Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

Dawid Woliński sprezentował Joannie Przetakiewicz LUSTRO ZA 30 TYSIĘCY! "Jest jedyne na świecie"

116
Podziel się

Woliński jest dobrze znany ze swojej słabości do luster. Myślicie, że Asia podziela jego pasję?

Dawid Woliński sprezentował Joannie Przetakiewicz LUSTRO ZA 30 TYSIĘCY! "Jest jedyne na świecie"
Dawid Woliński sprezentował Joannie Przetakiewicz drogie lustro (Instagram)
bDyUNozV

W październiku Joanna PrzetakiewiczRinke Rooyens w końcu wzięli wyczekany ślub. Huczna uroczystość odbyła się w Grecji, w luksusowym kurorcie Amanzoe niedaleko Porto Heli. Para milionerów dopięła wszystko na ostatni guzik i przez wylotem z Warszawy zafundowała wszystkim gościom testy na koronawirusa. Jak wynika z instagramowej relacji celebrytki, przyjęcie udało się znakomicie. Joanna i Rinke nie zapomnieli również obfotografować się ze wszystkimi znanymi przyjaciółmi. Był wśród nich zaprawiony bywalec dekadenckich imprez oraz zwykłych siłowni, Dawid Woliński.

Projektant pochwalił się ostatnio, że należy do najbliższego grona znajomych celebrytki i z rozrzewnieniem wspominał grecką uroczystość.

bDyUNozX

Było to wesele bardzo malutkie, na 30 osób. Daleko od Polski, w cudownym, fantastycznym miejscu. W zasadzie na Olimpie, bo tak wyglądał hotel w którym wszyscy byliśmy. Cudowne. Atmosfera nie do opisania. Ale przede wszystkim piękna miłość Asi i Rinke, wbrew różnym sytuacjom, które w sieci panują - wyznał w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także: Joanna Przetakiewicz zajęła się aranżacją wnętrz! "Sprzedajemy zapałki za 19 złotych"

Rozkochany w luksusie Dawid zdradził też, co podarował swojej przyjaciółce z okazji ślubu. Oczywiście prezent nie był tani, ale za to może posłużyć do robienia artystycznych selfie.

bDyUNoAd

My mamy taką grupę przyjaciół, tzw. gang. I zamówiliśmy u pana Oskara Zięty jedyne na świecie lustro, które się nazywa rondo. Wyprodukowane w ciągu dwóch miesięcy specjalnie dla Asi, w czerwonym kolorze. 150 cm, czerwone lustro. Najważniejsze to to, że jest jedyne na świecie. Mam nadzieję, że fajny prezent - dodał Woliński.

W sieci można sprawdzić ile kosztuje taka "jedyna na świecie" przyjemność. Rozstrzał cenowy na stronie z produktami Oskara Zięty jest dość spory, ale biorąc pod uwagę wielkość dzieła sztuki i personalizowane akcenty, lustro musiało kosztować grubo ponad 30 tysięcy złotych.

Podoba się wam "Rondo", które kupił Woliński?

bDyUNoAe
bDyUNoAf
bDyUNoAy
KOMENTARZE
(116)
Kotek
2 miesiące temu
Woliński jest dla mnie wielką zagadką. Zapatrzony w siebie i swój wygląd, a z drugiej strony w top model jest bardzo sprawiedliwy i miły dla uczestników. Nigdy nie obraża jak Tyszka. I mimo tego niewieściego wyglądu przyjemnie się na niego patrzy. Dziwny a fajny. Obyśmy wszyscy byli inni, różni a mimo to fajni 🐈
Iza
2 miesiące temu
Podarował lustro za 30 tys., to dla niego pryszcz, za chwilę minister przyzna mu kilkaset tys. zł, z naszych podatków. Skandal!!!!! Celebryci weźcie się do roboty!!!
Gosc
2 miesiące temu
Jakie to sugestywne, lustro. Targowisko próżności
bDyUNoAz
Van gogh
2 miesiące temu
Narcyzm w czystej postaci .
Jennifer
2 miesiące temu
Gej, laluś i narcyz w jednym. Dla mnie to połączenie jest po prostu nie do zniesienia.
Najnowsze komentarze (116)
Didi
2 miesiące temu
Lustereczko powiedz kto jest najpiekniejszy na Swiecie?
Abra 100
2 miesiące temu
Co tam jakieś lustro za parę groszy, skoro była kochanka Kulczyka przez 9 lat miała hiper luksusy, które dawał jej największy złodziej, najlepszej części Skarbu Państw Polskiego odanego za bezcen przez takich samych jak Kulczyk cwaniakow. Kulczyk w końcu znudził się Prztakiewicz i wybrał Młodszy model Dorotę i odpłynęli w siną dal. No ale niech się pyta lustereczka Przetakiewicz kto jest najpiękniejszy na świecie.
Olja
2 miesiące temu
Ostatnio zbiłam lustro i mam teraz 15 luster jedynych na świecie😁
amen
2 miesiące temu
niech im wszystkim ziemia lekką będzie :)
Iza
2 miesiące temu
Biorąc pod uwagę że reklamuje tego pana w mediach to dostał je za free
BZB
2 miesiące temu
Koniec przyjażni - lustra nie daje się w prezencie !!!
Moose01
2 miesiące temu
Ale petarda ta kobieta!!
Sora
2 miesiące temu
Aśka chciała wnieść to lustro z korytarza do domu . Potknęła się niefortunne upuściła lustro które pękło Koniec legendy o lustrze w jeżeli ktoś jest przesadny to 7 lat nieszczęścia dla pani PrZetakiewicz
bDyUNoAr
Ona
2 miesiące temu
To chyba lustro... z windy..
Ringo
2 miesiące temu
Ajak a co ubaw jest 🤩
Ligo
2 miesiące temu
w jego zębach powinien być mlecz ,albo oset,--róża za szlachetna.Facet z kwiatkiem w gębie już się zakochałam.ŻENADA
Bea
2 miesiące temu
Przepiękne :)
cynick
2 miesiące temu
Nawet jakbym miał miliardy, w życiu nie kupiłbym lustra za 30 tys.
Van gogh
2 miesiące temu
Narcyzm w czystej postaci .
...
Następna strona
bDyUNoAT