Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Polska najbardziej HOMOFOBICZNYM krajem w UE. Michał Piróg komentuje: "To się nie zmieni JESZCZE DŁUGO"

390
Podziel się

Nergal z kolei stwierdził, że "wstydzi się za polskich polityków i ich sposób myślenia rodem ze średniowiecza".

Polska najbardziej HOMOFOBICZNYM krajem w UE. Michał Piróg komentuje: "To się nie zmieni JESZCZE DŁUGO"
Michał Piróg (ONS, ONS)
bCMXvpDV

Gdy w lutym zeszłego roku Rafał Trzaskowski podpisał Kartę LGBT, która ma gwarantować pomoc osobom dotkniętym dyskryminacją ze względu na orientację seksualną, w mediach zawrzało. Decyzja prezydenta Warszawy wywołała gorącą publiczną dyskusję, w której ścierały się dwa skrajne poglądy na kwestię równouprawnienia osób homoseksualnych. Przedstawiciele środowisk prawicowych twierdzili wtedy, że to "zamach na rodzinę i tradycyjne, polskie wartości", strasząc przy okazji "seksualizacją dzieci".

"O tym się nie mówi": "Homoseksualizm nie jest chorobą, homofobia już tak!"

bCMXvpDX

Choć od tamtych zdarzeń minęło już prawie półtora roku, w Polsce nastroje wokół homoseksualizmu i homoseksualistów wciąż się radykalizują, o czym świadczyć mogą najnowsze, bardzo niepokojące badania. Według właśnie opublikowanego międzynarodowego rankingu równouprawnienia osób LGBT w Europie, Polska oficjalnie spadła z przedostatniego na ostatnie miejsce w całej Unii Europejskiej. ILGA, czyli Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów, Biseksualistów i Transseksualistów, opublikowało tegoroczny Rainbow Europe – najważniejszy europejski ranking badający poziom równouprawniania osób LGBTI w Europie (lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interpłciowych). Niestety, wnioski nie są optymistyczne: w 49 proc. krajów nie było żadnej zmiany na lepsze, a oprócz tego wiele krajów drugi rok z rzędu cofa się w rankingu (w tym Polska).

To krytyczny moment dla równości osób LGBTI w Europie. Z każdym rokiem coraz więcej krajów, w tym najwięksi orędownicy walki o prawa LGBTI, zaniedbują zobowiązania dotyczące równości tych osób. W tym samym czasie coraz więcej rządów otwarcie atakuje społeczność LGBTI – komentuje szefowa ILGA Europe Evelyne Paradis.

Swoje oburzenie dla faktu, że Polska jest oficjalnie krajem najgorzej chroniącym swoich nieheteronormatywnych obywateli, postanowił wyrazić w obszernym poście Michał Piróg.

Polska No1. Jesteśmy najbardziej homofobicznym krajem w Unii Europejskiej - napisał celebryta na Instagramie. Mnie niestety to nie dziwi. Bo żyjemy w kraju, gdzie nienawidzimy siebie samych. Swoich sąsiadów, rodzin, dzieci. Wypijamy z mlekiem matki świadomość, że cały świat jest naszym wrogiem, a tak naprawdę jest gorszy od nas. W naszym kraju usprawiedliwiamy swoje niepowodzenia spiskiem wszystkich i wszystkiego dookoła. W kraju, gdzie rząd zamiast rozwiązywać problemy społeczne wskazuje palcem i oskarża kolejne grupy mniejszościowe. Napuszcza nas na siebie wzajemnie. (...) To się nie zmieni jeszcze długo.

bCMXvpEd

Podobne zdanie wyraził Adam "Negral" Darski, publikując wywód, w którym przyznał, że "wstydzi się za polskich polityków i ich sposób myślenia rodem ze średniowiecza".

