Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Rinke Rooyens wychwala Joannę Przetakiewicz w WIERSZU: "Wonderwoman. Nie mogę żyć bez twego ODDECHU"

133
Podziel się

Producent opublikował w sieci kolejną porcję ślubnych fotografii i przy okazji pochwalił się talentem pisarskim. "W twych ramionach zawsze jestem w domu". Słodko?

Rinke Rooyens wychwala Joannę Przetakiewicz w WIERSZU: "Wonderwoman. Nie mogę żyć bez twego ODDECHU"
Poetycki Rinke Rooyens dzieli się ślubnymi wspomnieniami i wychwala Joannę Przetakiewicz w wierszu (Instagram)
bDyVsqfF

Miłość Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa narodziła się w 2018 roku. Przez prawie dwa lata zakochani uchodzili za jedną z najpopularniejszych par polskiego show biznesu, regularnie chwaląc się swoim uczuciem w sieci. Pod koniec września projektantka i producent zaskoczyli wszystkich informacją o potajemnych zaślubinach.

W obliczu szalejącej pandemii koronawirusa Joanna i Rinke wszelkich formalności dopełnili w Polsce. Niedługo później wskoczyli za to w samolot i pomknęli do Grecji, gdzie w prywatnej posiadłości zafundowali sobie ceremonię z prawdziwego zdarzenia. Oprócz najbliższej rodziny z małżonkami świętowali m.in. wystrojona w białą suknię Kayah, a także członek "gangu" Joanny, Dawid Woliński - który specjalnie dla przyjaciółki podjął się wygięcia greckiej kolumny i wręczył jej oryginalny (oraz kosztowny) podarunek.

bDyVsqfH

Chociaż od wielkiego greckiego wesela Joasi i Rinke minęły już przeszło dwa miesiące, para wciąż chętnie wraca wspomnieniami do bajkowej uroczystości, przy okazji zdradzając światu kolejne jej szczegóły - jak na przykład nowe nazwisko Przetakiewicz, które jej samej przywodzi na myśl inicjały pewnej hollywoodzkiej sławy.

Instagramowe profile projektantki i producenta dosłownie pękają już w szwach od ślubnych zdjęć i nagrań. Nie przeszkodziło to jednak Rinke w opublikowaniu w sieci kolejnej porcji wspomnień. Tym razem Rooyens postawił na kolaże złożone z czarno-białych fotografii. Możemy na nich zobaczyć m.in. parę przemierzającą na motorze malowniczą polanę, jak również Joasię beztrosko biegającą po kamieniach w stylowym kostiumie.

bDyVsqfN

Każdy z nostalgicznych wpisów pomysłowy Rinke opatrzył za to prawdziwie poetyckim podpisem, wychwalającym ukochaną pod same niebiosa.

Wonderwoman. Nie mogę żyć bez twojego oddechu. Niczego w świecie bym nie oddał. Jestem tak zdumiony, czując, że jesteś moja (...) Wonderwoman. Tak słodko podajesz mi swą dłoń. Jestem zagubiony, gdy cię nie ma. Masz mnie całkowicie. Miłuję cię nocą i za dnia. Wonderwoman. W twoich ramionach zawsze jestem w domu. Tak szczęśliwy i dumy. Nigdy nie odczujesz samotności. Będę to krzyczał tak głośno - zapewnił Rooyens.

Wonderwoman. Kocham Cię całym sercem. Kładę na tobie swe skrzydła, by dbały o Ciebie i Cię chroniły. Trzymaj mnie mocno i leć ze mną ku świetlanej przyszłości złożonej z miłości, wolności, współczucia i radości - czytamy w wierszu Rinke.

Pod kolejnym postem również znalazło się miejsce na poetycką twórczość producenta.

bDyVsqfO

Zdaje się, że kocham cię niezliczonymi sposobami, niezliczoną ilość razy. Nasze dusze już się znają, w życiu po życiu, wiek po wieku, w wieczności. Nie roszczę sobie prawa do twej miłości. Nasza miłość daje nam możliwość rozwoju i nauki, poznania rzeczy, o których wcześniej nawet nie odważaliśmy się myśleć, bo nasza miłość jest kluczem do zrozumienia wszystkich tajemnic - napisał Rooyens.

Moja miłość - skomentowała jego słowa Przetakiewicz.

