Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Polski "Żywy Ken" debiutuje na ściance z implantami klatki piersiowej (ZDJĘCIA)

1010
Podziel się

Michał Przybyłowicz, który zabieg "pompowania" ust traktuje jak "wyjście do sklepu po bułki" ostatnio operacyjnie powiększył objętość swego torsu. Fajnie wygląda?

Polski "Żywy Ken" debiutuje na ściance z implantami klatki piersiowej (ZDJĘCIA)
Michał Przybyłowicz, polski "żywy Ken" po operacji powiększenia klatki piersiowej pojawił się na imprezie (akpa)
bDgNNWbV

Michał Przybyłowicz, znany jako "polski Żywy Ken" od kilku lat inwestuje w swój "image". Biorąc przykład z pochodzącego z Brazylii Rodrigo Alvesa, mężczyznę, który zamienił się w chodzącą lalkę, Michał poddaje się operacjom, które mają go przybliżyć do ideału piękna rodem ze sklepowej półki z lalkami.

"Żywy Ken", który swego czasu zdradził, że powiększanie ust traktuje jak wyjście do sklepu po bułki, ostatnio pozwolił chirurgom mocniej zaingerować w coraz bliższe doskonałości ciało. Niezadowolony z rozmiarów swej klatki piersiowej Ken postanowił powiększyć ją operacyjnie.

bDgNNWbX

TYLKO W WP. Odwiedziliśmy polskiego Kena. "Wyglądam jak totalny odmieniec"

W rozmowie z Pudelkiem Przybyłowicz zdradził, że poddał się zabiegowi wszczepienia implantów klatki piersiowej.

Zdecydowałem się na implanty, gdyż nie miałem kompletnie rozbudowanej klatki piersiowej. Właściwie nie było tam nic. Niewykluczone, że w przyszłości zdecyduję się na jeszcze większy implant. Wszystko zależy od tego, jak te się przyjmą i ułożą - mówił nam "Żywy Ken".

bDgNNWcd

W poście na Instagramie Michał podzielił się swoimi przemyśleniami związanymi z zabiegiem, który - jak można wnioskować z komentarza "Kena" - nie został zbyt ciepło przyjęty przez publikę:

Myślałem, że żyjemy w XXI wieku i świat, technologie jak i medycyna idą do przodu, ale jak widać, w Polsce ludzie zatrzymali się w epoce kamienia łupanego - pisze Przybyłowicz. - Czasami czuje się, jakby Polska była maleńką wysepką oddaloną od innych państw o minimum 10 000 tysięcy kilometrów i żyli na niej ludzie totalnie niczego nieświadomi - zauważa Michał.

Za granicą nikogo nie dziwi informacja, że ktoś wykonał sobie korektę nosa, wstawił implanty czy też cokolwiek innego. Ale skoro u nas nadal medycyna estetyczna czy zmiana koloru włosów budzi wielkie emocje, to co tu mówić o zabiegach chirurgii plastycznej... - czytamy na profilu "Żywego Kena".

Michał zapowiada, że to nie ostatni operacja w jego życiu:

bDgNNWce

Ponieważ chcę się wyrobić ze wszystkimi operacjami do 30-stki, a mój zegar biologiczny tyka i jest mi do niej bliżej niż dalej, już dzisiaj mogę powiedzieć, że nie jest to pierwsza i ostatnia operacja w moim życiu, i będzie ich jeszcze przynajmniej kilka - ogłasza "Ken".

Najwyraźniej Michał doszedł już do siebie po inwazyjnym zabiegu, bo dziś pojawił się na otwarciu salonu. Wróżbita miał na sobie grafitowy kombinezon, który lekko rozsunął podczas pozowania na ściance.

Fajnie wygląda?

bDgNNWcf
bDgNNWcy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1010)
gość
miesiąc temu
Poradnia Zdrowia Psychicznego się kłania.Kto zrobił mu taką krzywdę? To musi być bardzo nieszczęśliwy człowiek.
Kkj
miesiąc temu
Straszne.... Co za czasy, przykro patrzeć, lekarze chirurdzy powinni odmawiać już zabiegów takim osobom i wysyłać ich do psychologa.
ola
miesiąc temu
Ten człowiek jest potwierdzeniem upadku świata. Dokąd zmierzamy? Dramat
bDgNNWcz
Niteczka
miesiąc temu
Jaki on ma smutny wyraz twarzy... Czy rzeczywiście te zmiany w ciele sprawiają, że jest szczęśliwy?
bgtui
miesiąc temu
Jeżeli chce być oryginalny powinien sobie zrobić klatę na plecach.
Najnowsze komentarze (1010)
kana
miesiąc temu
Co musi się wydarzyć w czyimś życiu, aby robić sobie takie rzeczy?
innyre
miesiąc temu
Jego ciało, jego pieniądze, to jest zabawa swoim wyglądem jak zombie boy, black alien, człlowiek kot! Ludzie patrzcie, ogladajcie, ale darujcie sobie hejt. Ja też nie zrobiłbym czegoś taiego, ale ja to ja, on to on.
Kleks
miesiąc temu
A co rodzice na to?
sumuś
miesiąc temu
I co? Teraz lepiej zarabia? Tak to działa?
optymista
miesiąc temu
Nasza cywilizacja znajduje się w okresie schyłkowym.
NOU,NOU
miesiąc temu
Swiat sie konczy, kanony piekna XXI-go wieku, wszystko sztuczne, nie mozna odroznic meszczyzny od kobiety. Jemu sie psychiatra klania, karykaturalny, biedny czlowiek!!!!!!
czytelnik
miesiąc temu
W klatce piersiowej nie było nic? Zacznij od głowy, to w niej nic nie ma choć być powinno... współczuję.
egon
miesiąc temu
jest zakochany w sobie z wzajemnością
bDgNNWcr
Janka
miesiąc temu
niedługo zwykłego mężczyznę tj.: nie zniewieściałego, umalowanego, wykorektorowanego i ubranego jak panienka na ulicy trudno będzie spotkać, ludzkość wymrze
Alice
miesiąc temu
Wygląda koszmarnie... Chyba tylko jemu się podoba. Jego wygląd odrzuca.
Nikt
miesiąc temu
Po prostu żal mi tego człowieka. Albo chory, albo to jest jego sposób na życie, nie narobić się a żyć ze swego dziwactwa.
beta
miesiąc temu
z pewnością nie jest przeciętniakiem i sam zdaje sobie sprawę, że wygląda "inaczej". Jeżeli jest szczęśliwy tak wyrażając i wzmacniając siebie, to niech tak zostanie. Polska jest szara, świat jest kolorowy .....
Gienek
miesiąc temu
Buahahahahahahahahahahaha
pacany
miesiąc temu
fajnie będzie wyglądał po pięćdziesiątce hahahahahahahaahhahahahahaahahaaha
...
Następna strona
bDgNNWcT