Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Podejrzliwy Zenek Martyniuk snuje teorie spiskowe: "Ewelina odesłała ZUŻYTE RZECZY! Kurier MÓGŁ BYĆ PODSTAWIONY"

788
Podziel się:

Znany pieśniarz disco polo postanowił zabrać głos i wyraźnie węszy spisek wokół akcji odesłania podarków od byłej synowej. Zaskoczeni?

Podejrzliwy Zenek Martyniuk snuje teorie spiskowe: "Ewelina odesłała ZUŻYTE RZECZY! Kurier MÓGŁ BYĆ PODSTAWIONY"
Zenek Martyniuk zabiera głos ws. zwrotu podarków od byłej synowej (ONS.pl, East News)

Daniel Martyniuk bardzo długo walczył o to, aby zwrócić na siebie uwagę mediów. Po serii wyskoków, bójek i pobycie w areszcie okazało się jednak, że największym z jego "sukcesów" będzie rozwód z matką swojego dziecka, Eweliną z Russocic. W napędzaniu afery wokół rozstania patocelebryty i jego żony czynny udział brała też jego mama, Danuta "pozamykajcie te mordy" Martyniuk.

Ostatnie kilka dni na zawsze odmieniło medialny wizerunek dynastii słynnego wodzireja. Zaraz po rozwodzie Daniel Martyniuk skupił się na wyśmiewaniu wyglądu byłej ukochanej, a Danusia apelowała do niej za pośrednictwem mediów, aby "wzięła się za robotę i przestała zdzierać z Zenka". Jedyną osobą, która do tej pory milczała, był właśnie stroniący od medialnych skandali "król disco polo".

Zobacz także: Danura Martyniuk wbija kolejną szpile synowej

Wygląda jednak na to, że nadszedł moment, w którym także i Zenek Martyniuk włączył się w tyradę przeciwko byłej żonie Daniela. W środę wieczorem na łamach Super Expressu ukazał się wywiad z rodzicami patocelebryty, w którym pierwsze skrzypce grała krytyczna wobec Eweliny Danuta. Co ciekawe, głos zabrał także sam wodzirej, który najwyraźniej nie chce być dłużej obojętny wobec ostatnich wydarzeń.

Na wstępie mąż krewkiej Danuty skrytykował to, że Ewelina z Russocic odesłała im "zużyte rzeczy", których, jak utrzymuje, wcale już przecież nie potrzebowała. Tym samym najwyraźniej podważa intencje byłej synowej, która nie chce mieć z jego rodziną nic wspólnego.

Ciekawostką jest, że Ewelina odesłała zużyte rzeczy, które już dawno dziecku nie są potrzebne, bo zwyczajnie z nich wyrosło, czyli niemowlęcy wózek, gondolka, a nawet drugi wózek, w którym Laura też już nie jeździ - oburza się.

Kolejnym punktem dogłębnej analizy sytuacji był sam kurier, który najwyraźniej nie wzbudził jego zaufania.

Nie podobał mi się też ten "kurier". Wyglądał na podstawionego człowieka. Może nawet to jakiś znajomy Golczyńskich - węszył spisek na łamach tabloidu.

Na koniec z kolei zwrócił uwagę na to, że Ewelina już pożegnała się z jego nazwiskiem, mimo że prawnie wciąż jest jeszcze przecież panią Martyniuk. Najwyraźniej muzyk nie przykłada więc wagi do zapowiedzi dziewczyny o tym, że chce jak najszybciej odciąć się od rodziny byłego męża.

Nadawcą paczek była "Ewelina Golczyńska", a z tego, co mi wiadomo, to jeszcze nie było sprawy dotyczącej zmiany nazwiska. Ona wciąż nazywa się Martyniuk - zauważył podejrzliwy wodzirej.

