Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Pola Wiśniewska chroni prywatność na łamach kolorowego magazynu: "Cenię sobie spokój"

88
Podziel się:

Pola i Michał Wiśniewscy po raz pierwszy udzielili wspólnego wywiadu. W rozmowie piąta żona wokalisty opowiedziała m.in. o ich "patchworkowej rodzinie". Zapewniła też, że wcale nie zamierza być celebrytką.

Pola Wiśniewska chroni prywatność na łamach kolorowego magazynu: "Cenię sobie spokój"
Pola i Michał Wiśniewski udzielili razem wywiadu (AKPA, Instagram @m_wisniewski1972)
bEKmfTCJ

Michał Wiśniewski przez lata kariery dorobił się łatki najbardziej kochliwego polskiego wokalisty. Lider Ich Troje ma na koncie cztery nieudane małżeństwa, a od przeszło dwóch lat układa sobie życie u boku żony numer pięć, Poli. Niedawno para powitała na świecie pierwszego wspólnego potomka, Falco Amadeusa.

Początkowo Michał Wiśniewski i jego nowa wybranka starali się trzymać szczegóły związku z dala od ciekawskich spojrzeń. Od momentu narodzin małego Falco małżonkowie coraz częściej zamieszczają jednak w sieci wspólne zdjęcia. Pola zdążyła już nawet zadebiutować na salonach. Ostatnio Michał i Pola postanowili natomiast po raz pierwszy wspólnie udzielić wywiadu.

bEKmfTCL

Para zdecydowała się na rozmowę, by wesprzeć zbiórkę na leczenie dziewczynki z rdzeniowym zanikiem mięśni. Na łamach Party piąta żona Wiśniewskiego zapewniła, że wcale nie zamierza zostać etatową celebrytką - choć ostatnio często pojawia się na Instagramie wokalisty. Opowiadając o swoim życiu w kolorowym magazynie, Pola podkreśliła także, jak bardzo ceni sobie prywatność.

Publikacja mojego pierwszego zdjęcia w internecie była spontanicznym pomysłem Michała, o którym dowiedziałam się po fakcie. Rozbawiło mnie to i nieco zaskoczyło, ale sam fakt niczego dla mnie nie zmienia. Wciąż cenię sobie prywatność i spokój. Codziennie obserwuję blaski i cienie popularności Michała i to mi w zupełności wystarczy - przyznała.

bEKmfTCR

Sam Wiśniewski w wywiadzie zdradził, że jego piąta żona jest "zupełnie inna niż poprzednie partnerki". Chroniąca prywatność para opowiedziała także o rodzicielstwie - małżonkowie wspólnie wychowują bowiem dziewiątkę pociech.

Mam pełne ręce roboty, bo na co dzień mieszka z nami piątka. Dwójkę trzeba odwozić do szkoły, co wymaga zaangażowania obojga rodziców. Nie mamy niani, wszystkim zajmujemy się sami - relacjonuje Pola.

Oprócz Falco Amadeusa Wiśniewski doczekał się jeszcze czwórki pociech: Xaviera, Fabienne, Etienette i Vivienne. Jego żona też posiada czwórkę dzieci. W wywiadzie Pola przyznała, że w ich "patchworkowej rodzinie" panują świetne relacje, a pozostałe dzieci Wiśniewskich z radością powitały najmłodszego członka klanu.

Wszyscy na niego bardzo czekali, więc gdy już się pojawił na świecie, zapanowała w naszej patchworkowej rodzinie ogromna radość. Lubimy spędzać wspólnie czas i choć przy dziewiątce dzieci jest to logistycznym wyzwaniem, razem tworzymy fantastyczny team - zapewniła Wiśniewska.

bEKmfTCS

Myślicie, że Pola Wiśniewska faktycznie będzie trzymała się z dala od show biznesu?

