Trwa ładowanie...
Przejdź na

Podekscytowana Julia Wieniawa świętuje 1,4 miliona fanów na Instagramie: "To jest 20 stadionów narodowych PRAWDZIWYCH LUDZI"

149
Podziel się

Skromna celebrytka "nagrodziła" wielbicieli publikacją 10 "swoich" okładek. "Na początku nie czułam tego ogromu" - kokietowała.

Podekscytowana Julia Wieniawa świętuje 1,4 miliona fanów na Instagramie: "To jest 20 stadionów narodowych PRAWDZIWYCH LUDZI"
(ons, ons)
bDBhMfUB

Czy to się komuś podoba, czy nie, ten rok bezsprzecznie należał do Julii Wieniawy. Z mało znanej aktorki serialowej warszawianka przeobraziła się pełnoprawną gwiazdę, która za współpracę z popularnymi markami może liczyć na astronomiczne stawki, tym samym budząc nieskrywaną frustrację starszych i bardziej doświadczonych koleżanek z branży.

Zaledwie 20-letnia celebrytka świetnie zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji i na każdym kroku lubi podkreślać, jak wiele udało jej się osiągnąć w wyjątkowo krótkim czasie. Influencerka nie ukrywa, że ma wyjątkowo ambitne plany na przyszłość: na jej liście jest autorska marka kosmetyków oraz szumnie zapowiadana kariera w Hollywood.

bDBhMfUD

Jako że 2019 chyli się ku końcowi, celebrytka postanowiła zrobić fanom "niespodziankę" i podsumować swoje dokonania, publikując 10 okładek, na których w tym roku zagościła jej dobrze znana twarz. Jedna z najpopularniejszych aktorek nie byłaby sobą, gdyby przepuściła okazję na pochwalenie się kolejnym, wielkim osiągnięciem: od niedawna jej instagramowy profil obserwuje już 1,4 mln (!) fanów.

"Z końcem roku 2019 wybiło mi na Instagramie 1,4 MLN obserwatorów. Wow!" - ekscytuje się. "Na początku nie czułam tego ogromu, ale jak sobie uświadomiłam, że przecież to jest mniej więcej 20 stadionów narodowych prawdziwych ludzi, to naprawdę zaparło mi dech w piersiach. Dziękuję Wam, że jesteście ze mną i wspieracie mnie w każdej dziedzinie mojego życia zawodowego i nie tylko. Cieszę się, że Was mam! Dodajecie skrzydeł. Nie wiedziałam jakie dodać z tej okazji zdjęcie, więc zrobiłam takie małe podsumowanie moich (już 10) okładek. Kto jest ze mną od samego początku?"

Rozumiecie jej fenomen?

bDBhMfUJ
bDBhMfUK
bDBhMfVe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(149)
Alex
rok temu
Nie wiem kto wymyślił Instagram, ale wyrządził wielką krzywdę ludziom.
Terefere
rok temu
"Jedna z najpopularniejszych aktorek?" Nieźle sobie żartujecie!
Karola
rok temu
Okładkę można kupić i followersów też.
bDBhMfVf
Jdkte
rok temu
Sama w sobie jest nudna. Bez rozgłosu łatwo się o niej zapomina.
max
rok temu
no to czekamy na tą karierę w Hollywood ,- nie ośmieszaj się dzieciaku
Najnowsze komentarze (149)
baba jaga
rok temu
I z czego się cieszy?Niektórzy ją obserwują tak,jak podpatrują zwierzęta w zoo-to,że ktoś obserwuje,nie znaczy,że lubi.A swoją drogą,mamunia nieźle wypromowała córunię-patologia do sześcianu.
Vggh
rok temu
Tak to jest, jak się dziewczątko chce z bidy wyrwać, to mądrzejsze wybierze wiedzę, a to głupsze imprezy i dawanie d wpływowym.
Ring
rok temu
Mamuśka zrobiła z niej szmatę, a widząc złocisze zaciera ręce i namawia corkę do dalszej żenującej, ponizającej dzialalnosci. Taka burdel mama.
Kort
rok temu
Ja bym ją przelecial
Malika
rok temu
Ja o tej pannie dowiedzialam sie z Pudelka. Pudel! Dzieki!
Qasi
rok temu
Niby jej to wszystko szybko przyszło, ale jeszcze szybciej może odejść
xddd
rok temu
Faktycznie takie osiągnięcie życiowe, że aż trzeba to świętować.
kogel mogel
rok temu
Matka psycholka a corcia inteligentna inaczej.
bDBhMfUX
csgagtcd
rok temu
To smutne, że 1,4 miliona ludzi to półgłówki. No chyba, że obserwują ją dla beki.
gosc
rok temu
pewnie kupila i wiekszosc obserwatorow z indii
Co Wy na to?
rok temu
A może by zrobić psikusa, taką akcję pt. "Na trzy cztery nie obserwuję już Wieniawy"? Bez obserwatorów raczej nie będzie mogła tak gwiazdorzyć...
Srik
rok temu
Ten milion obserwatorów to chyba dzieci ze szkół podstawowych
Babcia Wiera
rok temu
Julia jest fajną dziewczyną dlatego ma tyle fanek. Jestem babcią, bardzo lubię Julię, świetnie gra, a przecież nie skończyła żadnej szkoły w tym kierunku, jest naturalna i śliczna. Nie jedna aktorka po szkole powinna uczyć się od Julii.
abc
rok temu
Nie skończyła szkoły filmowej , dopiero ca zaczyba karierę i już "jedną z najpopularniejszych aktorek " kto o ty, decyduje - to jest obraza zasłużonych , wykształconych aktorek.
...
Następna strona
bDBhMfVz