Słusznie, że zabrał w końcu głos?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(788)
Erka
3 lata temu
Miała odesłać nieużywane? Wszystko co od nich dostała miała odłożyć na bok i nie używać przy dziecku, które jest ich wnuczką (!) bo może po rozwodzie się Martyniukom coś nie spodobać? Może jeszcze pierścionka i obrączki miała przez to nie nosić? Zenek, Zenek... Trzeba było milczeć
gość
3 lata temu
Zenku przecież wy tą dziewczyne niszczycie na każdym kroku. Jak Ci nie wstyd???
vika
3 lata temu
Panie Zenku. Tak mądrze pan milczał. Nie trzeba było tego psuć.
El_ninio
3 lata temu
Zeniu CHŁOPIE , za syna się weź a nie za kuriera
Rena
3 lata temu
Macie swojego Zenka - idola tłumów. Wlasnie pokazal, ze poziomem klasy dorównuje żonie. Niech teraz film o nich nakręca, dopiero bedzie akcja do oglądania hahah.
Najnowsze komentarze (788)
Ala
3 lata temu
Ludzie dosyć tego!!!!!! Przestańcie się już pastwić. Oni mają za swoje. Zobaczcie lepiej co u Was w domu się dzieje. Tak wszystko super? Łatwo krytykować kogoś !!! Wy bez skazy.....
Kasiula
3 lata temu
Panie Zenku dużo pan stracił w moich oczach. O reszcie rodziny wolę nie mówić.
Karo
3 lata temu
Wywiad w sprawie prywatnych spraw syna? 😲 Wierzyć się nie chce gdzie zmierza dzisiejszy świat... Nie ważne już gdzie tam była wina, małżeństwo się rozpadło i koniec. Wiadomo, każdy rozwód to porażka dla dwojga ludzi, ale żeby rodzice/teściowie udzielali na ten temat wypowiedzi w mediach?!?!? Totalna porażka 🙄 a nie lepiej przeżyć to we własnym gronie? W ciszy i spokoju? Tutaj już nie ma co rozprawiać nad tym czyja wina i jakie kogo intencje... Trzeba było się nad tym zastanawiać i próbować naprawiać błędy zanim zapadła decyzja o rozwodzie.... Teraz już za późno... Teraz trzeba było się skupić na poprawnych relacjach tych dwojga młodych ludzi że względu na ich małe dziecko... Nie rozumiem czym się kierują Państwo Martyniukowie i jkai jest cel ich aktualnego postępowania 🤐
Ginorossa
3 lata temu
Do zmiany nazwiska nie jest potrzebna żadna sprawa, kiedy masz orzeczony rozwód do 3 msc nazwisko zmieniasz w USC za darmo 🤷‍♀️ poza tym nie zgodzę się z jednym - wychowali syna w wierze ze będzie dobrym i mądrym człowiekiem, to kim jest a dużej mierze zależy od niego samego, możesz mieć bogatych rodziców i reprezentować dno sobą, możesz być z biednej rodziny i nie mieć żadnych wartości 🤷‍♀️
pati
3 lata temu
Jeśli dostała prezent to.miała nieużywać? Na to wygląda że powinna trzymać zafoliowany aby zwrócić nowy. Jeśli używała to jak miala odesłać nowy wózek, porażka ale pani Ewelina zachowuje klasę mimo wszystko. Wielki szacun i trzymam kciuki.
Zenobiusz
3 lata temu
Wnuczka tez winna. Po co tak szybko rośnie! Juz z ubranek i wózka wyrosła, a za tyle tysięcy złotych to miała do pierwszej komunii w tym wózku jeździć hehe
Margo
3 lata temu
W celach edukacyjnych prosze sie zapoznac z elementami wystepujacymi przy przemocy psychicznej- reszty nie warto komentowac.
Tadeusz
3 lata temu
Bez komentarza tragedia i tacy ludzie pokroju Martyników są tematem w czasie pandemi.Polska chyli się ku upadkowi.
gość.
3 lata temu
Nie wiadomo jak to między nimi było. Swój do swego ciągnie, dobrze się razem piło, dobrze kreskę wciągało. Pojawiło się dziecko i sprawy się skomplikowały. Każdy nałogowiec to egoista i niedojrzały emocjonalnie, ponieważ mózg przestaje się rozwijać w chwili kiedy zaczynamy go atakować substancjami psychoaktywnymi. Jak nie dorośli na poziomie emocjonalnym zawczasu to już nie nadgonią. Takie związki szybko się rozpadają.
babcia
3 lata temu
mam ponad 70 lat i wychowałam dwoje wnuków, ale takiego chamstwa dawno nie widziałam czego oni chcą od tej dziewczyny p. Danuta nie umiała wychować swojego syna ale za wszystko winna jest Ewelina? na jej miejscu nie pozwoliłabym zbliżyć się całej rodzinie Martyniuków do dziecka na odległość mniejszą niż 100 km. ci ludzie nie grzeszą kulturą ani innymi pozytywnymi wartościami
Kam
3 lata temu
Jak bardzo na miejscu jest powiedzenie"milczenie jest złotem"...
Gosc
3 lata temu
Dlaczego tej podobno wstrętnej Eweliny wypowiedzi mają sens a wasze nie.pora zamilknąć zanim wszyscy was znienawidzą.panie zenku niech pan nie daje żonie się wkręcać w tę przepychanki dużo pan straci a szkoda.
Olka
3 lata temu
Murem za Eweliną!!!!
Aiola
3 lata temu
Oj Zenek, Zenek, przynajmniej ty już nic nie mów. Danka już i tak powiedziała za dużo, za was wszystkich.
...
Następna strona