Trwa ładowanie...
Witek
Witek
|
aktualizacja

Pogrzeb Janusza Olejniczaka. Gwiazdy żegnają wybitnego pianistę: Jolanta Kwaśniewska, Monika Olejnik, Daniel Olbrychski

153
Podziel się:
153
Podziel się:

W ostatnim pożegnaniu Janusza Olejniczaka wzięło udział sporo znanych osób. Wybitny muzyk zmarł 20 października w wieku 72 lat.

1
 / 13
Znane twarze uczestniczą w pogrzebie Janusza Olejniczaka: Jolanta Kwaśniewska, Monika Olejnik, Daniel Olbrychski
Znane twarze na pogrzebie Janusza Olejniczaka
Znane twarze na pogrzebie Janusza Olejniczaka (AKPA)
0
0

W zeszłym tygodniu w mediach pojawiła się informacja o śmierci Janusza Olejniczaka. Muzyk zmarł 20 października, o czym poinformowało w social mediach Polskie Radio Chopin. Miał 72 lata.

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem informujemy, że odszedł Janusz Olejniczak - wspaniały polski pianista i znakomity interpretator muzyki Fryderyka Chopina… - napisano we wpisie na Facebooku.

Nie żyje Janusz Olejniczak. Ma na koncie wiele zasług

Janusz Olejniczak był wybitnym pianistą i interpretatorem muzyki Fryderyka Chopina. Na fortepianie zaczął grać w wieku sześciu lat, a 1970 roku, jako zaledwie 18-latek, zajął szóste miejsce na prestiżowym Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Artysta występował na wielu polskich i zagranicznych festiwalach muzycznych oraz współpracował przy nagrywaniu muzyki do filmów. Nagrał większość partii fortepianowych do filmu "Chopin. Pragnienie miłości" czy "Pianista". Miał też okazję wystąpić w roli aktora w filmie Andrzeja Żuławskiego "Błękitna nuta".

Nic dziwnego, że w jego ostatniej drodze towarzyszyła mu rzesza znanych osobistości. We wtorek na pogrzebie Olejniczaka na Starych Powązkach w Warszawie pojawili się m.in. Jolanta Kwaśniewska, Monika Olejnik, Anna Korcz, Daniel Olbrychski, Jerzy Bończak, Hanna Bakuła czy Jerzy Iwaszkiewicz.

Zobaczcie, kto jeszcze żegnał wybitnego muzyka.

2
 / 13
Pogrzeb Janusza Olejniczaka

29 października w Warszawie odbył się pogrzeb Janusza Olejniczaka.

3
 / 13
Jolanta Kwaśniewska
4
 / 13
Monika Olejnik i Tomasz Ziółkowski
5
 / 13
Anna Korcz
6
 / 13
Maja Komorowska
7
 / 13
Daniel Olbrychski
8
 / 13
Hanna Bakuła
9
 / 13
Krzysztof Wakuliński i Jerzy Bończak
10
 / 13
Ewa Ziętek
11
 / 13
Ewa Wiśniewska
12
 / 13
Jerzy Iwaszkiewicz
13
 / 13
Sławomira Łozińska
KOMENTARZE
(153)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
🔝⭐
TOP WYRÓŻNIONE (tylko zalogowani)
Justincase
rok temu
Jedno jest pewne: PRECZ Z KOMUNĄ
Izabela B.
rok temu
Ten czerwony szalik trochę nie na miejscu. Tak uważam.
Mateusz P.
rok temu
Sama KOmuna.
POZOSTAŁE WYRÓŻNIONE
TakaPrawda
rok temu
Miło widzieć Pana red. Iwaszkiewicza
Dorota
rok temu
wazne jest ze uczestniczyli w ostaniej drodze Pana Janusza a nie to kto jak jest ubrany i z jakiej partji jest
💜💜💜💜💜💜
rok temu
P. Sławomira Łozińska zachowała się z klasą. Przyszła na pogrzeb byłego męża.
………
rok temu
Ostatnio spotykają się tylko na pogrzebach , zwłaszcza pani Komorowska i pan Olbrychski , niestety dawni znajomi z młodości odchodzą
Oko
rok temu
Pani Łozińska klasa,że przyszła
NAJNOWSZE KOMENTARZE (153)
Uczen
rok temu
Mógłby jeszcze pożyć, 72 l na pianistę to mało. Niestety od kilku lat źle wyglądał, mówił z trudem. Być może się na coś leczył ? Komunikat o przyczynie zgonu był dość dziwny. Pisano, że zmarł na zawał w otoczeniu najbliższych. Z zawałem to wiozą na R kardiologiczną a otoczenie najbliższych niewiele pomaga. Niech spoczywa w pokoju.
Marek
rok temu
Gwiazda Olejnik,zgasła, śmiechu warte
Marek
rok temu
Gwiazda Olejnik,zgasła, śmiechu warte
Marek
rok temu
Gwiazda Olejnik,zgasła, śmiechu warte
real
rok temu
Kwaśniewska TERAZ będziesz po pogrzebach chodziła
Gaga
rok temu
Sławomira Łozinska,pierwsza i jedyna zona !!!
Hipcio
rok temu
Podobno Kwaśniewska usiłowała wrzucić swoją książkę do grobu.
Ciekawy
rok temu
Jolanta Kwaśniewska na katolickim pogrzebie ? Chyba nie wymłóciła księdza tą białą różą ?
omg
rok temu
W Błękitnej nucie zagrał Chopina, pudelku, a nie ''wystąpił w roli aktora''.
Justincase
rok temu
Jedno jest pewne: PRECZ Z KOMUNĄ
Magda
rok temu
Wielka znawczyni muzyki Jolka Kwaśniewska. Ona zna się raczej na konsumpcji bezy.
NielubieJej
rok temu
A Kwaśniewska wszędzie się pcha !!! Niby dama
Zbyszek
rok temu
Pani Maja Komorowska jaka młoda
Krótko
rok temu
Gwiazd_ się sypia sami emeryci na zdj
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

