Podekscytowana Julia Wieniawa świętuje 1,4 miliona fanów na Instagramie: "To jest 20 stadionów narodowych PRAWDZIWYCH LUDZI"

154 reakcje
0
0
154
Podziel się

Skromna celebrytka "nagrodziła" wielbicieli publikacją 10 "swoich" okładek. "Na początku nie czułam tego ogromu" - kokietowała.

Podekscytowana Julia Wieniawa świętuje 1,4 miliona fanów na Instagramie: "To jest 20 stadionów narodowych PRAWDZIWYCH LUDZI"
(ons, ons)

Czy to się komuś podoba, czy nie, ten rok bezsprzecznie należał do Julii Wieniawy. Z mało znanej aktorki serialowej warszawianka przeobraziła się pełnoprawną gwiazdę, która za współpracę z popularnymi markami może liczyć na astronomiczne stawki, tym samym budząc nieskrywaną frustrację starszych i bardziej doświadczonych koleżanek z branży.

Zaledwie 20-letnia celebrytka świetnie zdaje sobie sprawę ze swojej pozycji i na każdym kroku lubi podkreślać, jak wiele udało jej się osiągnąć w wyjątkowo krótkim czasie. Influencerka nie ukrywa, że ma wyjątkowo ambitne plany na przyszłość: na jej liście jest autorska marka kosmetyków oraz szumnie zapowiadana kariera w Hollywood.

Jako że 2019 chyli się ku końcowi, celebrytka postanowiła zrobić fanom "niespodziankę" i podsumować swoje dokonania, publikując 10 okładek, na których w tym roku zagościła jej dobrze znana twarz. Jedna z najpopularniejszych aktorek nie byłaby sobą, gdyby przepuściła okazję na pochwalenie się kolejnym, wielkim osiągnięciem: od niedawna jej instagramowy profil obserwuje już 1,4 mln (!) fanów.

"Z końcem roku 2019 wybiło mi na Instagramie 1,4 MLN obserwatorów. Wow!" - ekscytuje się. "Na początku nie czułam tego ogromu, ale jak sobie uświadomiłam, że przecież to jest mniej więcej 20 stadionów narodowych prawdziwych ludzi, to naprawdę zaparło mi dech w piersiach. Dziękuję Wam, że jesteście ze mną i wspieracie mnie w każdej dziedzinie mojego życia zawodowego i nie tylko. Cieszę się, że Was mam! Dodajecie skrzydeł. Nie wiedziałam jakie dodać z tej okazji zdjęcie, więc zrobiłam takie małe podsumowanie moich (już 10) okładek. Kto jest ze mną od samego początku?"

154
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(154)
Alex
2 miesiące temu
Nie wiem kto wymyślił Instagram, ale wyrządził wielką krzywdę ludziom.
Terefere
2 miesiące temu
"Jedna z najpopularniejszych aktorek?" Nieźle sobie żartujecie!
Karola
2 miesiące temu
Okładkę można kupić i followersów też.
Jdkte
2 miesiące temu
Sama w sobie jest nudna. Bez rozgłosu łatwo się o niej zapomina.
max
2 miesiące temu
no to czekamy na tą karierę w Hollywood ,- nie ośmieszaj się dzieciaku
Najnowsze komentarze (154)
baba jaga
2 miesiące temu
I z czego się cieszy?Niektórzy ją obserwują tak,jak podpatrują zwierzęta w zoo-to,że ktoś obserwuje,nie znaczy,że lubi.A swoją drogą,mamunia nieźle wypromowała córunię-patologia do sześcianu.
Vggh
2 miesiące temu
Tak to jest, jak się dziewczątko chce z bidy wyrwać, to mądrzejsze wybierze wiedzę, a to głupsze imprezy i dawanie d wpływowym.
Cfgy
2 miesiące temu
Mlodość widać wystarczy, zeby zrobić z kogoś rzekomą "gwiazdę". I probowac urabiać ludziom mozgi o jakiejś "gwieździe". Matka zrobila z corki sucz, sprzedajna sucz. Ojciec jest dumny? Współczuję.
Ring
2 miesiące temu
Mamuśka zrobiła z niej szmatę, a widząc złocisze zaciera ręce i namawia corkę do dalszej żenującej, ponizającej dzialalnosci. Taka burdel mama.
Kort
2 miesiące temu
Ja bym ją przelecial
Malika
2 miesiące temu
Ja o tej pannie dowiedzialam sie z Pudelka. Pudel! Dzieki!
Qasi
2 miesiące temu
Niby jej to wszystko szybko przyszło, ale jeszcze szybciej może odejść
xddd
2 miesiące temu
Faktycznie takie osiągnięcie życiowe, że aż trzeba to świętować.
kogel mogel
2 miesiące temu
Matka psycholka a corcia inteligentna inaczej.
csgagtcd
2 miesiące temu
To smutne, że 1,4 miliona ludzi to półgłówki. No chyba, że obserwują ją dla beki.
gosc
2 miesiące temu
pewnie kupila i wiekszosc obserwatorow z indii
Co Wy na to?
2 miesiące temu
A może by zrobić psikusa, taką akcję pt. "Na trzy cztery nie obserwuję już Wieniawy"? Bez obserwatorów raczej nie będzie mogła tak gwiazdorzyć...
Srik
2 miesiące temu
Ten milion obserwatorów to chyba dzieci ze szkół podstawowych
Babcia Wiera
2 miesiące temu
Julia jest fajną dziewczyną dlatego ma tyle fanek. Jestem babcią, bardzo lubię Julię, świetnie gra, a przecież nie skończyła żadnej szkoły w tym kierunku, jest naturalna i śliczna. Nie jedna aktorka po szkole powinna uczyć się od Julii.
...
Następna strona