Zobaczcie ślubne zdjęcia Joasi i Rinke opatrzone wierszowanymi wyznaniami miłości. Słodko?

bDyVsqfP
bDyVsqfQ
bDyVsqgi
KOMENTARZE
(133)
ciekaw
2 miesiące temu
Kulczyka uwiodła naśladowaniem jego żony, widział w niej młodszą wersję żony, a tego czym?
Ala
2 miesiące temu
Ale infantylizm.Do zwymiotowania.Cos strasznego, tandeta I kicz. I to pisze facet, bodaj 3krotny rozwodnik...Bleee.
Hmm
2 miesiące temu
Potrafi faceta opleść wokół palca uzależnić od siebie, mimo ze to facet daje wszystko a to naprawdę rzadkość
bDyVsqgj
Fvl
2 miesiące temu
Jedno w tym morzu kiczu jest pewne: licówki robili u tego samego dentysty
Fałsz
2 miesiące temu
Też mam taki wiersz od męża ... wysłany pocztą listownie ! Zawsze mogę go wziąć w dłoń , przeczytać , wyruszyć się . I wiem , że pisany był tylko do mnie a nie do tysięcy obserwatorów instagrama ! Miłość nie potrzebuje poklasku 🤷🏻‍♀️
Najnowsze komentarze (133)
Ew........
2 miesiące temu
Zawsze mąż jeden jedyny przez 36lat mi mówił "nie słowa, a czyny się licza".I to prawda.Zmarł nagle.A ja?cóż żyję sama,nie wobrazam sobie innego.Mam dzieci ,wnuki i to jest piękne. Miłość prawdziwa jest tylko raz w życiu.
xx33
2 miesiące temu
No i fajnie. Mieć kogoś z kim chce się żyć to prawdziwe szczęście. Bez ludzi to wszystko jest bez sensu więc dajmy innym chociaż uśmiech który nic nie kosztuje a tak umila życie codzienne!!!!
Kika
2 miesiące temu
Ładnie wyglądają i pocieszam się że jeszcze i ja kiedyś znajdę tego jednego jedynego, a teraz muszę wychować córki z mojego rozbitego małżeństwa, bez obcego dla nich faceta, zaraz jednak będą dorosłe więc moim zadaniem jest ślicznie się zestarzeć by nie stracić zbyt dużo na atrakcyjności...
nika
2 miesiące temu
Dwa lata poślubie? ha ha ha Zobaczymy jak będzie po 2O latach, o ile doczekają razem.Ja z męzem obchodziłam w tym roku 46 rocznice slubu, to już coś.A znamy sie od szkoły podstawowej.
123
2 miesiące temu
,, Piękni i starzy,"
Ja
2 miesiące temu
Pięknie razem wyglądają.Bardzo do siebie pasują.Wszystkiego dobrego.
Gosc
2 miesiące temu
Tyle kiczu co ta parka produkuje juz dawno nie bylo.
aldi czarna
2 miesiące temu
A ja uważam że są bardzo fajną parą i widać że szczęśliwy że sobą kochają się i pasują do siebie życzę im szczęścia 💝
bDyVsqgb
Czlowiek
2 miesiące temu
Lubi tylko bogatych taka to pozyje z kwiatka na kwiatek tylko na jak dlugo zobaczymy
gosc
2 miesiące temu
Po tych wierszach widać, że to jest tylko na pokaz i na sprzedaż. Jak ich „miłość” się publiczności znudzi to będą sprzedawać rozwód.
ciekawa
2 miesiące temu
kurde, jak ona to robi
gosc
2 miesiące temu
Czy Ona "prowadzi jakis dom" do ktorego On chce wracac" wg mnie to jest "klasyczne zauroczenie" i jeszcze na "dodatek" sa pieniadze…
zduminona
2 miesiące temu
Naprawde niezła jest w te klocki. W tym wieku tak sobie urobić faceta, szacun. Koszty życia ma wysokie, któś musi płacić jej rachunki za życie w Londynie i Warszaiwie. Chyba nikt nie wierzy w to że Lamania przynosi jakieś dochody. Nie ma Kulczyka nie ma zabawy w Dom Mody
dutki
2 miesiące temu
Nie ma życia i miłości bez Instagrama:))))))))))))
...
Następna strona
bDyVsqgD