Pudelek ma już własną grupę na Facebooku! Masz ciekawy donos? Dołącz do PUDELKOWEJ społeczności i podziel się nim!

bEKmfTCT
bEKmfTCU
bEKmfTDm
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(88)
ela
7 miesięcy temu
Ceni sobie spokój, a związała się z Wiśniewskim. Ponadto jej dzieci mają 4 różnych ojców. No spokój jak sam sk... :D :D :D
Hipokryzja
7 miesięcy temu
Cenię sobie prywatność w kolorowych magazynach z kolorowym mężem sprzedającym prywatność na lewo i prawo
Baśka
7 miesięcy temu
Taaa super rodzina patworchowa...tylko jak zbudować więzi jak każdy z dzieciaków rozjeżdża się na weekendy, wakacje, święta do różnych babć, ojców, matek, ciotek...ładnie to wygląda na okładce pozowane na insta ale w życiu do bani. To typowi rodzice narcyze
bEKmfTDn
Goś
7 miesięcy temu
Obciachem jest też bycie piątą żoną niestabilnego emocjonalnie człowieka, gdzie w perspektywie wiadomo, że ta piąta to na bank nie ostatnia.
Ewa
7 miesięcy temu
Dziwna taka udawana euforia: super, nasz team, patchworkowa rodzina... Wszyscy szczesliwi i tacy zgodni, ze az mozna zapomniec, że Pola jest piątą żoną... Ta laska ma parcie na szkło, tylko jest sprytna i będzie udawać, że wszystko dzieje sie "przypadkiem".... Och przypadkiem Michal gdzies wyslal moje zdjecie, och przypadkiem dostalam sie do reklamy, och przypadkiem zaproponowano mi udzial w projekcie... Jasne... Widac, ze jest cwańsza od czterech poprzednich...
Najnowsze komentarze (88)
L....
7 miesięcy temu
Ona nie musi chcieć być celebrytką. Właśnie się nią stała.
Variatca
7 miesięcy temu
Bardzo ładna kobieta, chyba im się uda być razem dłużej. Cudne życie przed nimi, dziewiątka dzieciaków...
Janinka
7 miesięcy temu
O jakim spokoju ona mówi,, tam wieczny gwar...tlumy dzieci i byle baby.. Tragedia współczuję... Nie wytrzymałabym tego
Basia
7 miesięcy temu
Przylepa mandarynka która żaden nie chce rozwali związek Michała
A on szuka ju...
7 miesięcy temu
Kolejna zamydlona obietnicami małżonka...
Antychryst
7 miesięcy temu
Rozumiem że te alkohole stojące na meblach to już wypite a przy dziesiątym bękarcie Prezydent odwiedzi z Agatą z życzeniami od Prezesa...
???
7 miesięcy temu
Bardzo fajna babka, gratulacje Michał, powodzenia.
Gość
7 miesięcy temu
Skończcie złośliwcy, bo to nie smaczne , jesteście zakomplesieni, i nie wartościowani.
bEKmfTDf
Yarosuaf
7 miesięcy temu
Pani Polu, nie czas na wywiady i instagramy. Trzeba szybko nowe dziecko robić.
L....
7 miesięcy temu
Czy Michał ma już zaplanowane imiona dla kolejnych dzieci?
Joan
7 miesięcy temu
Vivi powinna mieć okulary w innych oprawkach, te jej nie pasują do twarzy.
4fa543e3bc
7 miesięcy temu
Tak tak, Misiek też już się pruł do gazet, żeby mu w życie z butami nie włazili, po czym radośnie udzielił wywiadu na temat swojej choroby wenerycznej. Gadają co wlezie, a potem zdziwienie, że lud komentuje.
BONA
7 miesięcy temu
Proponuję wystąpić w programie, :Damy i Wieśniaczki!
BONA
7 miesięcy temu
500+nie wystarcza, trzeba dorobić ,,Chroniąc prywatność,,
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKmfTDY
bEKmfTDZ
bEKmfTEa
bEKmfTEb
bEKmfTEc
bEKmfTDH