Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Polski "Żywy Ken" debiutuje na ściance z implantami klatki piersiowej (ZDJĘCIA)

1010
Podziel się:

Michał Przybyłowicz, który zabieg "pompowania" ust traktuje jak "wyjście do sklepu po bułki" ostatnio operacyjnie powiększył objętość swego torsu. Fajnie wygląda?

Polski "Żywy Ken" debiutuje na ściance z implantami klatki piersiowej (ZDJĘCIA)
Michał Przybyłowicz, polski "żywy Ken" po operacji powiększenia klatki piersiowej pojawił się na imprezie (akpa)

Michał Przybyłowicz, znany jako "polski Żywy Ken" od kilku lat inwestuje w swój "image". Biorąc przykład z pochodzącego z Brazylii Rodrigo Alvesa, mężczyznę, który zamienił się w chodzącą lalkę, Michał poddaje się operacjom, które mają go przybliżyć do ideału piękna rodem ze sklepowej półki z lalkami.

"Żywy Ken", który swego czasu zdradził, że powiększanie ust traktuje jak wyjście do sklepu po bułki, ostatnio pozwolił chirurgom mocniej zaingerować w coraz bliższe doskonałości ciało. Niezadowolony z rozmiarów swej klatki piersiowej Ken postanowił powiększyć ją operacyjnie.

Zobacz także: TYLKO W WP. Odwiedziliśmy polskiego Kena. "Wyglądam jak totalny odmieniec"

W rozmowie z Pudelkiem Przybyłowicz zdradził, że poddał się zabiegowi wszczepienia implantów klatki piersiowej.

Zdecydowałem się na implanty, gdyż nie miałem kompletnie rozbudowanej klatki piersiowej. Właściwie nie było tam nic. Niewykluczone, że w przyszłości zdecyduję się na jeszcze większy implant. Wszystko zależy od tego, jak te się przyjmą i ułożą - mówił nam "Żywy Ken".

W poście na Instagramie Michał podzielił się swoimi przemyśleniami związanymi z zabiegiem, który - jak można wnioskować z komentarza "Kena" - nie został zbyt ciepło przyjęty przez publikę:

Myślałem, że żyjemy w XXI wieku i świat, technologie jak i medycyna idą do przodu, ale jak widać, w Polsce ludzie zatrzymali się w epoce kamienia łupanego - pisze Przybyłowicz. - Czasami czuje się, jakby Polska była maleńką wysepką oddaloną od innych państw o minimum 10 000 tysięcy kilometrów i żyli na niej ludzie totalnie niczego nieświadomi - zauważa Michał.

Za granicą nikogo nie dziwi informacja, że ktoś wykonał sobie korektę nosa, wstawił implanty czy też cokolwiek innego. Ale skoro u nas nadal medycyna estetyczna czy zmiana koloru włosów budzi wielkie emocje, to co tu mówić o zabiegach chirurgii plastycznej... - czytamy na profilu "Żywego Kena".

Michał zapowiada, że to nie ostatni operacja w jego życiu:

Ponieważ chcę się wyrobić ze wszystkimi operacjami do 30-stki, a mój zegar biologiczny tyka i jest mi do niej bliżej niż dalej, już dzisiaj mogę powiedzieć, że nie jest to pierwsza i ostatnia operacja w moim życiu, i będzie ich jeszcze przynajmniej kilka - ogłasza "Ken".

Najwyraźniej Michał doszedł już do siebie po inwazyjnym zabiegu, bo dziś pojawił się na otwarciu salonu. Wróżbita miał na sobie grafitowy kombinezon, który lekko rozsunął podczas pozowania na ściance.

Fajnie wygląda?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1010)
gość
2 lata temu
Poradnia Zdrowia Psychicznego się kłania.Kto zrobił mu taką krzywdę? To musi być bardzo nieszczęśliwy człowiek.
Kkj
2 lata temu
Straszne.... Co za czasy, przykro patrzeć, lekarze chirurdzy powinni odmawiać już zabiegów takim osobom i wysyłać ich do psychologa.
ola
2 lata temu
Ten człowiek jest potwierdzeniem upadku świata. Dokąd zmierzamy? Dramat
Niteczka
2 lata temu
Jaki on ma smutny wyraz twarzy... Czy rzeczywiście te zmiany w ciele sprawiają, że jest szczęśliwy?
bgtui
2 lata temu
Jeżeli chce być oryginalny powinien sobie zrobić klatę na plecach.
Najnowsze komentarze (1010)
kana
2 lata temu
Co musi się wydarzyć w czyimś życiu, aby robić sobie takie rzeczy?
innyre
2 lata temu
Jego ciało, jego pieniądze, to jest zabawa swoim wyglądem jak zombie boy, black alien, człlowiek kot! Ludzie patrzcie, ogladajcie, ale darujcie sobie hejt. Ja też nie zrobiłbym czegoś taiego, ale ja to ja, on to on.
Kleks
2 lata temu
A co rodzice na to?
sumuś
2 lata temu
I co? Teraz lepiej zarabia? Tak to działa?
optymista
2 lata temu
Nasza cywilizacja znajduje się w okresie schyłkowym.
NOU,NOU
2 lata temu
Swiat sie konczy, kanony piekna XXI-go wieku, wszystko sztuczne, nie mozna odroznic meszczyzny od kobiety. Jemu sie psychiatra klania, karykaturalny, biedny czlowiek!!!!!!
czytelnik
2 lata temu
W klatce piersiowej nie było nic? Zacznij od głowy, to w niej nic nie ma choć być powinno... współczuję.
egon
2 lata temu
jest zakochany w sobie z wzajemnością
Janka
2 lata temu
niedługo zwykłego mężczyznę tj.: nie zniewieściałego, umalowanego, wykorektorowanego i ubranego jak panienka na ulicy trudno będzie spotkać, ludzkość wymrze
Alice
2 lata temu
Wygląda koszmarnie... Chyba tylko jemu się podoba. Jego wygląd odrzuca.
Nikt
2 lata temu
Po prostu żal mi tego człowieka. Albo chory, albo to jest jego sposób na życie, nie narobić się a żyć ze swego dziwactwa.
beta
2 lata temu
z pewnością nie jest przeciętniakiem i sam zdaje sobie sprawę, że wygląda "inaczej". Jeżeli jest szczęśliwy tak wyrażając i wzmacniając siebie, to niech tak zostanie. Polska jest szara, świat jest kolorowy .....
Gienek
2 lata temu
Buahahahahahahahahahahaha
pacany
2 lata temu
fajnie będzie wyglądał po pięćdziesiątce hahahahahahahaahhahahahahaahahaaha
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie