle. Sama ich biżuteria kosztowała setki tysięcy złotych.
5.

Zwyczajna Małgorzata Kożuchowska wychodzi z porsche za pół miliona z torebką wartą 28 tysięcy złotych (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska tym razem zrezygnowała ze starannie dobranej stylizacji na rzecz wygodnych jeansów i botków. Zadbała jednak o luksusowy dodatek.
4.

Kominek, basen, garderoba na buty w garażu - tak W BARTERZE mieszka Małgorzata Rozenek (ZDJĘCIA)

Ostatnio Małgorzata Rozenek wyznała, że wcale nie płaci za wynajem podwarszawskiej willi 30 tysięcy złotych miesięcznie. Właściwie nie płaci za mieszkanie w rezydencji nawet złotówki. "To nie ja wynajmuję, tylko firma wynajmuje dla nas" .
3.

Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie z "Gogglebox" budują dom. Ma tylko 35 metrów i jest położony w sadzie! (ZDJĘCIA)

Znani z "Gogglebox. Przed telewizorem" Katarzyna i Andrzej Gąsienicowie postanowili zainwestować pieniądze w nietypową nieruchomość. Fajny pomysł?
2.

Oto zagraniczne domy Lewandowskiej, Siwiec, Gojdzia i innych celebrytów. W Tajlandii, Meksyku, Hiszpanii... (ZDJĘCIA)

Natalia Siwiec doczekała się wymarzonej willi w Tulum, Marina i Wojtek Szczęśni łapią promienie słoneczne w Hiszpanii, a Krzysztof Gojdź sam nie wie, ile ma mieszkań. Sprawdźcie, które rodzime gwiazdy są w posiadaniu zagranicznych posiadłości.
1.

NAJGORSZE tatuaże gwiazd: Radosław Majdan ze "starym Indianinem", koronkowe stringi Katie Price i wiele innych (ZDJĘCIA)

Biorąc pod uwagę, że przy swoich zarobkach gwiazdy mogą sobie pozwolić na studia tatuażu z najwyższej półki, jest dość zabawne, ile pomyłek w tej dziedzinie znalazło się na ich ciałach. Kto zrobił sobie gorszą dziarę? Esmeralda Godlewska, Ariana Grande, czy może Lady Gaga?