Przerażające?

bCMXvpEe
bCMXvpEy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(390)
dorian
3 miesiące temu
jestem hetero , nie szkodzą mi osobiście i nie mam powodów ich krytykować ,- bardziej obawiam się PEDOFILII , o której to coraz mniej się mówi ,- dlaczego ???
Gosc
3 miesiące temu
Homofobiczni ,serio? „Normalny” homoseksualista nie chodzi na parady w gaciach i nie macha kolorowa flagą w wypchanym biustonoszu.
Agata
3 miesiące temu
Nie wiem czemu, ale odnoszę wrażenie, jakby Piróg, Nergal, czy Ostaszewska tylko czekali na takie informacje. To jest dla nich, jak woda na młyn, bo potrafią, z jakiegoś dziwnego powodu, w Polakach dostrzec tylko brzydkie cechy. Przykre to jest.
bCMXvpEz
Bardzo
3 miesiące temu
A ja się wstydzę za nergala.
Gość
3 miesiące temu
Fauszywa ideologia gender nigdy nie będzie na to tolerancji bo oni nie mają dla osób które mają inne zdanie . Stają się agresywni nie przyjmują prawdy .
Najnowsze komentarze (390)
gość
2 miesiące temu
Brawo że powiedział że jest homo prawdę powiedział.
KFNbybdid
3 miesiące temu
Homofobia tak samo jak inne fobie to choroby psychiczne
Zuzia
3 miesiące temu
Polska jest przynajminiej normalna.
sasx
3 miesiące temu
Stop DEWIACJOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
M. S. Z.
3 miesiące temu
Nie rozumiem jak 2-3% społeczności mogło narzucić swoje poglądy reszcie kraju. Każdy z nas jest inny. Nikomu to nie przeszkadza. Po co o tym krzyczeć w majtach i paradować głosząc swoją seksualność???
ana35
3 miesiące temu
I bardzo dobrze. Jest tyyyle miejsc na świecie dla ludzi pragnących swobody i rozwiązłości, w Polsce niech zostaną tylko normalni ludzie.
Agnik
3 miesiące temu
A ja się wstydzę za Nergala, Piroga, Ostaszewską i innych. Macie co.popierac, "gratuluje"
Ohyda
3 miesiące temu
Tolerancja, tolerancją, ale nie można pozwalać na wszystko! Dla mnie całe to LGBT to choroba, dewiacja. Pan Bóg nie popiera takich rzeczy, poczytajcie biblię. I nie zasłanianie się słowem.TOLERANCJA. to tylko marna próba wymuszenia, żeby inni przyzwalali na Wasze zachowanie.
bCMXvpEr
Oburzona
3 miesiące temu
Świat schodzi na psy. Nie jest normalnym, żeby facet z facetem czy kobieta z kobietą robili to co kobieta z mężczyzną. Może jesz zezwolmy na współżycie że zwierzętami? Ci którzy popierają LGBT zbliżają się do Sodomy i Gomory!!! Fuuuj!
KnG
3 miesiące temu
Homoseksualizm nie jest normalny, w biblii jest napisane, że niedopuszczalne jest, żeby mężczyzna żył z mężczyzną tak jak się żyje z kobietą.
Adam
3 miesiące temu
Całe szczęście, jeszcze resztki normalności w tym kraju zostały
df f
3 miesiące temu
Polska ostoją normalności
bebobebo
3 miesiące temu
I bardzo dobrze!
Krzysztof🙏🙏
3 miesiące temu
Ma pan całkowitą rację .pod wieloma względami jesteśmy jeszcze w średniowieczu. Wystarczy poczytać komentarze pod artykułami lub posłuchać wypowiedzi niektórych księźy i hierarchów. Szczególnie kościół okopał się na na XV wiecznych pozycjach a swoje ultrakonserwatywne poglądy przekazuje wiernym i dzieciom na religii. Po latach efekty są widoczne w coraz bardziej zdewociałym społeczeństwie.
...
Następna strona
bCMXvpET