TYLKO NA PUDELKU: Marcin Rogacewicz wyciąga z opresji Agnieszkę Kaczorowską, która ZŁAPAŁA GUMĘ w swoim BMW za ponad 300 tysięcy (ZDJĘCIA)

Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz po wyjściu z próby w teatrze spotkali na swojej drodze paparazzi. Szarmancki aktor zwalczył problem braku powietrza w oponie, a kierująca luksusowym BMW X5 za ponad 300 tysięcy złotych tancerka przemierzała ulice stolicy, nie przejmując się sygnalizacją świetlną.
9.

Tak dziś wygląda córka Solejuków z "Rancza". Anna Stępień ma 29 lat i bardzo się zmieniła (ZDJĘCIA)

Anna Stępień zyskała rozgłos dzięki roli córki Solejuków w kultowym już serialu "Ranczo". Po zakończeniu produkcji dziewczyna zniknęła z show-biznesu i mediów, by skupić się na nauce. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?
8.

Anna Lewandowska odnowiła salon w swoim hiszpańskim zakątku: wazony ceramiczne, rozkładany fotel, dominująca biel. Stylowo? (ZDJĘCIA)

Anna Lewandowska zdecydowała się na przedwiosenną metamorfozę. Nie zafundowała sobie jednak nowej fryzury czy odświeżenia garderoby. Zamiast tego zaopatrzyła się w nowe meble, dzięki którym jej duży pokój zyskał na przestronności.
7.

Odziana w przezroczystą koszulę Kate Moss zmierza na pokaz Toma Forda w Paryżu (ZDJĘCIA)

Kate Moss nie mogła zabraknąć na tegorocznym Paris Fashion Weeku. Modelka pojawiła się na pokazie Toma Forda i po raz kolejny przyciągała wzrok swoją stylizacją. Zobaczcie, co na siebie włożyła.
6.

Wytworna Paris Jackson odsłania tatuaże na paryskim pokazie mody (ZDJĘCIA)

Paris Jackson również przybyła do Paryża. Córka "króla popu" wybrała się na pokaz Toma Forda w wyjątkowo śmiałej stylizacji. Przy okazji odsłoniła liczne tatuaże. Zobaczcie, jak się prezentowała.
5.

Deynn, Majewski i roczny Romeo wybrali się na egzotyczny wywczas PRYWATNYM SAMOLOTEM. Tacy to pożyją? (ZDJĘCIA)

Rodzinka Majewskich, czyli Deynn, Daniel oraz malutki Romeo, który w kwietniu skończy roczek, uciekli z Polski, żeby pobyczyć się na rajskiej wyspie. Influencerzy nie są zależni od żadnych linii lotniczych. "Po prostu" wynajęli prywatny samolot. Tacy to pożyją?
4.

Tak zmieniła się Izabela Macudzińska. Zobaczcie, jak wyglądała przed operacjami (ZDJĘCIA)

Izabela Macudzińska, jedna z uczestniczek nowego sezonu "Królowej Przetrwania", na przestrzeni lat przechodziła wiele korekt swojego wyglądu. Ona sama twierdzi jednak, że "nie jest miłośniczką operacji plastycznych". Zobaczcie, jak wyglądała zanim wprowadziła zmiany w wizerunku.
3.

Wymyślnie ubrani przyjaciele Margaret wpadli na premierę jej EP-ki: Sara James w księżycowym kombinezonie, "dresiara" Mery Spolsky... (ZDJĘCIA)

Margaret postanowiła świętować wydanie swojej EP-ki w gronie najbliższych znajomych. Towarzystwo niewątpliwie dopisało, choć trudno uznać, że narzucała swoim gościom określony dresscode. Panowie postawili na minimalizm, z kolei wokalistki wykazały się wielką kreatywnością w doborze stylizacji.
2.

Skromnie odziane gwiazdy zameldowały się na premierze filmu: Danuta Stenka, Maja Ostaszewska, Weronika Książkiewicz... (ZDJĘCIA)

W środowy wieczór odbyła się uroczysta premiera filmu "Testament Ann Lee". Na wydarzeniu pojawiło się wiele znanych twarzy. Wśród gości znalazły się m.in. Danuta Stenka i Maja Ostaszewska, które zaprezentowały się w eleganckiej czerni. Uwagę przyciągały także stylizacje żony Mateusza Damięckiego - Pauliny Andrzejewskiej - oraz Weroniki Książkiewicz, która pokazała się w tygrysich spodniach.
1.

Nominowana do Orła Iga Lis bryluje na spotkaniu z innymi wyróżnionymi. Klasa? (ZDJĘCIA)

W środę Iga Lisa pojawiła się na spotkaniu przed oficjalną galą Orłów. 25-letna córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa z dumą pozowała ze swoją nominacją za film "Bałtyk".